Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Kaune nėra firminės Midaros parduotuvės, o tų kurios prekiauja Midaros produkcija kainos užkeltos schmoll.gif . Palyginimui galiu pasakyti, kad siunčiausi Roma siūlus iš internetinės parduotuvės, o pritrūkus dar nusipirkau tokių pačių iš Kauno bazės, tai kaina skiriasi keturiais litais blink.gif (internetu pirkti pigiau). Įdomu kiek kainuotų tokie siūlai firminėje Midaros parduotuvėje. Jei būtų galima siųstis siūlus tiesiai iš Midaros siųsčiaus ir aš.
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 11 11, 01:14)
panevezio midaroj kainos nezmoniskai uzkeltos, doh.gif  doh.gif


Na, dėl visų siūlų tai nežinau, nelyginau, bet tų, kurių man reikėjo, tai kaina tokia pati kaip "Saulės kraitėj" (atrodo taip vadinasi). Pigiau buvo turguj pas tą vyriuką. Mačiau dar mergaitė viena pradėjo prekiauti turguj, tai pas ją kaina didesnė negu parduotuvėj buvo ( tų siūlų, kurių man reikėjo)
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 11 10, 19:12)
jus cia gyret "VERNITO" akrilas50+vilna50 (sukuota sake pardaveja) ? ar geri siulai, kaip skalbesi ?

dabar aš mezgu. kaip tik iš tokios, mezgu su 2.5 nr virabalis, taip man patarė, labai neblogai žiūrisi, man geriau nei ta kočiotinė vernito pusvilnė ir geriua nei 3 nr. virbalais. raštukas dabar gaunasi tankus, akių truputį daugiau reikėjo dėt. dar neskalbiu, ne snebaigta.
taip apt sakė apie teksrenos ar teksteros pusvilnė, ji yra ir vernito žaliavos, tik perdirbta kitokiomis mašinomis. ir šiurkštesnė.
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 11 11, 10:30)
dabar aš mezgu. kaip tik iš tokios, mezgu su 2.5 nr virabalis, taip man patarė, labai neblogai žiūrisi, man geriau nei ta kočiotinė vernito pusvilnė ir geriua nei 3 nr. virbalais. raštukas dabar gaunasi tankus, akių truputį daugiau reikėjo dėt. dar neskalbiu, ne snebaigta.
taip apt sakė apie teksrenos ar teksteros pusvilnė, ji yra ir vernito žaliavos, tik perdirbta kitokiomis mašinomis. ir šiurkštesnė.

bijau as kad neissibumbulliuotu isskalbus:oh
Atsakyti
quote=kristynka*,2010 11 11, 10:45]
bijau as kad neissibumbulliuotu isskalbus:oh
[/quote]
Svarbiausia, kad nesusitrauktų išskalbus arba neišsitemptų.
Visi siūlai kažkiek apsibumbuliuoja. Tik vieni daugiau, kti mažiau. Specialiai tam yra skirtas aparačiukas, kuris nubumbuliuoja. kažkada pirkau maximoje. Mokėjau apie 35 lt. Paieškokit buitinių prekių parduotuvėse. Draugė kitokį nusipirko pigiau.
user posted image[
Atsakyti
Sveikos, gal žinote, kur nusipirkti siūlų "Gedifra" ? Vilniuje gal žinote didelę parduotuvę, kur būtų labai storų siūlų ? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
[quote=aiwita,2010 11 11, 11:07]
[/quote]
Svarbiausia, kad nesusitrauktų išskalbus arba neišsitemptų.
Visi siūlai kažkiek apsibumbuliuoja. Tik vieni daugiau, kti mažiau. Specialiai tam yra skirtas aparačiukas, kuris nubumbuliuoja. kažkada pirkau maximoje. Mokėjau apie 35 lt. Paieškokit buitinių prekių parduotuvėse. Draugė kitokį nusipirko pigiau.
[/quote]
zinau toki aparaciuka, zadu insigyti tik nezine kada biggrin.gif
bet va kad ir anadien mezgiau kojinytes, isskalbiau doh.gif o jos susitrauke net ant kojos nelindo, ir dar taip issipukavo, kad rastelio jau net nesimate... teko ismesti
tik nezinau koki ten siulai, nes etiketes nebebuvo.
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2010 11 10, 22:56)
Toje parduotuvėje deja daug mažesnis pasirinkimas nei Midaroje. Beje kai buvau pačioje Midaroje, Šimonyse tai išsiaiškinau, kad čia tik jų vardą "nešiojanti" parduotuvė, o iš tiesų jie Panevėžyje neturi savo parduotuvės. Beje ir kainos gerokai skiriasi nuo pvz. Kupiškyje esančios Midaros parduotuvės kainų. doh.gif  Beje pardavėja , ji turbūt ir savininkė, labai nenori kliento pageidaujamų siūliukų atsivežti. doh.gif  Tai dėl šių suvardintų priežasčių ir noriu siųstis.  mirksiukas.gif

Tada viskas suprantama mirksiukas.gif O galima pavyzdį, kokia kaina konkrečių siūlų Pnvž ir pačioj Midaroj? mirksiukas.gif Tik ar nebus kainos pačioj Midaroj beveik kaip auksaranke.lt?

