Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(aaagnex @ 2010 12 15, 09:20)
Nu aisku nuo rankines priklauso, bet reik manyt, kad plytu gal nenesios cool.gif

Siaip tai as megzdama rankine, tai bet kuriuo atveju siuciau pamusala, todel net minties, kad jo gali nebut - nekilo  biggrin.gif

Gal nereikia krastutinumu.
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2010 12 15, 13:33)
Gal nereikia krastutinumu.

Ačiū už nuomone, bandysiu rankine, gi kazkur reik sunaudot juos
Atsakyti
ar mezget kas is Nako meheriniu siulu? apie pacius Nako nekokie atsiliepimai, bet butent apie Nako moherinius (tiksliai nepamenu, bet lyg 80 proc mogerio,20 kazko kito) ner nei zodzio ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 12 17, 21:07)
ar mezget kas is Nako meheriniu siulu? apie pacius Nako nekokie atsiliepimai, bet butent apie Nako moherinius (tiksliai nepamenu, bet lyg 80 proc mogerio,20 kazko kito)  ner nei zodzio  ax.gif



o man Nako patinka, pusvilne, minksti, svelnus, nekanda. O moheriniai man kandus pasirode, pabandziau ir numeciau, tai taip ir guli nenaudojami. ax.gif
Atsakyti
informacija vilnietems ir ne tik smile.gif
Siandien Kalvariju-Zalgirio sankryzoje atidare Sostines turgu paviljonuose. Yra nemazas siulu skyrius thumbup.gif Kainos Gariunines. Darbo laikas nuo 8 iki 20 val. Verke mano pinigine, nes gyvenu visai salia, o valios tokiems dalykams=0 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 12 17, 22:07)
ar mezget kas is Nako meheriniu siulu? apie pacius Nako nekokie atsiliepimai, bet butent apie Nako moherinius (tiksliai nepamenu, bet lyg 80 proc mogerio,20 kazko kito)  ner nei zodzio  ax.gif


Mezgiau. Man labai patiko, pirksiu dar thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 18 gruodžio 2010 - 17:58
QUOTE(dontstop @ 2010 12 18, 19:58)
Mezgiau. Man labai patiko, pirksiu dar  thumbup.gif

Nako - liux geri pigus . gerai ypac 50 akrilo 50 vilnos.
Atsakyti
QUOTE(son @ 2010 12 18, 18:36)
Nako - liux geri pigus . gerai ypac 50 akrilo 50 vilnos.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif sitie ir man patinka


Atsakyti
Aš vat,užsisakiau iš www.darbeliumanija.lt ,tai taip patiko ir kainos netuština piniginės;]
Atsakyti
Metgejeles, padekite...
Noriu numegzti vyrui ir sunui tokius pacius megztinius, is laaabai svelniu ir minkstu kokybisku siulu,aisku ne sintetiniu. Patarkite kokius pirtkti ir is kokios internetines parduotuves, nes gyvenu uzsienyje. Siulu kaina nesvarbu.
Atsakyti
100proc sutinku, super siulai, minksti, nekanda, silti, ir graziai susimezga.
QUOTE(son @ 2010 12 18, 19:36)
Nako - liux geri pigus . gerai ypac 50 akrilo 50 vilnos.

Atsakyti
QUOTE(Ledita1 @ 2010 12 27, 03:51)
Metgejeles, padekite...
Noriu numegzti vyrui ir sunui tokius pacius megztinius, is laaabai svelniu ir minkstu kokybisku siulu,aisku ne sintetiniu. Patarkite kokius pirtkti ir is kokios internetines parduotuves, nes gyvenu uzsienyje. Siulu kaina nesvarbu.

Jei kaina nesvarbu,tai rinkites is www.mezginiuparduotuve.lt,ten tikrai daug geros kokybes siulu.
Atsakyti