Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris vokiškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (73 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Yell @ 2010 09 08, 20:56)

Nu sakes, blink.gif va cia tai karoliu papirkai, aina sau doh.gif ...viskas nekalbu su tavim... schmoll.gif
Kiek mokejai... g.gif Nors koks skirtumas, vistiek dabar nepirksiu... doh.gif Ainu pavydet... angel_sadangel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 08 rugsėjo 2010 - 20:27
QUOTE(Song @ 2010 09 08, 20:47)
O man kaip doktorkai įdomiau, kas per druskelė ten buvo. Visada įdomu buvo. Kas žinot? Salietra kokia? biggrin.gif

Nugis, kažkur lyg skaičiau, kad ir iš degtukų sieros kažką gamindavo tos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 08, 20:19)
Ana rūtas žinojo - miestely iš daktarkos sužinojo:

A nu tu vat mat. Sakau, kad lietuvių kultūroj plačiai įsigalėję bigsmile.gif dar gal ąžuolo lapus galima, ale kad kas iš to ąžuolo - tik parketas...

QUOTE(Song @ 2010 09 08, 20:47)
O man kaip doktorkai įdomiau, kas per druskelė ten buvo. Visada įdomu buvo. Kas žinot? Salietra kokia? biggrin.gif

Gal paprasta, kad rūtos skanesnės būtų laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 08, 21:09)
Nu sakes,  blink.gif  va cia tai karoliu papirkai, aina sau  doh.gif  ...viskas nekalbu su tavim... schmoll.gif
Kiek mokejai... g.gif Nors koks skirtumas, vistiek dabar nepirksiu... doh.gif Ainu pavydet... angel_sadangel.gif

Kalbam, ką ax.gif biggrin.gif
Ai, nenervuosiu aš čia žmonių su tom kainom. Gali biškį pavydėt, nes aš tavo kai kurių karolių irgi pavydžiu blush2.gif

Miargos, palaikykit kumščius už 18,5val. Bandysiu įgyvendinti dar vieną savo svajonę wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 08, 21:40)
Kalbam, ką  ax.gif  biggrin.gif
Ai, nenervuosiu aš čia žmonių su tom kainom. Gali biškį pavydėt, nes aš tavo kai kurių karolių irgi pavydžiu  blush2.gif

Nugis zinau,gi kiek jie vaiksto... doh.gif Nu joo, privertei tu cia mane uzpavydajakint...o maniau,kad neymanoma, pasirodo viskas ymanoma... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 08, 21:40)
Miargos, palaikykit kumščius už 18,5val. Bandysiu įgyvendinti dar vieną savo svajonę  wub.gif

oijei tik nesakyk kad pitona imsi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 08, 10:30)


O kas ten toks zydras prie agatu 4u.gif ? ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Mergaitės, per kiek laiko iš USA per paštą į LT siunta atkeliauja? Jau 2 savaitės kaip savo agato laukiu, o jo kaip nėr, taip nėr sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 08, 21:53)
oijei tik nesakyk kad pitona imsi  doh.gif

smile.gif umn.gif

QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 08, 21:55)
Labas vakaras  4u.gif

Mergaitės, per kiek laiko iš USA per paštą į LT siunta atkeliauja? Jau 2 savaitės kaip savo agato laukiu, o jo kaip nėr, taip nėr sad.gif


Dar palauk. Aš esu ir 4 su pusę laukus.
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 08, 22:04)
Dar palauk.


Pasakei ir šventa... sėdėsiu dar ramiai ir lauksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 08, 21:55)
Labas vakaras  4u.gif

Mergaitės, per kiek laiko iš USA per paštą į LT siunta atkeliauja? Jau 2 savaitės kaip savo agato laukiu, o jo kaip nėr, taip nėr sad.gif

Minimum per 8 dienas, maximum - per 5 savaites. Čia kai giminaičiai siunčia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 08, 20:11)
A nu tu vat mat. Sakau, kad lietuvių kultūroj plačiai įsigalėję bigsmile.gif dar gal ąžuolo lapus galima, ale kad kas iš to ąžuolo - tik parketas...
Gal paprasta, kad rūtos skanesnės būtų laugh.gif

Na ir tyrimą padarėt lotuliukas.gif

Italo agatai nerealūs, kuo toliau, tuo labiau pradedu norėt unsure.gif Bet kenčiu.
Atsakyti