Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 09, 17:16)
Kolege Noa, tiesiog puikiai, tik norėčiau pakoreguoti, skaičiuojant DGI, visgi imti ne apyrankių kiekį, o karoliukų skaičių, tegul ir apytikrį. Nes pas kai ką apyrankių skaičius nelabai koreliouja su palaidų karolių kiekiu, ergo, su trolligės sunkumo stadija  ax.gif

Jeigu skaičiuosime pagal apyrankių skaičių, mano diedas gausis geresnis, nei realiai yra  doh.gif Nes turiu tik 3, o diedo karolių 14, tai DGI gaunasi 4,66666666  unsure.gif Bet tiek jo karolių ant apyrankės tikrai niekada nebūna, bo turiu jų užpildyti jau net nebežinau kelioms...

Primečiau, procentais kaip gaunasi... Viso karolių turiu, grubiai imant į mažesnę pusę, apie 90. Diedo 14. Tai gauname
90 karolių - 100 proc.
14 karolių - x proc.

DGI = x = 15,5555 procentų diedo karolių iš visų turimų. Nežinau, ar aiškiau  lotuliukas.gif

Sveikos, nupusot visai biggrin.gif Matematika ir lygtim uzsiiminejat biggrin.gif
Maniskio dovanoti, tiksliau dukrai ikalbejus, jo deka, per visa kolekcionavimo laika, musu namus pasieke 3 karoliukai biggrin.gif Dar kai du pirkau, stovejo salia ir nesinervavo ir nepriekaistavo biggrin.gif Cia irgi pliusas biggrin.gif O visi kiti karoliukai parkeliave i musu namus,kiekvienu kartu sukeldavo nervini soka. Dabar ju tiek,kad jis nebesusigaudo, nauji ar seni biggrin.gif
Jetus, as po savo prizmiu nieko nepirkau,kazkoks susilaikymas biggrin.gif Nu badu bada jau jauciu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovis: 09 rugsėjo 2010 - 18:40
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 09, 18:57)
Priešpaskutinė nuo galo yra antra nuo priekio  lotuliukas.gif O jei rimtai, taigi taviškis ten visko tau buvo pripirkęs ir dar dovanų iškaulijęs, kaip gali būti antra nuo galo?

Nu joo. pirko terceta ,gavo dovanu karoliuka...ir zeme pirko dukriukui...o siaip dave pinigeliu ir maziukams ant odinukiu su karoliukais, ir siaip keleta kartu dave pinigeliu, bet nepamenu ka pirkau konkreciai... g.gif Tai situ ir neskaiciuoju, nors Noa siule, visa tai paskaiciuot...bet cia sunku taip paskaiciuot,...man paprasciau suskaiciuot tuos, konkrecius, kuriuos parnese pats ir inteike,... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 09, 17:16)

Primečiau, procentais kaip gaunasi... Viso karolių turiu, grubiai imant į mažesnę pusę, apie 90. Diedo 14. Tai gauname
90 karolių - 100 proc.
14 karolių - x proc.

DGI = x = 15,5555 procentų diedo karolių iš visų turimų. Nežinau, ar aiškiau  lotuliukas.gif

Jei žiūrėt procentaliai, tai pas mumi 85.7%(su grandinėle ir užsegimu dar papirko 4 trolius ir viena pilį sau užsakiau pati blush2.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 09, 19:33)
first.gif - Song'inas ( 16 karoliuku)
second.gif  - Erszebeth (14 karoliuku)
third.gif - Tacita ( 10 karoliuku)
4 vieta - Noa ( 7 karoliukai)
5 vieta - Lorute (7 karoliukai)
6 vieta - fontanay ( 4 karoliukai)
7 vieta - Rita (4 karoliukai)
8 vieta - erilukaha ( 3 karoliukai)
9 vieta - Dovis ( 3 karolikai)
10vieta -mimoza ( 2 karoliukas)
11vieta - Ruti ( 1 karoliukai)

su grandinėle ir užsegimu dar papirko 4 trolius bigsmile.gif
Atsakyti
Ne nu ačiū, Noa, pagal savo DGI diskvalifikavai mano diedą doh.gif tai kaip man jaustis? Nu paskutinė... nzn kas lotuliukas.gif

