Įkraunama...
Įkraunama...

Neleidžia keisti žinutės

Nesupratau... Norejau pakeisti zinute, ta prasme pakoreguoti ir nerandu, kur budavo virs atsakymo ,, KEISTI,, , na, niekur nera..... g.gif
Pasakykit - kodel... Aciu.
Atsakyti
Matyt SuperMama papiktino kai kuriu nariu nepagarbus elgesys su kitais nariais ar pan rolleyes.gif , kurie paskui akis drasko, kad nieko nerase (nes jau buvo pakeistos visos tos zinutes i smailikus)...

Dabar jau teks idemiau paskaityti zinute, pries keliant ji i foruma arba dazniau naudotis "zinutes perziurejimo" galimybe wink.gif



Žinutes galima redaguoti:

Naujokams ir nariams (tie kurie turi iki 100 žinučių) - 10 min. nuo paskelbimo.

Dalyviams - 30 min. nuo paskelbimo

Senbuviams - 40 min. nuo paskelbimo.
Atsakyti
Ir aš nebegaliu pakeist savo žinutės, bet tik vienoj vietoj, kitur keitimo galimybė likus, o būtent ten, kur svarbu pakeist - nebegaliu keist. Nėštumo planavimo skyrely atidaryta tokia tema "planuojam nuo" ir pačioje pirmoje žinutėje dariau visų planuojančių sąrašą ir ten vis pakeisdavau, jei naujos prisijungdavo, jei ką jau išleidžiam į nestuke.gif skyrely. O dabar atsirado dar vieną planuojanti, kurios nebegaliu įtraukt į bendrą sąrašėlį, nes nebeduoda keist sad.gif ... O tikiuosi, kad planuojančių ir sėkmingai suplanavusių tik daugės...
Atsakyti
Tai kad ir naujai parašytų negaliu keisti
Atsakyti
g.gif o aš naujai parašytas ir kitas galiu... Tik tos vienos su svarbiu planuojančių sąrašu nebegaliu.
Atsakyti
Tai vat man irgi tokia problema, kad negaliu papildyti sarasiuko.... g.gif
Atsakyti
del sarasiuku - mamos, kurios pildo juos savo temose ar skyreliuose, parasykite man asmenines zinutes wink.gif

QUOTE
Matyt SuperMama papiktino kai kuriu nariu nepagarbus elgesys su kitais nariais ar pan


cia taip sakant, mes su moderatoriais pasitareme ir supermama nusprende ...

dabar zinutes galite taisyti tik 10 min begyje nuo jos paskelbimo - gramatines klaidas pataisyti ar kokia smulkmena..
Atsakyti
QUOTE (SuperMama @ 2004 05 25, 20:31)
del sarasiuku - mamos, kurios pildo juos savo temose ar skyreliuose, parasykite man asmenines zinutes wink.gif



cia taip sakant, mes su moderatoriais pasitareme ir supermama nusprende ...

Liux thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (SuperMama @ 2004 05 25, 17:31)
del sarasiuku - mamos, kurios pildo juos savo temose ar skyreliuose, parasykite man asmenines zinutes wink.gif



cia taip sakant, mes su moderatoriais pasitareme ir supermama nusprende ...

dabar zinutes galite taisyti tik 10 min begyje nuo jos paskelbimo - gramatines klaidas pataisyti ar kokia smulkmena..

Be reikalo wink.gif
Nes pvz. as kartais parasau pakankamai atvirai, bet po kurio laiko ismetu, nes kas norejo, jau pasiskaite wink.gif ..Nesinori, kad po kokio pusmecio kazkas nagrinetu pakankamai asmeniskus pasireiskimus, kartais paciai veliau tai pasirodo nebeaktualu ar net kvaila tongue.gif

Tai dabar net nebus galimybes ismest kokiu nusisnekejimu savo, ne gi kaskart moderatoriaus prasysi..
Atsakyti
QUOTE (SuperMama @ 2004 05 25, 19:31)
del sarasiuku - mamos, kurios pildo juos savo temose ar skyreliuose, parasykite man asmenines zinutes wink.gif



cia taip sakant, mes su moderatoriais pasitareme ir supermama nusprende ...

dabar zinutes galite taisyti tik 10 min begyje nuo jos paskelbimo - gramatines klaidas pataisyti ar kokia smulkmena..

Gaila... po to, kaip buvo Zmonai, visai noreciau patobulinti keleta savo drasesniu pasisakymu...
Atsakyti
Siulau nedaryt is forumo represines strukturos... wink.gif
Bent jau iveskit koki senaties termina, na tarkim, kad po savaites ar po menesio galetum pratrint..
O ir siaip, buna zmones pasikarsciuoja, tai ko neleist ismest kokiu "negrazumu" g.gif
Atsakyti
ATVIRAI KAIP VISADA PASAKYSIU, KAD NEMATAU REIKALO KEISTI SEIP ZINUTES , TODEL, KAD VISADA RASAU KA GALVOJU, O JEI KAM GEDA SAVU MINCIU AR TIPO PASIKARSCIAVO TAI NERA KO APSKRITAI RASYTI, ARBA GALVOKITE KA RASOT ISANKSTO... AS NEESU ISTRYNUS NIEVIENOS SAVO ZINUTES IR TO NIEKADA NEDARYSIU, TODEL, KAD TAI MANO NUOMONE IR AS JOS KAS DVI MINUTES NEKEICIU, O JEI KAM NEPATINKA TEGUL ISDESTO SAVO NUOMONE...
Atsakyti