Įkraunama...
Įkraunama...

Neleidžia keisti žinutės

O as siulyciau palikti leidima keisti , o jei jau manote , kad ta zinute svarbi "istoriskai" biggrin.gif biggrin.gif , atsakinejant galima cituoti. Na jei jus izeidzia kazkas ar kita....
Atsakyti
QUOTE (*kristina* @ 2004 05 28, 11:40)

bet siaip ziurint is kitos puses,kai kalbames benraujamerealiame gyvenime,juk pasakytu zodziu neiskerpame??jau kas pasakyta tas pasakyta.reikia gerai apgalvoti ka rasai.
as irgi dauguma zinuciu noreciau pakeisti,bet ka darysi,jau ka pasakiau ta.[/SIZE][/color][/font]

Butent, Kristina, kalbedami zodziu nekerpame, bet pasakei zodi ir nuskrido, o parasytas zodis turi isliekamaja verte, taigis skaitai pati skaito visi- tau geda o visiems juokinga, na bent jau man taip buna. Gaila, kad keist nebus galima, nes is ties kartais ant smugio ka parasai o paskui noretusi nors skardziai zemen prasmegt, vat dabar muset taip ir teks daryt, jei ka leptelsu ne vietoj. laugh.gif
Atsakyti
valio clap.gif

jau leido, tai ir smagu wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Rimanta @ 2004 05 28, 11:46)
valio clap.gif

jau leido, tai ir smagu wub.gif

Iszirzem wink.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (svetima @ 2004 05 28, 14:58)
QUOTE (Rimanta @ 2004 05 28, 11:46)
valio  clap.gif

jau leido, tai ir smagu  wub.gif

Iszirzem wink.gif laugh.gif

o as nematau kad galima butu keisti dry.gif
Atsakyti
kodel vel nebegalima keisti zinuciu? mad.gif
Atsakyti
O as dabar turiu problema. Noriu is "Stai mes kokie" ismest senas nuotraukeles, o idet naujas. Nes kam man tas senas laikyt, visi jau mate... Na ir vieta uzima. Ir isivaizduokit, man neleidzia! sad.gif O as su tokiu kilniu tikslu sad.gif

O del to, kad negalima butu koreguot labai senu zinuciu tai as ne pries, man tiksliau dzin, vis tiek as jei koreguoju, tai tik is karto, kai korekturos klaidu privarau smile.gif Tik va sitoj vienoj vietoj susiduriau sad.gif

Shto posovetujete? sad.gif
Atsakyti
Tai negi nebeleisit redaguot zinuciu sad.gif Labai gaila...
Atsakyti
bent nuotraukas updatinti tai tikrai turetu leisti ir daugiau laisvos vietos atsirastu jeigu vietoj senu atsibodusiu, naujas ikeltumem foto

pleeeez padarykite isimti skyrelyje "stai mes kokie"

is anksto dekoju
Atsakyti
pritariu tam, kad keitimas turetu buti leidziamas, o jei kas norite "tureti irodyma" cituokite smile.gif
atkreipiau demesi i kitus forumus, tai ten, kur neregistruoti nariai visur beveik neleidziama keisti, o kur registruoti tokia galimybe, vis delto, yra...
Atsakyti
Hm.. As taip pat noreciau, kad man su mano rasytom zinutem leistu daryti ta ka noriu...kaz kaip dabar net nesinori nieko rasyti... Gal ir nieko baisaus, kad neleidzia keisti... bet jauciuosi kaz kaip.... labai nesmagiai... nezinau, nesmagu ir tiek sad.gif ...irodymai kaz kokie... tikrai galite pacituoti..jei ju reikia...bet man tas suvarzimas labai labai nepatinka. Man dar nebuvo, kad nerimauciau del savo atvirumo, bet jug bet kas gali perziureti visas tavo zinutes per valdymo skyda, ir as noreciau, kad man isliktu teise redaguoti savo rasytas zinutes... Ne, manau visgi yra neteisinga uzdrausti keisti zinutes mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fasolka: 11 birželio 2004 - 03:19
As irgi ka tik pamaciau klaida savo ankstesneje zinuteje, norejau pataisyti, patikslinti, ten kazkaip neaishkiai buvau sumalus viska... Ir ka gi - negaliu pataisyti.. dry.gif
Atsakyti