Ne nu bendrai pagalvojau, jis man tuos įkištus pinigus į dantis su Megos kortele ir apibraukt ukaroliu kataloge grąžino, tai kaip ir nediskvalifikuotas, ane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 09 rugsėjo 2010 - 19:09
Sveikos skaiciuotojos 4u.gif biggrin.gif
Na, maniskis per trumpa kolekcionavimo laika padovanojo man viena karoli--tupilaka. Kitus pirkau pati, va...bet kadangi o taciau--as juos turiu dar tik pusantro menesio, tai gal sakau visai ir neblogas pasiekimas tas vienas karolis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 09 09, 20:36)
Sveikos skaiciuotojos 4u.gif  biggrin.gif
Na, maniskis per trumpa kolekcionavimo laika padovanojo man viena karoli--tupilaka. Kitus pirkau pati, va...bet kadangi o taciau--as juos turiu dar tik pusantro menesio, tai gal sakau visai ir neblogas pasiekimas tas vienas karolis biggrin.gif

drinks_cheers.gif labai sutinku su tavimi, aš taip pat troliukais džiaugiuosi tik apie 2 mėnesius, tai manau kad vyro dovanoti kad ir keturi troliniai daiktai yra neblogas rezultatas thumbup.gif kai mes pasieksime senbuvių trolininkių ligonių lygį (rinkimo laikotarpio prasme), tai ir mes skaičiuosime ne vienetais o dešimtimis tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 09 09, 11:42)
Kikirike  lotuliukas.gif negali sakyt, vyras puikiai tave perkando  thumbup.gif

aga lotuliukas.gif

QUOTE(Noa @ 2010 09 09, 11:56)
O kaip tu jį taisai, metodiką paprašyč bigsmile.gif

uoj tas taisymas ir yra,kaip aprašiau,kad nusiunčiau nuorodą ir sakiau labai noriu ir sakiau kad pati nepirksiu ,aj ir kai grįžo labai gražiom akytėm klapsėjau blush2.gif

QUOTE(Ruti @ 2010 09 09, 13:26)
Kikirike, nugi šaunuolis tavo vyras  bigsmile.gif Antras pagal gerumą po Enitos vyro  thumbup.gif  lotuliukas.gif

ačiū blush2.gif


na ką,suskaičiavau ir savo vyro dovanotus karoliukus blush2.gif šeši karoliai ,grandinėlė ir užsegimas (karolius skaičiavau ir tuos kur dovanų davė su grandinėle ) blush2.gif
o tai kaip supratau dar reikia pasakyti kiek išviso turim karoliukų?ane? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 09, 20:45)
drinks_cheers.gif  labai sutinku su tavimi, aš taip pat troliukais džiaugiuosi tik apie 2 mėnesius, tai manau kad vyro dovanoti kad ir keturi troliniai daiktai yra neblogas rezultatas  thumbup.gif kai mes pasieksime senbuvių trolininkių ligonių lygį (rinkimo laikotarpio prasme), tai ir mes skaičiuosime ne vienetais o dešimtimis  tongue.gif  lotuliukas.gif

Pagal tai ka parasei, tai gaunasi du karoliukai i menesi nuo MB...tai kaip ir visas apsoksi manau... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 09, 21:05)
na ką,suskaičiavau ir savo vyro dovanotus karoliukus  blush2.gif šeši karoliai ,grandinėlė ir užsegimas (karolius skaičiavau ir tuos kur dovanų davė su grandinėle )  :

Taip suprantu keliauji i ketvirta vieta... g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 09, 21:09)


Taip suprantu keliauji i ketvirta vieta... g.gif


na turbūt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 09, 21:09)
Pagal tai ka parasei, tai gaunasi du karoliukai i menesi nuo MB...tai kaip ir visas apsoksi manau... biggrin.gif

o pagal tikrą situaciją tai gaunasi visi tie grožiai per 1 minutę, o po to tuos du mėnesius tyla ramuma doh.gif hm, reikia ir man imtis auklėjimo priemonių, bet dabar negaliu, va sako tris laimėjai ir turi būti laiminga ir atsidžiaugti dar jais... Tiesa pasakius tą ir darau, kažkaip dabar taip gera ir ramu širdyje, jaučiuosi atsinaujinusi su kaupu biggrin.gif o be to ir taip kas mėnesį nemažai kainuoju savo brangiausiajam tai kaip ir nesiskundžiu, o ant trolių manau pati užsidirbti dar spėsiu smile.gif viskas prieš akis smile.gif
Atsakyti
Ojetus maniskis trecioj veitoj?nu nenusipelno jis jos.Ale apsipyke mes biski,tai gerinasi visa vakara-sako,gal tau kokio reikia trolio?Sakau-panoramoj du rezervuoti mano vardu-o nezino kad ten akmenai du doh.gif lotuliukas.gif .Bet ne,ka pati issirinkau,pati ir paimsiu-gal paimsiu,o jis tegu pats renka.Apibrauksiu kokius 10 kankolu katalogely-tegu renka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 09 rugsėjo 2010 - 20:31
Marš sirgt lithuania.gif
Atsakyti