Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Na aš tai esu papuolus į gana keistą situaciją. Tikrai nesu alergiška ir nelabai kreipiu dėmesį į siūlų 'kandimą', ir šiaip visokius zabavonus, tačiau su YarnArt Angora De Lux kankinaus. Tol kol mezgiau jautėsi perštėjimas rankose ir veido srities, čiaudulys atsirasdavo. Vėliau išskalbus mezginį lyg ir pradingo visi blogi pojūčiai, todėl nelabai pergyvenu, galima bus nešioti. Tik dirbti buvo visai nesmagu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 24 lapkričio 2010 - 14:03
QUOTE(dontstop @ 2010 11 24, 14:27)
O man turkiški siūlai patys pačiausi  smile.gif  Dar nė karto neteko nusivilti smile.gif Ypač giriu:
Yarn art Merino de lux
Yarn art Crazy color,
Alizee Cashmira


thumbup.gif

QUOTE(dontstop @ 2010 11 24, 14:27)
Kol kas nekokia nuomonė tik apie Kartopu gamintoją, bet bandžiau tik 1 rūšies siūlus, tai gal jie buvo nevykę, o kiti bus geresni  g.gif

Šiandien nusipirkau Kartopu Kristal 100% akrilaną. Išbandysiu.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 11 24, 14:27)
Kol kas nekokia nuomonė tik apie Kartopu gamintoją, bet bandžiau tik 1 rūšies siūlus, tai gal jie buvo nevykę, o kiti bus geresni  g.gif

o kuom jie blogi? esu nusižiūrėjus Kartopu tuos storus siūlus paltui ir suknelei.

klausimuskas: jei vaikui "kanda" pusvilnė, kokius siūlus rekomenduotumėt tada mezgant žiemai suknelei, tunikutei?

kokius siūlus renkatės storesniems šalikams, riešinėms? galvoju apie turkišką merinoso pusvilnę, pavadinimo nepamenu, atsiprašau
Atsakyti
Man patinka Kartopu siūlai, kurių sudėtis 30 proc. vilnos ir 70 proc. akrilo. Nors vilnos nedaug, bet turi pakankamai šilumos, pigūs, geras metražas, gerai nešiojasi, nesitampo. Sumezgus labai nežymiai pasivelia, bet nesusiburbuluoja. Kai kuriuos gaminius nešioju tikrai kasdien ir atrodo gerai.
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 11 24, 15:47)
o kuom jie blogi? esu nusižiūrėjus Kartopu tuos storus siūlus paltui ir suknelei.





QUOTE(grete @ 2010 11 24, 18:38)
Man patinka Kartopu siūlai, kurių sudėtis 30 proc. vilnos ir 70 proc. akrilo. Nors vilnos nedaug, bet turi pakankamai šilumos, pigūs, geras metražas, gerai nešiojasi, nesitampo. Sumezgus labai nežymiai pasivelia, bet nesusiburbuluoja. Kai kuriuos gaminius nešioju tikrai kasdien ir atrodo gerai.

Bandžiau būtent su tokia pat sudėtim: 30 % vilnos, 70 % akrio, ir man labai stipriai apsiburbuliavo ir išsitampė unsure.gif Bet tiklsaus pavadinimo nepamenu, gal kiti unsure.gif

Tai aš keliom žinutėm aukščiau minėjau Yarn art Merino de lux, Merino tweed, Super merino, taip pat iš tos pačios operos Merino Bulky, Merino melange - tai ir yra turkiška merinoso pusvilnė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 11 24, 20:07)
Tai aš keliom žinutėm aukščiau minėjau Yarn art Merino de lux, Merino tweed, Super merino, taip pat iš tos pačios operos Merino Bulky, Merino melange - tai ir yra turkiška merinoso pusvilnė  4u.gif

Už kiek šituos išvardintus merinosus perkat, jeigu ne paslaptis? blush2.gif
O ką gero ar blogo apie Okiteks (Astral, Perla) galit pasakyti?
Atsakyti
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 11 24, 23:50)
Už kiek šituos išvardintus merinosus perkat, jeigu ne paslaptis?  blush2.gif
O ką gero ar blogo apie Okiteks (Astral, Perla) galit pasakyti?

Merinosai Vilniuje Halės turguje 8 lt-100 g
Atsakyti
Gal kas zinote,kur galima Kaune nusipirkti rusisku merino vilnos siulu?Anksciau buvo toks kioskas Urme traukinuke,bet nuo vasaros neber.Maciau tokiu siulu ir Vilniaus gatvej,bet ten kainos po pora litu didesnes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 11 25, 10:31)
Gal kas zinote,kur galima Kaune nusipirkti rusisku merino vilnos siulu?Anksciau buvo toks kioskas Urme traukinuke,bet nuo vasaros neber.Maciau tokiu siulu ir Vilniaus gatvej,bet ten kainos po pora litu didesnes rolleyes.gif]

Be Vilniaus g. rusiškų merinų dar mačiau ABC siūlų parduotuvėj. Spalvų yra, bet daugiausiai "vaikiškos", o man reikėjo tamsių.. (na, prieš pora savaičių taip buvo smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 11 24, 23:50)
Už kiek šituos išvardintus merinosus perkat, jeigu ne paslaptis?  blush2.gif
O ką gero ar blogo apie Okiteks (Astral, Perla) galit pasakyti?

Kaune po 12 unsure.gif Dabar mama nupirko visokių spalvų Klaipėdoje po 7 thumbup.gif

Nebandžiau šitų 4u.gif

QUOTE(rasa32 @ 2010 11 25, 10:31)
Gal kas zinote,kur galima Kaune nusipirkti rusisku merino vilnos siulu?Anksciau buvo toks kioskas Urme traukinuke,bet nuo vasaros neber.Maciau tokiu siulu ir Vilniaus gatvej,bet ten kainos po pora litu didesnes rolleyes.gif

ABC yra Troicko gamybos 100 % merino vilna, 10 lt 250 m - 100 g. Labai noriu šviesiai žalios spalvos, bet brangokai gaunasi, o ir kokybė jų prastesnė, nei turkiškų, tai ieškau turkiškų tokio pat atspalvio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 11 25, 13:16)
ABC yra Troicko gamybos 100 % merino vilna, 10 lt 250 m - 100 g. Labai noriu šviesiai žalios spalvos, bet brangokai gaunasi, o ir kokybė jų prastesnė, nei turkiškų, tai ieškau turkiškų tokio pat atspalvio  unsure.gif

ABC asortimenta as zinau,tam Urmo kioske buvo labai didelis pasirinkimas ,ech.... verysad.gif
Atsakyti
Gal galit pagelbeti ne kaunietei help.gif .
Noriu nusipirkti siulus sukneliai, bet nezinau kur Kaune ieskoti siulu parduotuviu. Gal galit adresiuku keliata i kurias verta nuvaziuot, kur kainos nesikandzioja 4u.gif . Sake, kad yra prie hiper maximos Savanoriuose, bet ten brangi parduotuve.
Atsakyti