Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(dahlia+++ @ 2010 12 08, 19:34)
Pastoviai iš šitų mezgu dukrai kojines. Siūlas plonas, bet mums tokių ir reikia. Tiesa, "kanda"  ax.gif  bet.. vėl gi - mums tokių reikia.. O mezginai iš jų tikrai labai šilti.


Kaži megztiniui turbūt nelabai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2010 12 08, 14:51)
Vat ir ne wink.gif
Minkšta, švelni, gerai išdirbta.  ax.gif


Tokių dar neteko matyti, draugas (būtent vyriškos giminės smile.gif norvegas megzdavo pirštines raštuotas iš norvegiškos vilnos, tai ji tokia šiurkštoka ir truputį kandanti buvo. Aš kai stebėjausi, jis man paaiškino, kad būtent tokia yra tradicinė norvegiška vilna, labai jau panaši į tradicinę lietuviška natūralią smile.gif
O surasti minkštos ir švelnios būtų puiku...
Atsakyti
QUOTE(super voverė @ 2010 12 09, 13:32)
Tokių dar neteko matyti, draugas (būtent vyriškos giminės smile.gif norvegas megzdavo pirštines raštuotas iš norvegiškos vilnos, tai ji tokia šiurkštoka ir truputį kandanti buvo. Aš kai stebėjausi, jis man paaiškino, kad būtent tokia yra tradicinė norvegiška vilna, labai jau panaši į tradicinę lietuviška natūralią smile.gif
O surasti minkštos ir švelnios būtų puiku...

Prismoj yra suomiškos vilnos ( f. Novita berods). Nepasirodė ji lietuviška šiukščioji, prisidėjusius prie kaklo ar vidinės rankų pusės vien motkelį, ypatingo šiukštumo nesijautė. Išplovus turėtų būti dar minkštesnė.

Tiesa, pačiai būnant Norvegijoj ir čiupinėjant mugėse, specializuotose rankų darbo parduotuvėse, gaminiai iš vilnos nepasirodė kandantys wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 12 09, 13:15)
Prismoj yra suomiškos vilnos ( f. Novita berods). Nepasirodė ji lietuviška šiukščioji, prisidėjusius prie kaklo ar vidinės rankų pusės vien motkelį, ypatingo šiukštumo nesijautė. Išplovus turėtų būti dar minkštesnė.

Tiesa, pačiai būnant Norvegijoj ir čiupinėjant mugėse, specializuotose rankų darbo parduotuvėse, gaminiai iš vilnos nepasirodė kandantys wink.gif


Gaila, Klaipėdoj nėra Prismos. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2010 12 09, 13:00)
Kaži megztiniui turbūt nelabai?  g.gif

Jeigu megztinį ne ant nuogo kūno nešioti - visai gerai. Mezginys tikrai šiltas smile.gif
Atsakyti
Agurčikai. aš nėriau sijoną labai patiko angoros siūlai 50%mochera,30%akrilanas,20%virginijos vilna.Siūlas vašeliui pats tas geras ilgis 100gr.750m netysta pagarintas dailiai atrodo. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vlasta2 @ 2010 12 10, 14:22)
Agurčikai. aš nėriau sijoną  labai patiko angoros siūlai 50%mochera,30%akrilanas,20%virginijos vilna.Siūlas vašeliui pats tas geras ilgis 100gr.750m netysta pagarintas dailiai atrodo. wub.gif

Na kaip blondinė noriu paklausti KAIP VYKSTA TAS GARINIMAS blush2.gif blush2.gif blush2.gif Ir kokie jo pliusai mezginiui? g.gif
Atsakyti
Gal galit patart kokiu rastu megzti is lietuviskos 100 proc. vilnos megztini ? Bijau kad labai jis ishsitampys doh.gif Nes mezgiau is 100 proc. vilnos tokios kojines , tai ishsitampe guma unsure.gif

Ir aplamai ar verta is 100 proc vilnos megzt megztini g.gif Gal koki siula imaisyt 50 proc. vilnos, gal siek tiek jis sulaikytu ta issitampyma? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susapnuota: 10 gruodžio 2010 - 17:53
Mergaitės, gal žinot kur yra pirkti siūlų su bumbuliukais, tinkančių pvz papuošti mezginuką g.gif ? Arba juostos su bumbuliukais?
Atsakyti
merginos noriu pasikonsultuoti. noriu megzti krikšto rūbus berniukui žiemai. dabar pas mus šąla - 10-15 . koky siūlą galėčiau rinktis, kad butu puošnus ir šiltas? vilną? akrilą? akrilas blizga, bet nešildo. vilna šildo, bet neturi puošnumo. g.gif
Atsakyti
nu jau.. Siais laikais gera vilna nuo gero akrilo sunku atskirti smile.gif Mazam vaikiukui reiktu megsti is vilnos skirtos kudikiams - ji svelni, silta, maloni, grazios spalvos smile.gif
Atsakyti
nebloga sudetis ir labai grazus baltumas ANDORA firmos Merino . Svelnus, ploni, ir silti
Atsakyti