Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Liepa B. @ 2010 11 09, 17:25)
dar ROMA siulu teko matyti URME raudonam pasaze,ant kampo nuo taikos pr puses ax.gif

.. smile.gif ir dar Urme tam pačiam pasaže (nuo Taikos pr.) 4 sandėlis - šiandien visokių "Roma" ten mačiau.. ir kioskas prie aut. stoties "Roma" prekiauja..
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 11 03, 18:30)
cia turbut pigus siulai:? 100g-4lt

http://www.unikalusd...ezgimui-nerimui

ar gerai taip is tokios grynos vilnos salika megzt?


Idealiausi siulai kojinem, tikra lietuviska kandanti vilna thumbup.gif Labai sildo, labai sveika, vaikams is ju megztas kojines apmaunu nakciai, maziui batuku buvo primezgus is ju. Gal dar kokia liemene tiktu, bet kitam nemanau kad atsiras kas nors toks kantrus pakesti ta kandima. Taciau naturalu, sveika, kojines labai siltos is ju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2010 11 09, 20:38)
Aaa, aisku..
as parasiau uzklausima ju psl., gal atsakys per ten..
jei ka-parasysiu tiesiogiai, aciu!

O gal zinot kur Vln dar YarnArt Charisma pusvilnes yra pirkt?
Mada zinau smile.gif, bet ten nera juodos spalvos.. :

Midara. Gariūnai.
Atsakyti
QUOTE(aelitka @ 2010 11 09, 20:23)
Aš bendravau el. paštu. Atsako į laiškus labai  greitai. Tel ir el.pašto adresas yra kur kontaktai
r.klymantas@gmail.com
Rašiau šiuo adresu

as isiterpsiu biskuti, klausiau ju apie vienus siulus pries savaite tai ta pacia diena gavau zinute kad atsakys artimiausiu metu, tai atsakymo laukiu savaite jei ne daugiau doh.gif
Atsakyti
ačiū visoms už informaciją kur rasti Roma siūlus 4u.gif Tikiuosi, kad rasiu tinkamą spavą.
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 10, 00:28)
Midara. Gariūnai.

Pasiskambinau i Midara, turi ko man reik, aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2010 11 10, 00:46)
as isiterpsiu biskuti, klausiau ju apie vienus siulus pries savaite tai ta pacia diena gavau zinute kad atsakys artimiausiu metu, tai atsakymo laukiu savaite jei ne daugiau  doh.gif

ir man taip buvo ax.gif ir taip ir nesulaukiau
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2010 11 10, 10:40)
Pasiskambinau i Midara, turi ko man reik, aciu  smile.gif

Ar kam nors teko tartis su Midara, kad jie siųstų siūlus? Kažin ar užsiima jie siuntimu nedidmenininkams?
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2010 11 10, 11:52)
Ar kam nors teko tartis su Midara, kad jie siųstų siūlus? Kažin ar užsiima jie siuntimu nedidmenininkams?

O kam jums siųstis, juk Panevėžyj Midaros parduotuvė yra (Kudirkos 4, netoli Darbo biržos)
Atsakyti
jus cia gyret "VERNITO" akrilas50+vilna50 (sukuota sake pardaveja) ? ar geri siulai, kaip skalbesi ?
Atsakyti
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 11 10, 14:41)
O kam jums siųstis, juk Panevėžyj Midaros parduotuvė yra (Kudirkos 4, netoli Darbo biržos)

Toje parduotuvėje deja daug mažesnis pasirinkimas nei Midaroje. Beje kai buvau pačioje Midaroje, Šimonyse tai išsiaiškinau, kad čia tik jų vardą "nešiojanti" parduotuvė, o iš tiesų jie Panevėžyje neturi savo parduotuvės. Beje ir kainos gerokai skiriasi nuo pvz. Kupiškyje esančios Midaros parduotuvės kainų. doh.gif Beje pardavėja , ji turbūt ir savininkė, labai nenori kliento pageidaujamų siūliukų atsivežti. doh.gif Tai dėl šių suvardintų priežasčių ir noriu siųstis. mirksiukas.gif
Atsakyti
panevezio midaroj kainos nezmoniskai uzkeltos, doh.gif doh.gif
Atsakyti