Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Ir aplamai, toks diedų vertinimas yra netinkamas schmoll.gif Nes, tarkim, jei viena boba turi 4 karolius, iš jų 3 diedo pirkti, o kita - 30, o diedo dovanoti 4, tai išeina, kad pirmos diedas blogesnis. Betgi taip neišeina, nes jis jai procentaliai daugiau nupirko, jinai juos renka gal tik nuo užvakar.

Kita vertus, skaičiuot visus karoliukus yra vargas ir bėda, nes nekurie jų jau turi pakaupę...

Todėl siūlau diedo gerumą sieti su bendru turimų karolių kiekiu (darome prielaidą, kad tai tiesiogiai koreliuoja su trolligės sirgimo stažu) ir skaičiuoti pagal sekančią metodiką:

Diedo pirktų karolių skaičius /Turimų pilnų apyrankių skaičius = diedo gerumo indeksas (DGI).

Kuo didesnis DGI, tuo geresnis diedas.

Pvz. aš turiu 4 pilnas apyrankes ir 7 diedo dovanotus karoliukus. Mano diedo DGI lygu septyni dalint iš keturių, gaunasi 1,75... Tai reiškia, kad vidutiniškai ant vienos apyrankės yra 1,75 diedo pirkti karoliai, o tas yra mažai.


*Odinės apyrankės nesiskaičiuoja. Tik sidabrinės ir pilnos (iš esmės galima skaičiuot ir pusę, trečdalį...)
*Fantazijos, auskarai, apyrankės, užsegimai ir pan, gali būti skaičiuojami kaip karoliukai. Esmė tame, kad dalinami visi diedo pirkti iš visų faktiškai turimų.
* Diedo nupirktas karoliukas - tai karoliukas, kuris buvo su jo žinia apmokėtas diedo kortele, sąskaita, jo piniginėje esančiais grynais pinigais. Priemonės, kuriomis tas apmokėjimas pasiektas, nėra skaičiuojamos, kaip ir asmuo, išrinkęs karoliuką - priešingu atveju diskvalifikuotume 99,9 proc. diedų.

Papildyta:
Kolega Erszebeth, ar gerai? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 rugsėjo 2010 - 16:11
QUOTE(Noa @ 2010 09 09, 17:10)
Ir aplamai, toks diedų vertinimas yra netinkamas schmoll.gif  Nes, tarkim, jei viena boba turi 4 karolius, iš jų 3 diedo pirkti, o kita - 30, o diedo dovanoti 4, tai išeina, kad pirmos diedas  blogesnis. Betgi taip neišeina, nes jis jai procentaliai daugiau nupirko, jinai juos renka gal tik nuo užvakar.

Kita vertus, skaičiuot visus karoliukus yra vargas ir bėda, nes nekurie jų jau turi pakaupę...

Todėl siūlau diedo gerumą sieti su bendru turimų karolių kiekiu (darome prielaidą, kad tai tiesiogiai koreliuoja su trolligės sirgimo stažu) ir skaičiuoti pagal sekančią metodiką:

Diedo pirktų karolių skaičius /Turimų pilnų apyrankių skaičius = diedo gerumo indeksas (DGI).

Kuo didesnis DGI, tuo geresnis diedas.

Pvz. aš turiu 4 pilnas apyrankes ir 7 diedo dovanotus karoliukus. Mano diedo DGI lygu septyni dalint iš keturių, gaunasi 1,75... Tai reiškia, kad vidutiniškai ant vienos apyrankės yra 1,75 diedo pirkti karoliai, o tas yra mažai.
*Odinės apyrankės nesiskaičiuoja. Tik sidabrinės ir pilnos (iš esmės galima skaičiuot ir pusę, trečdalį...)
*Fantazijos, auskarai, apyrankės, užsegimai ir pan, gali būti skaičiuojami kaip karoliukai. Esmė tame, kad dalinami visi diedo pirkti iš visų faktiškai turimų.
* Diedo nupirktas karoliukas - tai karoliukas, kuris buvo su jo žinia apmokėtas diedo kortele, sąskaita, jo piniginėje esančiais grynais pinigais. Priemonės, kuriomis tas apmokėjimas pasiektas, nėra skaičiuojamos, kaip ir asmuo, išrinkęs karoliuką - priešingu atveju diskvalifikuotume 99,9 proc. diedų.

Papildyta:
Kolega Erszebeth, ar gerai? biggrin.gif


Kolege Noa, tiesiog puikiai, tik norėčiau pakoreguoti, skaičiuojant DGI, visgi imti ne apyrankių kiekį, o karoliukų skaičių, tegul ir apytikrį. Nes pas kai ką apyrankių skaičius nelabai koreliouja su palaidų karolių kiekiu, ergo, su trolligės sunkumo stadija ax.gif

Jeigu skaičiuosime pagal apyrankių skaičių, mano diedas gausis geresnis, nei realiai yra doh.gif Nes turiu tik 3, o diedo karolių 14, tai DGI gaunasi 4,66666666 unsure.gif Bet tiek jo karolių ant apyrankės tikrai niekada nebūna, bo turiu jų užpildyti jau net nebežinau kelioms...

