Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(eling @ 2010 11 11, 20:11)
Sveikutės,

gal vilnietės galite nurodyti kur yra pačio didžiausio siūlų pasirinkimo parduotuvė? Ryt kaip tik žadu lėkt į sostinę  4u.gif



help.gif
Atsakyti
Perskaiciau visa temele, bet taip ir neradau atsakymo i savo klausima. Tai ji parasysiu, gal kuri gali padeti galit???? Noriu nusinerti vaseliu serafana ar suknele, kazi kam uzteks kantrybes ax.gif . Nerti noriu ganetinai tankiu rastu, bet, kad graziai kristu suknele g.gif . Zinoma reik tokiu, kurie nesitampytu.
Turiu toki klausima, gal Yarn Art pusvilne tiks? Taciau as labai bijau kandimo siulu. Gal is medvilnes iseitu nusinert?
Ir kitas klausimas Gal kuri zinot kiek gali reik sukneliai siulu 40 dydzio ir iki keliu siek tiek platejanciai. Nors apytiksliai 4u.gif . Pirma syki nersiu toki dideli daikta, tai nelabai moku apskaiciuoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2010 11 12, 09:28)


Abejoju, ar kas gali tokią identifikuoti. Nors bendrai... Gal visgi Midara - Savanorių pr.?
VCUP'e 2 pardės yra - I ir paskutiniam aukšte. Nelabai toli viena nuo kitos Casa Lana ir Mezgimo zona. Bet adresų prašau neklausti cool.gif , man lygiai taip pat užtruktų internete paieškoti ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2010 11 12, 10:45)
Abejoju, ar kas gali tokią identifikuoti. Nors bendrai... Gal visgi Midara - Savanorių pr.?
VCUP'e 2 pardės yra - I ir paskutiniam aukšte. Nelabai toli viena nuo kitos Casa Lana ir Mezgimo zona. Bet adresų prašau neklausti cool.gif , man lygiai taip pat užtruktų internete paieškoti ax.gif .



aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Pušūnė @ 2010 11 12, 10:38)
Perskaiciau visa temele, bet taip ir neradau atsakymo i savo klausima.


aš nėriau vasarinę suknutę vėduoklių raštu maždaug 36-38 dydžio iš Almine medvilnės. man patiko, kad ji nėra labai plona. sunaudojau trumpai suknutei be rankovių 500 g.


Atsakyti
Na tada man reikes apie 1000 g, bes maniske bus 40 - 42 dydzio iki keliu ir rsatas nus tankus, nes ji bus vesiam orui. Su rankovem neapsisprendziu ar daryt trumpas, ar ilgas. Jei trumpos, tai jau turesiu kazka pasivilkti po apacia.
Atsakyti
QUOTE(Pušūnė @ 2010 11 13, 11:26)
Na tada man reikes apie 1000 g, bes maniske bus 40 - 42 dydzio iki keliu ir rsatas nus tankus, nes ji bus vesiam orui. Su rankovem neapsisprendziu ar daryt trumpas, ar ilgas. Jei trumpos, tai jau turesiu kazka pasivilkti po apacia.



Galima daryti trumpom rankovėm, o rankoves nusimegzti atskirai. Bus kaip riešinės ilgos. Norėsi - būsi trumpom rankovėm, norėsi - ilgom
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 11 11, 09:24)
Na, dėl visų siūlų tai nežinau, nelyginau, bet tų, kurių man reikėjo, tai kaina tokia pati kaip "Saulės kraitėj" (atrodo taip vadinasi). Pigiau buvo turguj pas tą vyriuką. Mačiau dar mergaitė viena pradėjo prekiauti turguj, tai pas ją kaina didesnė negu parduotuvėj buvo ( tų siūlų, kurių man reikėjo)



pas mergaite ( ji beje turejo parduotuvike turguje po stogu anksiau) siulai brangesni nei pvz cia tokie siulai, pasja po 14 lt
wool po 10 lt, merino de lux po 10 lt http://siulai.eu/lt/...;category_id=26

tai pigiau siustis is ten, kai siuntimas 5 lt, o iki turgaus nuvaziuot taloneliai dar 3 lt doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 11 13, 18:21)
pas mergaite ( ji beje turejo parduotuvike turguje po stogu  anksiau)  siulai brangesni nei pvz cia tokie siulai, pasja po 14 lt
wool po 10 lt, merino de lux po 10 lt http://siulai.eu/lt/...;category_id=26

tai pigiau siustis is ten,  kai siuntimas 5 lt, o iki turgaus nuvaziuot taloneliai dar 3 lt  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Viskas aišku mirksiukas.gif Vadinasi į turgų reiks užsukti tik siūlų pačiupinėti, o pirkti internetu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 11 13, 18:42)
Viskas aišku  mirksiukas.gif  Vadinasi į turgų reiks užsukti tik siūlų pačiupinėti, o pirkti internetu  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif daznai taip darau mirksiukas.gif
Atsakyti
Man reikėjo Angoros2 vieno matkelio (planuoju megzti skarą) tai pirkau pas tą vyruką, buvo 1lt. pigiau nei pas mergaitę. Bet žinoma kai reikia didesnio kieko tai jau apsimoka ir siųstis. Gal net panevėžietės galėtume bendrai siųstis, būtų pigesnis siuntimas? Reikia apmąstyti tokią galimybę. g.gif
Atsakyti
Sveikos,
internete kur matete pigiau Silk Mohair pirkti? Randu tik po 14-15 Lt.. Norisi plono minksto saliko smile.gif
Atsakyti