Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 09, 13:40)
Mano visos apyrankės ir kankolai ant jų atkeliavo... be vyro leidimo. Nei jis klausė ko, nei draudė - tiesiog tai yra mano interesai. Kaip ir dar viena sritis - kvepalynas... Ir knygos dar  mirksiukas.gif

Vava, maniškis ir nesikiša, laikas nuo laiko pavarto, pažiūri arba vaikui duoda: sako nu kuris naujas lotuliukas.gif (čia tipo kontroliuoja, nes ta tuoj pastebi kasnaujo ir atraportuoja). O knygos, kosmetika, kvepalai, skudurai ir tt - iš vis ne jų reikalas tongue.gif Lai džiaugias mus tokias gražias turėdami. Ai nu bendrai buvo kažkada, kad gavau bart už batų pirkimą blush2.gif Nes į savatė po 2 dėžės parsinešdavau. Tiksliau ne bart, bet sakė ar tikrai tau jų tiek reik.

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 09, 14:20)
Priversi tu juos...jei nenoretu tai niekaip nepriverstum... mirksiukas.gif

Įmanoma, įkišau pinigą ir Megos kartočką, kataloge apvedžiau kankolą ir sakiau: eik ir be jo negrįžl. cool.gif Parnešė. Vienintelis tas ir yra jo "pirktas" lotuliukas.gif Ale Toras.
Atsakyti
19... 14...
aš iš vis tiek neturiu verysad.gif tuoj mirsiu iš pavydo mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 09, 15:44)
Gal dar jis pasitaisys... Nu, tas Tavo vyras... Papasakok jam apie Song'iną  mirksiukas.gif


Va va, reikėtų drinks_cheers.gif Tik kad pats neįlįstų norėdamas įsitikinti ir nerastų apie taviškį doh.gif
Atsakyti
O as turiu lygiai 2 maniskio pirktus - trejybe ir indigo geles wub.gif , nes iki tol pirkdavausi pati, nesikiso, nesidomejo, net kainu neisivaizdavo ax.gif ir spakaina irnesakyk.gif
tiesa dar Jurbarke papirko prizme turkio ir naslaites, bet jau cia pati rinkausi, tik kad salia pabuvo ir sumokejo flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 09 rugsėjo 2010 - 14:56
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 09, 15:49)
Va va, reikėtų  drinks_cheers.gif Tik kad pats neįlįstų norėdamas įsitikinti ir nerastų apie taviškį  doh.gif

Tai manąjį galima kaip neigiamą pavyzdį: tik pamanyk, kokių diedų pasauly būna, kurie savo žmonų nepuošia, jų dvasios nekelia...
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 09 09, 15:34)
Nuuu, tai po kiek turit diedinių karolių? Aš 19 vienetų-su apyrankėm ir užsegimais skaičiuojant rolleyes.gif

O jetau,nu tas Songinas tikrai kazkoks is kitos planetos diedas-sitokis aukso gabalas blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 09, 15:56)
O jetau,nu tas Songinas tikrai kazkoks is kitos planetos diedas-sitokis aukso gabalas  blink.gif  thumbup.gif

palauk, ar ne jis ten inkstus pardavineja mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 09, 15:55)
Tai manąjį galima kaip neigiamą pavyzdį: tik pamanyk, kokių diedų pasauly būna, kurie savo žmonų nepuošia, jų dvasios nekelia...


Bijau, kad jis jam gali pasirodyti kaip teigiamas, padrąsinantis pavyzdys doh.gif Tipo, va, ir vis vien gyvas, iš namų neišvarytas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 09, 14:57)
palauk, ar ne jis ten inkstus pardavineja  mastau.gif


lotuliukas.gif aga, tada turi už ką tuos karolius žmonai pirkt, nepigus gi daiktas tie inkstai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruti: 09 rugsėjo 2010 - 15:00
QUOTE(Ruti @ 2010 09 09, 15:48)
19... 14...
aš iš vis tiek neturiu  verysad.gif  tuoj mirsiu iš pavydo  mega_shok.gif

console.gif ne tu viena smile.gif bet nemirkim iš pavydo, pasivysim mes jas tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 09 rugsėjo 2010 - 15:04
Neee, inksta parduoda maniskis, kad galetu man karoliu papirkt. Alia nieks neperka. verysad.gif Songinas tik zadejo ispjaut su nuolaida kai klientas atsiras biggrin.gif
Atsakyti
Nu tai siunčiam vyrus pas Songina, lai lieka be inkstų, bet mes karoliams pinigų turėsim lotuliukas.gif
Atsakyti