QUOTE(aiwita @ 2010 11 11, 09:24)
Na, dėl visų siūlų tai nežinau, nelyginau, bet tų, kurių man reikėjo, tai kaina tokia pati kaip "Saulės kraitėj" (atrodo taip vadinasi). Pigiau buvo turguj pas tą vyriuką. Mačiau dar mergaitė viena pradėjo prekiauti turguj, tai pas ją kaina didesnė negu parduotuvėj buvo ( tų siūlų, kurių man reikėjo)

"Saulės kraitė" juk irgi ne pigi wink.gif
O kurioj vietoj turguj vyras ir mergaitė prekiauja? Nes paskutiniu laiku tik bobutes su vilna mačiau. Bet gal dėl to, kad ne savaitgalį buvau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 11 11, 10:50)
Tada viskas suprantama  mirksiukas.gif  O galima pavyzdį, kokia kaina konkrečių siūlų Pnvž ir pačioj Midaroj?  mirksiukas.gif Tik ar nebus kainos pačioj Midaroj beveik kaip auksaranke.lt?
"Saulės kraitė" juk irgi ne pigi wink.gif
O kurioj vietoj turguj vyras ir mergaitė prekiauja? Nes paskutiniu laiku tik bobutes su vilna mačiau. Bet gal dėl to, kad ne savaitgalį buvau? g.gif

Konkrečių siūlų kainų skirtumo dabar jau nepasakysiu, nes senokai pastebėjau sukeltas kainas Kudirkos g. ir nebeperku čia siūlų. O anksčiau būdavo skirtumas po 3 - 4 litus nuo matkelio. Nebuvau dar Anykščiuose turguje, sakė Midara sekmadieniais ten prekiauja siūlais. Įdomu kokiomis kainomis? g.gif
O Panevėžyje turguje siūlais prekiauja mergina toje pačioje pusėje kur žvejams prekiauja, berods antra ar trečia jos vieta nuo to žvejo. O vyras prekiauja jau senai ten. Tik priešingoje pusėje ir reikia paeiti iki ten kur lovatieses, pledus pardavinėja. Pasidairyk tikrai rasi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipa007: 11 lapkričio 2010 - 11:28
QUOTE(cipa007 @ 2010 11 11, 11:27)
Konkrečių siūlų kainų skirtumo dabar jau nepasakysiu, nes senokai pastebėjau sukeltas kainas Kudirkos g. ir nebeperku čia siūlų. O anksčiau būdavo skirtumas po 3 - 4 litus nuo matkelio. Nebuvau dar Anykščiuose turguje, sakė Midara sekmadieniais ten prekiauja siūlais. Įdomu kokiomis kainomis?  g.gif
O Panevėžyje turguje siūlais prekiauja mergina toje pačioje pusėje kur žvejams prekiauja, berods antra ar trečia jos vieta nuo to žvejo. O vyras prekiauja jau senai ten. Tik priešingoje pusėje ir reikia paeiti iki ten kur lovatieses, pledus pardavinėja. Pasidairyk tikrai rasi.  mirksiukas.gif

Ačiū mirksiukas.gif
Tai turbūt skirtumas ir dabar panašiai toks pat, nes pvz Okilana Kudirkos g. 10Lt, o auksaranke.lt po 7Lt mačiau..
Atsakyti
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 11 11, 11:50)
"Saulės kraitė" juk irgi ne pigi wink.gif
O kurioj vietoj turguj vyras ir mergaitė prekiauja? Nes paskutiniu laiku tik bobutes su vilna mačiau. Bet gal dėl to, kad ne savaitgalį buvau? g.gif

Tai ir sakau, kad Saulės kraitėj tokia pati kaina kaip Kudirkos g.

Mergaitė visai neseniai pradėjo prekiauti vos ne ant pagrindinio tako.
O tas vyrukas tai ten prie užuolaidų stovi.
Atsakyti
Sveikutės,

gal vilnietės galite nurodyti kur yra pačio didžiausio siūlų pasirinkimo parduotuvė? Ryt kaip tik žadu lėkt į sostinę 4u.gif
Atsakyti