Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Tacita, aš už raudoną, bet, perskaičiau komentus ir manau, Erikai pritarsiu - dėk abi bigsmile.gif O turkio žvaigždės maloniai nustebino, taip gerai atrodo abi good.gif

beje, taip su pergale lithuania.gif net nemaniau, kad bus kitaip drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu dauguma uz raudona,supratau ax.gif
Aciu uz komentarus thumbup.gif
Atsakyti
Tacita, ir tu rausvąją prizmę turi wub.gif
Nu kokia jinai man faina, negaliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 09 07, 19:46)
Aciu uz nauja tema 4u.gif

Nu panos sory uz temos tersima...nu bet....negaliuuuuuu.....
http://whatson.delfi...o.d?id=36255757
Dievulaiu brangus....kur tokie vyrai gyvena? biggrin.gif

Nu kiek įžiūriu, tai šiaurėj kažkur, gal kokioj Laplandijoj hihihi.gif Siaubas, niekur nuo tų ekshibicionistų atsigint negali blink.gif doh.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 07, 20:01)
As pagalvojau,kad ne siaip sau tie konkursai sukurt karoliuka...jiem idejos ir mintys reikalingos buvo...siam projektui aplink pasauly... bigsmile.gif

Jei bogu. Įdomu, Lietuvą kada amžins, lai tik pabando neamžint dry.gif Peticiją, blyn, surašysim biggrin.gif Dabar Vokietija, paskui logiškai Lenkija (ką vaizduos lenkiški karoliukai? bigsmile.gif ), paskui jau mes. O tada latviai, estai, rusai ir atgal į skandinaviją - makt! Arba per Mongoliją į Kiniją, tik kad tau jau įamžinta ir peramžinta.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 07, 21:04)
Jei bogu. Įdomu, Lietuvą kada amžins, lai tik pabando neamžint dry.gif


Su Marina kalbėjau šiandien Megoj, tai ji minėjo, kad irgi dar nžn ar LT bus įamžinta sad.gif Dar kol kas "no news" šia tema schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza0922: 07 rugsėjo 2010 - 20:46
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 07, 21:43)
Su Marika kalbėjau šiandien Megoj, tai ji minėjo, kad irgi dar nžn ar LT bus įamžinta sad.gif Dar kol kas "no news" šia tema  schmoll.gif

Tik ji ne Marika, o Marina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 07, 21:46)
Tik ji ne Marika, o Marina smile.gif


Ai, mistype'as per skubėjimą. blush2.gif
Atsakyti
Rodausi savo rozini kvarca ax.gif tik kad labai jau sunku isgaut ta grozi vakare, truksta sviesos doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saule @ 2010 09 07, 20:55)
Tacita, ir tu rausvąją prizmę turi  wub.gif
Nu kokia jinai man faina, negaliu  wub.gif

nu ir man ji patinka,ypac kai uz sena kaina kaip ir tu papirkau Vilniuj assa.gif


Fontenay,derinukas superinis,gerai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 07, 21:55)
Rodausi savo rozini kvarca 

Labai grazus ir rozinis kvarcas ir visa apyranke wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 07, 21:55)
Rodausi savo rozini kvarca  ax.gif tik kad labai jau sunku isgaut ta grozi vakare, truksta sviesos  doh.gif

Grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 07, 21:55)
Rodausi savo rozini kvarca  ax.gif tik kad labai jau sunku isgaut ta grozi vakare, truksta sviesos  doh.gif


Labai gražu thumbup.gif Ir jau įsivaizduoju, kaip šalia atrodys naujasis auksinis taškuotis, suporuotas su auksiniu kvarcu wub.gif
Atsakyti