Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(super voverė @ 2010 11 26, 00:27)
Turkiški siūlai man  schmoll.gif su jais patirtis tik liūdna...

Vaikams paprastai mezgu iš merino vilnos, dar yra tokie nuostabūs siūlai vilna+pienas (pagal specialią technologiją naudojami pieno proteinai, kiek žinau), jie storesni ir nekanda, tik spalvų pasirinkimas mažokas, priklausomai nuo vaiko, bet kai kuriems nekanda alpaka.

Riešinėms perku latvišką Ogres vilną

o kuom jie blogi? gal galit plačiau?

su pienu nėra pas mus, reikia siųstis

nėra ir šių
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2010 11 25, 21:26)
oooo taip  doh.gif  Aš tik kartą jų nusipirkau (baltų metalizuotų), tai tik vieną nedidelį darbelį šiaip ne taip besikakindama nunarpliojau ir ... Tokia nesamonė  doh.gif  Ką galiu patarti - l. dažnai pakabinti nėrinį už siūlo žemyn ir leisti išsisukti. Bet tą daryti reikia kas kiekvieną metrą, deja...
Dabar jei noriu kažko žvilgaus - perku atskirai ploną siūliuką (metalizuotą ar liurekso) ir pridedu prie norimo siūlo. Taip žymiai geriau ir paprasčiau.

ačiū
aš irgi taip vargstu kas metras
ateičiai žinosiu, kad reikia pirkti atskirai
o šitie man labai tiko, nes neriu baltą kalėdinę blizgančią staltiesėlę
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 11 26, 00:38)
taip yra ir tos, ir dar medvilnė, atsirado ir merino. draugė niekaip neatrašo, ji pirkosi sau mezgimui jau.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai siūlyčiau pardavėjos paklaust o ne draugės ir neskleist dezinformacijos. ne kiekviena vilna nors ir geriau apdirbta gali merinosu vadintis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2010 11 25, 16:49)
Urmo miestelis keliuose sandeliuose 4,10,raudonam pasaze...,gelezinkelio turguje du kioskai,dainavos turguje yra skyrius,vilijampoles turguje,kreves pr prie 25-ecio turgaus,savanoriu pr/mituvos g.kampas.Dar ABC, prie urmo ziedo.


Tai aciu aciu aciu, butinai pabandysiu apsilankyt tose vietose bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 11 26, 10:28)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tai siūlyčiau pardavėjos paklaust o ne draugės ir neskleist dezinformacijos. ne kiekviena vilna nors ir geriau apdirbta gali merinosu vadintis  lotuliukas.gif

O ko čia taip juokiatės? smile.gif Negi negalėjo atsirasti ir merino vilna 4u.gif Pažiūrėsiu rytoj ABC parduotuvėje, gal jau pas mus yra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 11 26, 09:28)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tai siūlyčiau pardavėjos paklaust o ne draugės ir neskleist dezinformacijos. ne kiekviena vilna nors ir geriau apdirbta gali merinosu vadintis  lotuliukas.gif

Neskleidžia mazge1979 jokios dezinformacijos. Aš taip pat savo akimis firminėje Vernito parduotuvėje mačiau ir čiupinėjau.
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 11 26, 10:28)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tai siūlyčiau pardavėjos paklaust o ne draugės ir neskleist dezinformacijos. ne kiekviena vilna nors ir geriau apdirbta gali merinosu vadintis  lotuliukas.gif

nematau dėl ko juoktis, gyvenat pati Marijampolėj tai nuvažiuokit ir pažiūrėkit į parduotuvę, aš skaityt gal moku, tik neprisimenu metražo, kainos ir spalvų. dėl to rašau kad draugė jau pirko, gal ji tiksliau parašys, kol aš nuvažiuosiu. ir visai čia nejuokinga.
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 11 26, 13:24)
nematau dėl ko juoktis, gyvenat pati Marijampolėj tai nuvažiuokit ir pažiūrėkit į parduotuvę, aš skaityt gal moku, tik neprisimenu metražo, kainos ir spalvų. dėl to rašau kad draugė jau pirko, gal ji tiksliau parašys, kol aš nuvažiuosiu. ir visai čia nejuokinga.

