Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Nu dabar jau nebežinau klaust čia apie siūlus ar neklaust, bo paskui paklausiu, o pasirodys, kad klausimas "ne į temą" biggrin.gif

kas esat čiupinėję tokius siūlus? My Webpage
ar jie labai ploni? (pagal metražą atrodo, kad turėtų būti ploni g.gif ) Ar nesikandžioja? Šiaip man kuo plonesni tuo geriau.
O gal kas žino kur galima įsigyti siūlų mezgimo mašinoms (ta prasme internetu Lietuvoj kas prekiauja)?
Atsakyti
wub.gif aš myyyyliu šitus siūliukus wub.gif thumbup.gif tikrai nekanda, plonas, lygus, ganėtinai minkštas (nepamirškim, kad vis tik 100 proc. vilna) siūlas. Mezgant virbalais iš vieno siūlo gaunasi kiek per skysta, sudėjus dvigubą - ganasi kiek brangokai... beje, parduotuvėj pirkau, ir tik paskui apsižiūrėjau, kad internetu būtų buvę pigiau net su siuntimo išlaidom, bet čia jau iš serijos "durną ir bažnyčioj muša" doh.gif
Atsakyti
O kur internete matėt pirkti ir kokia kaina? Auksarankėj kažkada lyg ir būdavo, bet dabar nebėra.
Atsakyti
biggrin.gif tai auksarankej ir buvau mačius mirksiukas.gif pigiau nei parduotuvėj kažkur 3 Lt Dabar pažiūrėjau, belikę atrodo 2 spalvos, išpardavime mirksiukas.gif
Atsakyti
Radau - siūlų Oaze dar pardavinėja, bet ten kaina neparašyta ir spalvų tik keturios. Bandysiu tiesiai į "Midara" parašyt, gal siunčia patys g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 09 23, 10:11)
Taigi vakar buvau tą patį pasiūlius  drinks_cheers.gif  Jau buvau pradėjus kurti temą apie lietuviškus, bet nusprendžiau palaukti kitų nuomonių. Gal tikrai nedaug kam bus aktualu kelios naujos temos  unsure.gif

drinks_cheers.gif Nepamačiau, bet džiaugiuosi, kad nuomonės bent kelių žmonių sutampa 4u.gif
Atsakyti
dontstop, Liepa B., Skarlet, laurin22,
paskaičius jūsų postus primečiau tokį variantą:
Temą "Siūlai, jų savybės, atsiliepimai" ar pan pavadinimu patalpinti viršuj (kur mezgimo, nėrimo temos antraštė, apie virbalus tema). Pačioj temoj 2 sąrašai: pagal šalis (lietuviški, rusiški, itališki ir t.t.) ir pagal siūlų sudėtį (kaip kniting-info, tik vienam lape abu sąrašai).
O kiek smulkiai skaidyti (ar tik pagal gamintojus, ar dar išskirti konkrečius siūlų pavadinimus), tai ko gero tiesiog apklausą padaryti, kas kokius siūlus naudoja ir pagal tai atidaryti temas?
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 09 20, 08:14)
Turėjau omeny tą gerai susuktą  4u.gif  Tai Teksrenos dar prastesni?  unsure.gif  Planuoju megzti vyrui ir galvoju, kaip čia pigiai prasisukti  biggrin.gif


Siulu oazeje yra lietuviskos vilnos 100%. 100 g ~350 m (jei gerai pamenu), kaina nedidele, smagiai mezgasi, gaminys gaunasi laikantis formas, spalvu pasirinkimas didelis. Mezgiau palta-esu patenkinta
Papildyta:
QUOTE(Kiviukė @ 2010 09 23, 13:44)
wub.gif  aš myyyyliu šitus siūliukus  wub.gif  thumbup.gif tikrai nekanda, plonas, lygus, ganėtinai minkštas (nepamirškim, kad vis tik 100 proc. vilna) siūlas. Mezgant virbalais iš vieno siūlo gaunasi kiek per skysta, sudėjus dvigubą - ganasi kiek brangokai... beje, parduotuvėj pirkau, ir tik paskui apsižiūrėjau, kad internetu būtų buvę pigiau net su siuntimo išlaidom, bet čia jau iš serijos "durną ir bažnyčioj muša" doh.gif


o aš esu jautri vilnai, tai Roma mane šiek tiek "kanda". Mezgiau žiemai suknelę iš 3 siūliukų. Sakyciau, po plovimo nemenkai ištyso. O dėl brangumo, tai nepasakyčiau, kad brangu. Suknelei sumezgiau nepilnus 4 matkelius, tai iki 36 lt gavosi smile.gif (S dydis)
Atsakyti
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 09 23, 21:39)
dontstop, Liepa B., Skarlet, laurin22,
paskaičius jūsų postus primečiau tokį variantą:
Temą "Siūlai, jų savybės, atsiliepimai" ar pan pavadinimu patalpinti viršuj (kur mezgimo, nėrimo temos antraštė, apie virbalus tema). Pačioj temoj 2 sąrašai: pagal šalis (lietuviški, rusiški, itališki ir t.t.) ir pagal siūlų sudėtį (kaip kniting-info, tik vienam lape abu sąrašai).
O kiek smulkiai skaidyti (ar tik pagal gamintojus, ar dar išskirti konkrečius siūlų pavadinimus), tai ko gero tiesiog apklausą padaryti, kas kokius siūlus naudoja ir pagal tai atidaryti temas?

Aš pritariu, bet taip tik moderatorė gali padaryt? unsure.gif

QUOTE(Viksė @ 2010 09 24, 09:22)
Siulu oazeje yra lietuviskos vilnos 100%. 100 g ~350 m (jei gerai pamenu), kaina nedidele, smagiai mezgasi, gaminys gaunasi laikantis formas, spalvu pasirinkimas didelis. Mezgiau palta-esu patenkinta
Papildyta:
o aš esu jautri vilnai, tai Roma mane šiek tiek "kanda". Mezgiau žiemai suknelę iš 3 siūliukų. Sakyciau, po plovimo nemenkai ištyso. O dėl brangumo, tai nepasakyčiau, kad brangu. Suknelei sumezgiau nepilnus 4 matkelius, tai iki 36 lt gavosi smile.gif  (S dydis)

Siūlų oazė tikriausiai randasi Vilniuje?
Atsakyti
Siūlų Oazė siunčia ir internetu, tik reikia jiems parašyt laiškelį.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 09 24, 10:02)

Siūlų oazė tikriausiai randasi Vilniuje?


Vilniuje ir Druskininkuose
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 09 24, 09:22)
o aš esu jautri vilnai, tai Roma mane šiek tiek "kanda". Mezgiau žiemai suknelę iš 3 siūliukų. Sakyciau, po plovimo nemenkai ištyso. O dėl brangumo, tai nepasakyčiau, kad brangu. Suknelei sumezgiau nepilnus 4 matkelius, tai iki 36 lt gavosi smile.gif  (S dydis)


Na, aš manau taip: kadangi megzdama iš dviejų siūliukų vieną siūlą imu iš matko vidurio, kitą įprastai, automatiškai metražas sutrumpėja iki 375 m smile.gif gaunasi 13 Lt už 375 m... už tiek (ar truputį daugiau) galima įsigyti geresnių siūlų su geresniu metražu... ax.gif o jei iš viengubo, tuomet labai neblogas metražo ir kainos santykis drinks_cheers.gif
Atsakyti