Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

plonoki, bet mezgasi smagiai. Tik po plovimo megztinis taip istyso i ilgi ir ploti, kad numeciau ardymui.
Atsakyti

o kokia medvinę mezgimui ir kur internetu pirkti ją rekomenduotumėt?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 12 06, 14:37)
plonoki, bet mezgasi smagiai. Tik po plovimo megztinis taip istyso i ilgi ir ploti, kad numeciau ardymui.

o kokio storio virbalais mezgete ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2010 12 06, 15:40)
o kokio storio virbalais mezgete ? ax.gif

Nr 3
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2010 12 06, 14:40)
o kokio storio virbalais mezgete ? ax.gif


hmmm, aš noriu nusimegzti tokį bolero, nenoriu labai storo, bet nežinau kokią vilną pasirinkti, kad nekąstų ir nesiveltų, nesiburbuliuotų. http://radikal.ru/F/...5644c2.jpg.html
Gal galit patarti, kokius siūliukus pirkti? O kokie tiktų iš siūlų oazės?
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 12 06, 14:18)
Gal galit kas pasakyti apie šiuos siūlus? http://siulai.eu/lt/...s...e.tpl&pop=0


Nezinau,kodel Viksei nutiso megztinis g.gif gal labai laisvai mezgat?

As apie siuos siulus galiu pasakyt tik gerai thumbup.gif Labai skalsus,nes lengvi,lygiai mezgasi,kaina puiki.Ka mezgiau,niekas nenutiso.
Atsakyti
va, ir man buvo labai keista, nes perkant uzgarantavo, kad tikrai netysta. Mezgu normaliai
Atsakyti
apie siulu kieki vyr. megztukui:mezgiau is RED HEART romy, 6nr. virbalais, megztukas kazkur xxl, gal xl dydzio, reikejo 12 matkeliu po 50gr/80 metru 4u.gif Kitaip tariant, 600gr ir maziau nei 1000 metru (kokie 950, sakyciau).
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 12 06, 15:48)



QUOTE(rasa32 @ 2010 12 06, 16:02)
Nezinau,kodel Viksei nutiso megztinis  g.gif gal labai laisvai mezgat?

As apie siuos siulus galiu pasakyt tik gerai thumbup.gif Labai skalsus,nes lengvi,lygiai mezgasi,kaina puiki.Ka mezgiau,niekas nenutiso.



QUOTE(Viksė @ 2010 12 06, 16:37)
va, ir man buvo labai keista, nes perkant uzgarantavo, kad tikrai netysta. Mezgu normaliai

Paciai neteko is ju megzti,bet parduotuveje ciupinejau.Ir jei reiketu megzti,rinkciausi 2,5 nr virbalus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 12 06, 15:02)
Nezinau,kodel Viksei nutiso megztinis  g.gif gal labai laisvai mezgat?

As apie siuos siulus galiu pasakyt tik gerai thumbup.gif Labai skalsus,nes lengvi,lygiai mezgasi,kaina puiki.Ka mezgiau,niekas nenutiso.



o tai kiek mazdaug reiktu tokiu siuliuku s dydzio suknelei?
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 12 06, 19:41)
o tai  kiek mazdaug  reiktu tokiu siuliuku s dydzio suknelei?

pagal ju metraza,manau,kad nemaziau 3vnt.O tiksliau reiketu ziureti pagal modeli, rasta ir kitas detales ax.gif
Atsakyti
tikiuosi ne visai ne i tema, super mamytes ka darote, kad mohera nesisertu, nes nuo saliko visi drabuziai aplimpa. Esu girdejusi, kad reik i saldymo kamera kokiai parai ikisti ir atseit nebesiseria, bet man sitas metodas neveikia, ka Jus darote?
Atsakyti