Nesibarkit doh.gif
šiais technikos laikais su visagale Google... prašau:
VERNITO merinas
http://www.devyniosg...a...rt&Itemid=3
Atsakyti
tikrai nesinori bartis, bet iš karto taip ir pasijuokiama yra, kad nežinai, nematei. juk nerašysiu šiaip kad rašyt, pati mezginėju, ne visus siūlus žinau, klausiu čia patarimo pas tas, kurios mezgime yra asės, profesionalės, visada iš jų sulaukiama gero , tikslingo, puikaus, korektiško atsakymo o ne juoktis imama. pastebėjau tokius siūlus tai smalsu pasidarė, gal čia jokai naujovė.

dėkui už nuorodukę. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 11 26, 01:21)
o kuom jie blogi? gal galit plačiau?

su pienu nėra pas mus, reikia siųstis

nėra ir šių



Turkiški siūlai man nepasiteisino, nes:
Megztinis moheros su triušio plauku nusivėlė neįtikėtinai greitai, vietomis beliko tik plikas siūlas, be jokių plaukelių, o siūlai kainavo visai ne pigiai g.gif
Megztinis iš storų siūlų (pirkau Midaroj prieš porą metų) paleido tokius pūkus ir visas apsivėlė taip, kad sunku benuvalyti
Megztinis iš plonyčių siūlų apsivelia ir apsibumbuluoja po pirmo apsivilkimo vos tik ji nuvalau

Vieninteliai turkiški siūlai, kurie man patiko ir tikrai buvo fantastiški buvo tokie margi (pirkau juos kelis kartus turguj, mezgiau dukterėčiai), bet jų nebegamina sad.gif o tos pačios serijos vienspalvių kokybė tikrai prastesnė...

Tai kai keli projektai praktiškai nuėjo veltui, daugiau turkiškų siūlų nebeperku, jau geriau sumokėsiu daugiau, bet paskui neteks gailėtis!
Atsakyti
QUOTE(super voverė @ 2010 11 25, 23:27)
Vaikams paprastai mezgu iš merino vilnos, dar yra tokie nuostabūs siūlai vilna+pienas (pagal specialią technologiją naudojami pieno proteinai, kiek žinau), jie storesni ir nekanda, tik spalvų pasirinkimas mažokas, priklausomai nuo vaiko, bet kai kuriems nekanda alpaka.

Riešinėms perku latvišką Ogres vilną (ji super pigi ir labai labai kokybiška) arba Merino land vilnelę, nors šį kartą mezgu iš alpakos, tik ji turi būti itin gera, kad plaukeliai nenusišertų...

Gal galima pavadinimus šitų merino siūlų sužinoti? O tie su pieno proteinais ne Rowan firmos kartais? Ir kur visus šituos siūlus perkate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra83: 26 lapkričio 2010 - 17:29
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 11 26, 18:29)
Gal galima pavadinimus šitų merino siūlų sužinoti? O tie su pieno proteinais ne Rowan firmos kartais? Ir kur visus šituos siūlus perkate?


Tuos su pienu gamina „Rosarios4“, jie vadinasi „Capuccino“. Plonesnis merino siūliukas yra taip pat šio gamintojo, vadinasi „Merino Land“, iš jų mezgu riešines.
Vaikiškiems drabužėliams naudoju „Drops firmos „Merino baby“ siūliukus. Kartą draugės berniukui mezgiau iš jų liemenę, nešiojo kol išaugo, pažiūrėjau, kad siūlas puikiai atrodo, tai dariau tai, kuo paprastai neužsiimu - išardžiau tą liemenę, nupirkau tokios pat spalvos siūlus ir numezgiau didesnę, išskalbus mačiusiems mezginį net mintis nekilo, kad čia iš ardyto siūlo thumbup.gif

Visus šiuos (ir ne tik) siūlus perku savo mylimiausioj parduotuvėj „Mezgimo zona“, Vilniuj ir nuolat varvinu akis žiūrėdama jos interneto svetainėje esantį dienoraštį ax.gif
Atsakyti