Įkraunama...
Įkraunama...

Neleidžia keisti žinutės

KIek esu uzejusi i kitus forumus, tai niekur nemaciau, kad net butu tos 10 min paliktos zinutes keitimui rolleyes.gif ...

Mastykit, ka rasot ir viskas bus OK wink.gif
Atsakyti
O AS NEBALSAVAU APKLAUSOJE( CIA KIEK LAIKO PRALEIDZIATE FORUME), O RASO KAD JAU g.gif
Atsakyti
QUOTE (viksrelis @ 2004 05 28, 08:04)
KIek esu uzejusi i kitus forumus, tai niekur nemaciau, kad net butu tos 10 min paliktos zinutes keitimui rolleyes.gif ...

Mastykit, ka rasot ir viskas bus OK wink.gif

Nu kur jau nera-ir take galima, ir bangoj, praktiskai visur galima redaguot ar keist.. wink.gif

Bus maziau atvirumo, nes juk kai kalbi siaip su zmogum, tai jis i diktofona neirasineja, o cia gali atkasti tavo ir pries metus parasyta koki pasireiskima apie barni su vyru ar pan...Budavo cia atveju, kai kokia citata is zmogaus zinutes valkioja paskui per visa interneta.. sad.gif

Kas minute nuomone kaitaliot gal ir ner gerai, bet kas menesi pvz. , tai tam tikrais atvejais normalu wink.gif
Atsakyti
VA AS APAIZIUREJAU KAD NE TEN PARASIAU- NU IR NEGALIU NIEKO PAKEIST biggrin.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE (svetima @ 2004 05 28, 11:29)
Nu kur jau nera-ir take galima, ir bangoj, praktiskai visur galima redaguot ar keist..


na taip yra daug kur galima keisti,pvz forumas.lietuvauzsienyje.lt

bet siaip ziurint is kitos puses,kai kalbames benraujamerealiame gyvenime,juk pasakytu zodziu neiskerpame??jau kas pasakyta tas pasakyta.reikia gerai apgalvoti ka rasai.
as irgi dauguma zinuciu noreciau pakeisti,bet ka darysi,jau ka pasakiau ta.
Atsakyti
netryniau žinučių, nebent tekdavo klaidą gramatinę ar kitokią ištaisyt , papildyti wink.gif
Atsakyti
Na gerai, jei leistu vel taisyti visas zinutes? Vis tiek neturetum galimybes taisyti svetimu postu, kur cituojama tavo zinute rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Tuja @ 2004 05 28, 08:52)
netryniau žinučių, nebent tekdavo klaidą gramatinę ar kitokią ištaisyt , papildyti wink.gif

as irgi tik del to keisdavau, arba srifta ne toki uzkraudavau.
Atsakyti
QUOTE (viksrelis @ 2004 05 28, 09:08)
Na gerai, jei leistu vel taisyti visas zinutes? Vis tiek neturetum galimybes taisyti svetimu postu, kur cituojama tavo zinute rolleyes.gif

mane tenkintu, nes nebutu varzomos mano teises.
Atsakyti
pageidaučiau, kad leistų taisyti.

o kad išliktų originalus tekstas ir negalima būtų išsiginti savo žodžių, juos paprasčiausiai reikėtų cituoti.

tai tik mano nuomonė wink.gif
Atsakyti
As irgi iz tai, kad galima butu taisyti clap.gif
Atsakyti
IR MAN PATIKO , KAI LEISDAVO KEISTI. PVZ.: ĮDĖJAU VAIKŲ NUOTRAUKĄ , O PO TO , RADUSI GRAŽIUS RĖMELIUS , ĮRĖMINAU JĄ IR SUKEIČIAU smile.gif smile.gif smile.gif
MAN DAR BUVO TAIP , KAD VELYKINIAI MANO SVEIKINIMAI ,T.Y. PAVEIKSLIUKAI , KURIUOS ĮDĖJAU KITOMS DALYVĖMS ĖMĖ IR DINGO (ATSIRADO KRYŽELIAI ). TADA SUSIRADAU SAVO SVEIKINIMUS IR ĮDĖJAU KITUS VELYKINIUS PAVEIKSLIUKUS . O DABAR NEGALĖSIU sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti