Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(rasa32 @ 2010 11 30, 20:45)
Taip, drinks_cheers.gif ,bet parasiau sita atsakyma ir visoms kitoms,nes jau atsibodo kas antram puslapy klausimas ''is ko megzti vaikiska kepure?'' rolleyes.gif

Kad jau 5 temos, o vis tas pats kartojasi..
Sakykit, o kaip dėl Eroica siūlų šiltumo? Šiaip jie man labai faini siūliukai, bet su šaliku iš jų šalu.. Kadangi man ir šiaip nuolat šalta, norėčiau išgirsti daugiau nuomonių apie juos.
Atsakyti
o kokia medvinę mezgimui ir kur internetu pirkti ją rekomenduotumėt?
Atsakyti
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 11 30, 15:40)
Tai jau teks tą "Mezgimo zoną" nusiaubti Vilniuj apsilankius  lotuliukas.gif Visą kompą baigiu apseilėti į jų internetinį puslapį žiūrėdama  blush2.gif O gal bandėt bambukinius ar kitus vasarinius siūlus iš tos parduotuvės? O kokios kainos jų ir Capuccino? blush2.gif


Vasarinių siūlų man bandyti neteko, bet kolegė mezgė iš siūlų pagamintų 100 proc. iš pieno, - thumbup.gif jie kaip ir prie vasarinių priskirti, bet šiaip gan šilti palyginus pvz. su linu (jo parduotuvėje irgi gausybė įvairiausių spalvų, jau mąstau apie kokį vasarinį projektą iš jų)
Capuccino 50 g. kaina 11,80, metražas apie 100 m (etiketės nebeturiu, tad +- penki metrai, kiek pamenu). Spalvų pasirinkimas nėra labai didelis, bet jos dailios. Priklausomai nuo kepurės, bet turėtų užtekti 2, maksimum 3 kamuoliukų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(super voverė @ 2010 12 03, 11:14)
Vasarinių siūlų man bandyti neteko, bet kolegė mezgė iš siūlų pagamintų 100 proc. iš pieno, -  thumbup.gif jie kaip ir prie vasarinių priskirti, bet šiaip gan šilti palyginus pvz. su linu (jo parduotuvėje irgi gausybė įvairiausių spalvų, jau mąstau apie kokį vasarinį projektą iš jų)
Capuccino 50 g. kaina 11,80, metražas apie 100 m (etiketės nebeturiu, tad +- penki metrai, kiek pamenu). Spalvų pasirinkimas nėra labai didelis, bet jos dailios. Priklausomai nuo kepurės, bet turėtų užtekti 2, maksimum 3 kamuoliukų smile.gif

O koks siulu pavadinimas kurie pagaminti is pieno?
Atsakyti
QUOTE(saulemeile @ 2010 12 03, 13:31)
O koks siulu pavadinimas kurie pagaminti is pieno?


Solo latte, juos gamina Rosarios4
Papildyta:
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 11 30, 18:43)
Aš anksčiau taip apie virbalus galvojau - kam išlaidauti ir pirkti brangius, bet kai išbandžiau Addi, nuomonę pakeičiau. Ir šitoj parduotuvėj už siūlus turgaus kainų nesitikiu  mirksiukas.gif bet kepurei juk ne kilogramo reikia, tai galima ir palepinti save kartais.



Ansčiau maniau lygiai taip, kol nepradėjau megzti su KnitPro virbalais. Ypač skirtumą pajutau pradėjus mezginį su vienais, o paskui tęsusi būtent su šais virbalais - jie buvo aštresni, bet nebadė pirštų, rankose malonesn, lengvesni...

Kažkada maniau, kad galima megzti iš bet ko, bet po kelių nemalonių patirčių ir kokybiškų siūlų išbandymų supratau, kad mezgimas man yra didelis malonumas ir tai daryti noriu tik su kokybiškomis priemonėmis, kokybiškais siūlais... Suprantama, kad ne kiekviena sau tai galim leisti, o yra ir mezginių, kuriems nesinori naudoti geriausių siūlų, bet juk renkamės pagal galimybes, poreikius, o kartais tikrai galim pasilepinti...
Atsakyti
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 12 02, 14:43)
Kad jau 5 temos, o vis tas pats kartojasi..
Sakykit, o kaip dėl Eroica siūlų šiltumo? Šiaip jie man labai faini siūliukai, bet su šaliku iš jų šalu.. Kadangi man ir šiaip nuolat šalta, norėčiau išgirsti daugiau nuomonių apie juos.


Man Eroica labai patinka,ilgaamziai,daug spalvu,pakankamai lygiai mezgasi,tikrai nekanda,vaikams daznai naudoju juos.
O del siltumo,net nezinau ,ka pasakyt.As daugiausia is ju mezgu megztukus.Jie silti,salika turiu,irgi siltas.Cia labai priklauso nuo rasto,mezginio ''skystumo'',zmogaus salcio bijojimo.Sitie siulai pusvilne.Jei per salta,reiktu rinktis vilna,megzti tankiau ar dvigubu rastu mirksiukas.gif

Papildyta:
Dar norejau papildyti ir pasisakyti apie Mondial merino Extra siuliukus.Jie pora litu brangesni uz Eroica(100g-12-14lt,bet nepalyginamai siltesni.Tikrai nesivelia,puikiai nesiojasi,daug spalvu.Pati turiu mezginiu,is ju megztu,mezgiau ir klientem,esu labai patenkinta jais.
Tik jei Eroika visiskai nekanda,tai Mondial gali dideliems jautruoliams siek tiek kutenti.
Atsakyti
QUOTE(super voverė @ 2010 12 03, 13:11)
Solo latte, juos gamina Rosarios4.

o kur ju yra pirkti?
Atsakyti
Man tai tų Solo latte kaina kažkoks kosmosas.
Atsakyti
QUOTE(saulemeile @ 2010 12 05, 11:21)
o kur ju yra pirkti?


Mezgimo zonoje, Vilniuje, ten dar yra siūlų ir iš kukurūzų
Papildyta:
QUOTE(Sandriene123 @ 2010 12 05, 13:02)
Man tai tų Solo latte kaina kažkoks kosmosas.


Kaina jų apie 17 Lt, bet manau čia didžiają jos dalį sudaro pati technologiją, nes padaryt iš pieno siūlus manau reikėjo daug laiko ir investicijų...
Atsakyti
Sveikos. Noreciau paklaust, kur Vilniuje butu pigiu vilnos siulu (kokios kainos pvz. Ditekse). Noriu siuku suknutei, bet nesinori isleist labai daug
Atsakyti
QUOTE(Tiniko @ 2010 12 05, 20:17)
Sveikos. Noreciau paklaust, kur Vilniuje butu pigiu vilnos siulu (kokios kainos pvz. Ditekse). Noriu siuku suknutei, bet nesinori isleist labai daug

Labai geros kokybės ir nebrangių siūlų yra Midaroj ir Siūlų oazėj.
Atsakyti
Gal galit kas pasakyti apie šiuos siūlus? http://siulai.eu/lt/...s...e.tpl&pop=0
Atsakyti