Primečiau, procentais kaip gaunasi... Viso karolių turiu, grubiai imant į mažesnę pusę, apie 90. Diedo 14. Tai gauname
90 karolių - 100 proc.
14 karolių - x proc.

DGI = x = 15,5555 procentų diedo karolių iš visų turimų. Nežinau, ar aiškiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 09 rugsėjo 2010 - 16:25
QUOTE(Noa @ 2010 09 09, 16:53)
Negi mastau.gif Žėk, čia pas amerikoną - tas su rėmeliu, europietiškas: http://www.totallytr...html/29280.html



Nežinau kaip ten pas ją, gal iš EU siųstas koks. Bet tokią info pas amerikonkas radau.
Atsakyti
Kreipiamės į Jus norėdami pakviesti dalyvauti Gerumo akcijoje.

Trollbeads.lt Ar vis dar tiki pasakomis? Trollbeads kviečia pasinerti į fantazijų pasaulį ir išpildyti vaikų svajones - kartu su Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondu padėkime Kauno medicinos universiteto vaikų ligų klinikai.

Visuose Trollbeads salonuose* rasi naują, didelę ir graži...ą H.A.Anderseno pasakų knygą su CD. Kiekvienas perkantis bet kokį Trollbeads papuošalą šią knygą gali įsigyti už 25 Lt. Įprasta knygos kaina - 40 Lt. Visas už knygą gaunamas pelnas bus skirtas A.Adamkienės paramos ir labdaros fondo globojamai Kauno medicinos universiteto vaikų ligų klinikai.

Taip pat galite nudžiuginti savo mylimus žmones - įteikite jiems dovanų rinkinį, kuriame rasite H.A.Anderseno pasakų knygą ir jo pasakų herojų karoliuką. Pasakų knygą su CD ir karoliukas "Undinėlė" kainuos tik 90 Lt, o rinkinys - knyga su CD ir karoliukas "Bjaurusis ančiukas" - 116 Lt.

Prisidėkite prie gerumo akcijos, nes šie vaikai vis dar tiki pasakomis!

Daugiau informacijos http://www.trollbead... daugiau
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 09, 16:22)
Aš nepasivysiu  bebe.gif  Rezervuoju paskutinę  hihihi.gif

As priespaskutine...As nuo galo second.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 09, 18:22)
As priespaskutine...As nuo galo  second.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif


Priešpaskutinė nuo galo? Tai reiškia, mane į trečią vietą nustūmei? verysad.gif
Atsakyti
pas mane dediniu 10 ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 09 rugsėjo 2010 - 17:41
Nu tai ka... ax.gif :

first.gif - Song'inas ( 16 karoliuku)
second.gif - Erszebeth (14 karoliuku)
third.gif - Tacita ( 10 karoliuku)
4 vieta - Noa ( 7 karoliukai)
5 vieta -fontanay ( 4 karoliukai)
6 vieta - Rita (4 karoliukai)
7 vieta -Ruti ( 1 karoliukai)
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 09, 18:28)
Priešpaskutinė nuo galo? Tai reiškia, mane į trečią vietą nustūmei?  verysad.gif

As gi nuo galo... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 09 rugsėjo 2010 - 17:53
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 09, 18:54)
As gi nuo galo... mirksiukas.gif


Priešpaskutinė nuo galo yra antra nuo priekio lotuliukas.gif O jei rimtai, taigi taviškis ten visko tau buvo pripirkęs ir dar dovanų iškaulijęs, kaip gali būti antra nuo galo?
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 09, 18:54)
Nu tai ka... ax.gif :

first.gif - Song'inas ( 16 karoliuku)
second.gif  - Erszebeth (14 karoliuku)
third.gif - Tacita ( 10 karoliuku)
4 vieta - Noa ( 7 karoliukai)
5 vieta -fontanay ( 4 karoliukai)
6 vieta - Rita (4 karoliukai)
7 vieta -Ruti ( 1 karoliukai)




Na ir manęs nepamirškit- aš tik 2 tokius dovanotus turiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza0922: 09 rugsėjo 2010 - 18:06
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 09, 19:06)
Na ir manęs nepamirškit- aš tik 2 tokius dovanotus turiu ax.gif

Ir manes bigsmile.gif Turiu 7 vyro dovanotus blush2.gif
Atsakyti
Nu tai ka... ax.gif :

first.gif - Song'inas ( 16 karoliuku)
second.gif - Erszebeth (14 karoliuku)
third.gif - Tacita ( 10 karoliuku)
4 vieta - Noa ( 7 karoliukai)
5 vieta - Lorute (7 karoliukai)
6 vieta - Nataliuncik (7karoliukai)
7 vieta - fontanay ( 4 karoliukai)
8 vieta - Rita (4 karoliukai)
9 vieta - erilukaha ( 3 karoliukai)
10 vieta - Dovis ( 3 karolikai)
11vieta -mimoza ( 2 karoliukas)
12vieta - Ruti ( 1 karoliukai)
13vieta - Dasha ( 1 karoliukas)

As dabar pagalvojau, ar nieko neizeidzia toks sarasa...Supraskit cia jumoras is neturejimo ka veikt... biggrin.gif Tai nieko nereiskia...istikro vyrai ivairiai isreiskia savo meile...tai tikrai nera meiles israiska, karoliu skaicius... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 09 rugsėjo 2010 - 19:13