Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Noa @ 2010 09 09, 13:39)
Nie ponial mastau.gif Čia ne senas ir naujas, o amerikoniškas ir europietiškas? unsure.gif A ko jie skirtingi, ką, ir dabar skirtingi?

O kad jis aplamai afrikietiškas, nes Egiptas ne Afrikoj ir ne Europoj, tai čia niekam neįdomu laugh.gif

Gal Europoj panašesnis į tikrą todėl, kad daugiau galimybių nuvažiuot patikrint? biggrin.gif



Pasirodo, kad europoj prekiaujama vienokiais, o Amerikėj kitokiais. Vat tuom ir skiriasi jie.
Pas mane tas evropeiskas, bet vat labai to amerikansko užsimaniau.
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 09, 13:40)
Pamirsai Fontanay ir gi superinis... thumbup.gif O geras, davai padarom sarasa...surasom ka kuriai  vyras yra papirkes...ir tada  pagal geruma surusiuosim, oi idomu kurioj vietoj maniskis atsidurs... bigsmile.gif  biggrin.gif

Ir aplamai, sekanti apklausa, galetu buti tokia,...Kiek kankolu yra nupirkes vyras... bigsmile.gif  Ar uz kiek...gal neitema uz kiek, juk ne visu pajamos vienodos, kazkam 79lt daugiau nei kazkam 1000lt...Gal geriau kiek kankolu...tame tarpe uzsegimai, grandineles, auskarai ir t.t.... ax.gif


Galėsim padaryti drinks_cheers.gif Tik dabar bus problemos saviškio kankolus suskaičiuoti, nebepamenu jau visų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 09, 14:01)
Galėsim padaryti  drinks_cheers.gif Tik dabar bus problemos saviškio kankolus suskaičiuoti, nebepamenu jau visų  doh.gif

O tu cia vaidini ar kaaa... wink.gif

O idomu ...pasistojo klausimas...skaiciuot tik kiek man asmeniskai, ar ir dukrai kartu... g.gif Ar aplamai, kiek vyras yra nupirkes karoliuku... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 09 rugsėjo 2010 - 13:06
O jei priverti vyrą nupirkt kankolą tai čia skaitos vyro pirktas vistiek ania? unsure.gif

A amerikoniškas skarabėjus toks grubesnis, bet savaip fainas, visai norėčiau ir tokio.. Ir ant pilvo pas jį mažiau priraižyta, bet nieko nieko..
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 09, 14:04)
O tu cia vaidini ar kaaa... wink.gif

O idomu ...pasistojo klausimas...skaiciuot tik kiek man asmeniskai, ar ir dukrai kartu... g.gif Ar aplamai, kiek vyras yra nupirkes karoliuku... ax.gif


Ką vaidinu, rimtai sunku visus atsimint. Reikės pasiimt dėžę ir skaičiuoti, tas mano, tas vyro doh.gif Nežinau, kaip vertinti tuos, kur jis davė bapkes, kad dukra nupirktų ir padovanotų unsure.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 09 09, 14:07)
O jei priverti vyrą nupirkt kankolą tai čia skaitos vyro pirktas vistiek ania?  unsure.gif


Tai žinoma, skaitos bigsmile.gif
Atsakyti
o aš pati dar nei vieno nepirkau tongue.gif ale turiu tik visus cielus 6 lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniškis keliauja į sąrašo pabaigą: nieko nepirko ir turbūt nepirks, nors apyrankes turim abi su merguče. Perku pati tokius, kokių man reikia, ir tiek, kiek reikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 09 rugsėjo 2010 - 13:26
QUOTE(Ruti @ 2010 09 09, 13:50)
ania  unsure.gif o tai ką, čia tik mano toks blogas, kad  man karolių lig šiol tik vieną nupirkęs yra  g.gif  mad.gif  gun_bandana.gif   bus jam šnd   triniti.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif padarysi taip, kad taviskis atsirastu saraso pirmoje vietoje hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 09 rugsėjo 2010 - 13:35
Aš užsimanau, vyras perka, būna pats užsidega ir sunku sustabdyt, taip ir prasidėjo, atvažiavom pažiūrėt trolio, o išėjau ir su troliu ir su grandinėle ir dar aštuonveidį papirko wub.gif o vėliau ir kitus, tai dabar paskutinį stoperį papirko, reikia gi vaikams daug ko papirkt į darželį/mokyklą, bet va mašinuke pamatė tai leido thumbup.gif blush2.gif
Atsakyti
Mano visos apyrankės ir kankolai ant jų atkeliavo... be vyro leidimo. Nei jis klausė ko, nei draudė - tiesiog tai yra mano interesai. Kaip ir dar viena sritis - kvepalynas... Ir knygos dar mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 09, 13:34)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  padarysi taip, kad taviskis atsirastu saraso pirmoje vietoje hihihi.gif


lotuliukas.gif
na iš tiesų tai dėkui jam už tai, kad leidžia man pirkti kada noriu ir ką noriu ir nereikalauja ataskaitų. O piniginė taigi vis tiek bendra ax.gif
Atsakyti
Suskaičiavau bigsmile.gif
Atsakyti