Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Yell @ 2010 09 08, 21:40)
Miargos, palaikykit kumščius už 18,5val. Bandysiu įgyvendinti dar vieną savo svajonę  wub.gif

nugis laikysim drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal ką pražiopsojau, bet kaip mūsų laivų reikalai? Jau plaukia į Lietuvos pusę ar dar apsišarvuoti kantrybe?
Atsakyti
QUOTE(Tortila @ 2010 09 08, 22:17)
Sveikos,
gal ką pražiopsojau, bet kaip mūsų laivų reikalai? Jau plaukia į Lietuvos pusę ar dar apsišarvuoti kantrybe?

O ką - kantrybė jau baigėsi? g.gif Saviįtaiga galim užsiiminėti: aš rami... labai rami... pati ramiausia... aš visai rami - kaip koks tūlas belgas... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 08 rugsėjo 2010 - 21:20
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 08, 22:19)
O ką - kantrybė jau baigėsi?  g.gif  Saviįtaiga galim užsiiminėti: aš rami... labai rami... pati ramiausia... aš visai rami - kaip koks tūlas belgas...  biggrin.gif


smile.gif Aš irgi rami... Danui kas rytą parašau, pasiklausiu kaip jam sekasi ir toliau sau dirbu...laukiu kol ir jis pradės dirbti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 08, 22:22)
smile.gif Aš irgi rami... Danui kas rytą parašau, pasiklausiu kaip jam sekasi ir toliau sau dirbu...laukiu kol ir jis pradės dirbti smile.gif


Na, tada belieka ramiai laukti. Tik vis baisu, kad per darbus, ką nors pražiopsosiu...
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2010 09 08, 21:53)
O kas ten toks zydras prie agatu  4u.gif ? ax.gif

http://cgi.ebay.com/...=item53e3792343
jeigu sitas, tai raso LE kinieciu Jade, tai cia gal jaspis ar nefritas, ar koki ten buna.. g.gif

QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 08, 21:55)
Mergaitės, per kiek laiko iš USA per paštą į LT siunta atkeliauja? Jau 2 savaitės kaip savo agato laukiu, o jo kaip nėr, taip nėr sad.gif

nu greiciausiai esu gavus per 6 dienas, o ilgiausiai per 3 sav., bet pagrinde buna per 14 dienu mirksiukas.gif
jei neramu, klustelk gal registruotu siunte, tai duos numeriuka, o registruoti buna dar ilgiau uztrunka doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 08 rugsėjo 2010 - 21:56
na gerai gerai,ir aš nesusilaikiau italo agatų grožiui - jau nuo vakar ant mano apyrankės švyti vienas lotuliukas.gif
na teisingiau vyras padvoanojo - sakau per skype,va koks gražus,sakau labai noriu-sakau davai padovanok -vyras sako,nu tai nusipirk aš padovanosiu doh.gif sakau,netinka,davai tu nupirk man - tai specialiai registravosi ebay ir nupirko blush2.gif vakar gavau,gražuolis ax.gif tik laiko fotkėm neturėjau -nu ryt gal ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 08, 23:16)
vyras sako,nu tai nusipirk aš padovanosiu  doh.gif sakau,netinka,davai tu nupirk man - tai specialiai registravosi ebay ir nupirko  blush2.gif vakar gavau,gražuolis  ax.gif tik laiko fotkėm neturėjau -nu ryt gal  ax.gif

o jetau,nu gi saunuolis jis pas tave thumbup.gif -taisosi vakinas cool.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 08, 23:16)
na gerai gerai,ir aš nesusilaikiau italo agatų grožiui - jau nuo vakar ant mano apyrankės švyti vienas  lotuliukas.gif
na teisingiau vyras padvoanojo - sakau per skype,va koks gražus,sakau labai noriu-sakau davai padovanok -vyras sako,nu tai nusipirk aš padovanosiu  doh.gif sakau,netinka,davai tu nupirk man - tai specialiai registravosi ebay ir nupirko  blush2.gif vakar gavau,gražuolis  ax.gif tik laiko fotkėm neturėjau -nu ryt gal  ax.gif



Nors sako, kad tobulų vyrų nėra, bet tavo sparčiai artėja prie tobulybės smile.gif šanuolis thumbup.gif
Papildyta:
Na ką, laukiu šiandien aš paštininkės... gal irgi ką iš italų ar amerikancų atneš ax.gif
Atsakyti
Kikire, kaip smagu wub.gif Tuoj net sakyti nereikės bigsmile.gif

O aš šianakt sapnavau, kad apsipirkau trolių biggrin.gif Pabudau visa laiminga net nesuvokiau iš pradžių kodėl lotuliukas.gif Gaila, kad tik sapne, bet nuotaika vistiek gera thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas,
as ir vis laukiu pastininkes, dabar jau is niemcu, ar kaip jie ten germanu lotuliukas.gif
nezinau ka pagalvoja pastininke, bet buvo laikas kai ciut ne kasdien vaziuodavo i mano mikrorajona su dviraciu ir kiek per langa matydavau, tai tik pas mane doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2010 09 09, 08:25)
O aš šianakt sapnavau, kad apsipirkau trolių biggrin.gif Pabudau visa laiminga net nesuvokiau iš pradžių kodėl  lotuliukas.gif Gaila, kad tik sapne, bet nuotaika vistiek gera  thumbup.gif

o kokius pirkai? pameni ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 09 rugsėjo 2010 - 07:26
Laba ryta 4u.gif
user posted image user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 09 rugsėjo 2010 - 07:51