Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Aš su pieno pluoštu siūliukus va čia pirkau. Tik dabar nematau jų tinklapy... Kadangi ketinu megzti naujagimiui kepurytę, tai norėjau tokių, ekologiškų. Pats siūliukas minkštas, švelnus, malonus liesti.
Atsakyti
reikia patarimo 4u.gif iš kokių siūliukų geriausia nert rūbelius vaikui? blush2.gif kokia sudėtis jų geriausia?
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2010 09 14, 18:27)
Žinau, kad tokie yra, bet neteko Lietuvoje matyti. Pieno plaušas panašiai kaip ir bambuko ar sojos  smile.gif Tik neįsivaizduoju technologijos  blush2.gif

mačiau Kaune Vilniaus g, naujojoj parduotuvėlėj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mitutok @ 2010 09 14, 18:53)
Aš su pieno pluoštu siūliukus va čia pirkau. Tik dabar nematau jų tinklapy... Kadangi ketinu megzti naujagimiui kepurytę, tai norėjau tokių, ekologiškų. Pats siūliukas minkštas, švelnus, malonus liesti.


O kur tas "va čia"? Kažkaip nuoroda atidaro šios temos ansktesnį psl ir tiek žinių g.gif
Grynų pieniškų siūlų yra ir MZ (Vilnius). Pati iš jų nemezgiau, bet siūlas labai švelnus, sako, ir šiltas.
Atsakyti
Sveikos, labai ieškau tokių siūlų nors 100 g biggrin.gif (čia 100 proc. natūrali nesukta vilna)

user posted image
user posted image

Prašau į až smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*belithu* @ 2010 09 16, 11:00)
reikia patarimo  4u.gif iš kokių siūliukų geriausia nert rūbelius vaikui?  blush2.gif  kokia sudėtis jų geriausia?

Man tai geriausiai is medvilnes atrodo nerti rubeliai. Pluostas naturalus, svelnus labai, minksti, nealergizuoja, neprakaituoja ir grazu ir patogu... ir neriasi graziai is medvilnes. Dar medvilne su viskoze man patinka..... Dar visai neblogai pusvilne plonyte atrodo nerimui.... tik ji jau maisyta su akrilanu... Kam kas patinka, cia nuo skonio priklauso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2010 09 11, 16:29)
Vilna PLIUS polimidas, nes poliamidas yra brangesnė, patvarumo suteikianti sintetika {akrilas ir poliakrilas - tas pacccc} PVZ vokiški geruliai kojininiai siūlai būna 75 vilna 25 poliamidas, ir tikrai šiluma bei tvirtumas thumbup.gif


Oi tai ačiū didelis. Ateity žinosiu smile.gif O siūlų su akrilu jau nusipirkau doh.gif . Labai faini, minkštučiai, jau beveik sūnui megztukas numegztas. Na ką, bus kaip sakant "ant išaugimo" - sūnus augs ir megztukas iš paskos tįs biggrin.gif
Atsakyti
Maximoj siūliukų išpardavimas prasideda wink.gif
Gal esat kas mezgusios iš Italian Collection siūlų (domina tiek su medvilne, tiek su vilna siūlai)? Žiūriu visokių rūšių šitų siūlų yra ir neblogi tokie atrodo, bet idomu, kaip jie mezgasi, nešiojasi?
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2010 09 16, 23:35)
O kur tas "va čia"? Kažkaip nuoroda atidaro šios temos ansktesnį psl ir tiek žinių g.gif
Grynų pieniškų siūlų yra ir MZ (Vilnius). Pati iš jų nemezgiau, bet siūlas labai švelnus, sako, ir šiltas.

Kokia kaina Noro siulu ir siu su katinu? user posted image
Atsakyti
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 09 18, 14:22)
Maximoj siūliukų išpardavimas prasideda wink.gif
Gal esat kas mezgusios iš Italian Collection siūlų (domina tiek su medvilne, tiek su vilna siūlai)? Žiūriu visokių rūšių šitų siūlų yra ir neblogi tokie atrodo, bet idomu, kaip jie mezgasi, nešiojasi?

pernai mezgiausi blauzdines, nepamenu kokie tiksliai buvo, bet buvo 50% vilnos, pumpuruotis nesipumpuruoja, bet pasitampe siek tiek. neseniai is tos pacios firmos "Levigato" (50% medvilne,50% akrilas) nusimezgiau tunika. tik viena kart tebuvau dar uzsidejus, tad nelabai galiu ka pasakyt, bet isplovus netiso, ziuresiu kaip nesiosis.
dar siandien papirkau is maximos rusiskos 100% vilnos po 9 Lt 100g,tikiuos liksiu patenkinta
Atsakyti
Ačiū, enigma3 mirksiukas.gif
Aš iš rusiškos Новозеландская suknelę su pynėm mezgiausi, tai smagiai mezgėsi ir žiūrisi neblogai, tik siūlas šiurkštokas. Na bet ne ant nuogo kūno nešiosiu.
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2010 09 18, 16:48)
Kokia kaina Noro siulu ir siu su katinu?


Noro siūlai brangūs/prabangūs, nu bet Noro yra Noro, o be to LT vis tiek pigesni, nei užsieny. Kažkada Londone buvau netyčia radus, tai turėjau progos kainas palyginti doh.gif Šiaip ten kelių skirtingų rūšių Noro yra, bet dideliam daiktui pigiausia be abejo išeina tie, kur ilgiausias metražas (kojininiai - 100 g apie 420 m).
O su katinu ten ne vieni, tad skiriasi ir kainos, aš tų nepirkai, tai neatsimenu. Gal pabandykit parašyt parduotuvės savininkei? Aš ten dažnokai užeinu, tik paskutiniu metu darbai labai užspaudė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 19 rugsėjo 2010 - 12:48