Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

merginos ,gal kartais kuri uzmatete internete siuliuku gipsy kartopu?Noriu nusipirkti,bet nerandu niekur........ schmoll.gif
Labai aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 09 18, 14:22)
Maximoj siūliukų išpardavimas prasideda wink.gif
Gal esat kas mezgusios iš Italian Collection siūlų (domina tiek su medvilne, tiek su vilna siūlai)? Žiūriu visokių rūšių šitų siūlų yra ir neblogi tokie atrodo, bet idomu, kaip jie mezgasi, nešiojasi?

Prisidedu prie klausimo, ypač domina iš Italian collection tie, kur 50 % merino vilna ir 50 % angora, atrodo ypač švelnūs, bet klausimas, kaip nešiojasi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 19 rugsėjo 2010 - 18:41
Gal kas palygins Teksrenos ir Vernito vilną? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 09 19, 20:35)
Gal kas palygins Teksrenos ir Vernito vilną? 4u.gif


Man Teksrena švelnesni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2010 09 19, 20:52)
Man Teksrena švelnesni ax.gif

man irgi svelnesne ir kokybiskesne.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 09 19, 20:35)
Gal kas palygins Teksrenos ir Vernito vilną? 4u.gif

Ziurint,kokia Vernito vilna turit galvoje.Jei ta ,kur gerai sukta,30-50%vilna,tai ji labai svelni,neblogai nesiojasi.O ta iprastine,tai man nepatinka schmoll.gif ,nusitaso,burbuliuojasi.

Teksrenos vilna siurksti,pasitaiko vienam kamuoliuke kito atspalvio.
Na,bet abieju firmu siulai labai pigus,ner ko noret isskirtines kokybes.Labai tinka megzti vaikams arba trumpaamzius drabuzelius.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 09 19, 22:13)
Ziurint,kokia Vernito vilna turit galvoje.Jei ta ,kur gerai sukta,30-50%vilna,tai ji labai svelni,neblogai nesiojasi.O ta iprastine,tai man nepatinka schmoll.gif ,nusitaso,burbuliuojasi.

Teksrenos vilna siurksti,pasitaiko vienam kamuoliuke kito atspalvio.
Na,bet abieju firmu siulai labai pigus,ner ko noret isskirtines kokybes.Labai tinka megzti vaikams arba trumpaamzius drabuzelius.

Turėjau omeny tą gerai susuktą 4u.gif Tai Teksrenos dar prastesni? unsure.gif Planuoju megzti vyrui ir galvoju, kaip čia pigiai prasisukti biggrin.gif
Atsakyti
Teksteros vilnos minusas,kad vienos spalvos buna geri,o kitos pasitaiko prastesni.Vernito 100% vilnos yra tokios su blizgesiu,tai labai geri ir mezgant rastais graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena,
mergaitės gal jūs žinote kiek tokių matkelių reikia pledukui 1mX1m?
user posted image
Sudėtis: 100% vilna
Svoris: 100 g
Metražas: 350m
Spalva/Spalvos kodas: geltona (272)
Gamintojas: "Teksrena", Lietuva
Rekomendacijos: megzti 2.5 -3.0 Nr. virbalais.
Atsakyti
QUOTE(Gerndar @ 2010 09 21, 09:14)
Laba diena,
mergaitės gal jūs žinote kiek tokių matkelių reikia pledukui 1mX1m?
Sudėtis:  100% vilna
Svoris: 100 g
Metražas: 350m
Spalva/Spalvos kodas: geltona (272)
Gamintojas: "Teksrena", Lietuva
Rekomendacijos: megzti 2.5 -3.0 Nr. virbalais.


O nebus per siurkstus leliukui? As tai is tokiu nemegzciau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuka: 21 rugsėjo 2010 - 09:20
Atėjau pagirti Troicko siūlus Taiga smile.gif Sudėtis 70 % merino vilna, 70 % bambukas (yra ir 100 % merino vilna). Siūlikų švelnumas neišpasakytas wub.gif Gerndar, leliukams kaip tik, minkštučiai, švelnučiai, šiltučiai rolleyes.gif Yra ir tokios pat ryškios geltonos spalvytės, kaip tik iš jos (+ryškiai turkio žydra) numezgiau sūneliui megztuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 09 21, 10:36)
Atėjau pagirti Troicko siūlus Taiga  smile.gif  Sudėtis 70 % merino vilna, 70 % bambukas (yra ir 100 % merino vilna). Siūlikų švelnumas neišpasakytas  wub.gif  Gerndar, leliukams kaip tik, minkštučiai, švelnučiai, šiltučiai  rolleyes.gif Yra ir tokios pat ryškios geltonos spalvytės, kaip tik iš jos (+ryškiai turkio žydra) numezgiau sūneliui megztuką  4u.gif

o kur galėčiau gauti tokių siūlų? smile.gif
Atsakyti