Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(kristynka* @ 2010 11 08, 21:03)
o kokia tu siulu sudetis ?

75% vilna, 25%poliamidas 50g 210m vadinasi Ariane (juoda etikete)
Atsakyti
QUOTE(Karakum @ 2010 11 08, 23:19)
Neriau is siu siuliuku. Niekuo neissiskirianti medvilne is kitu.  Minkstesnis ir mielesnis nerinukas man gaunasi is situ http://www.mezginiup.../1126/filetta_2
Ir pigiau gi... Tik sitas siuliukas megsta truputi po pirmojo skalbimo patisti, bet paskui viskas lieka vietoj...

didelis dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauralauralaura @ 2010 11 08, 13:46)
Kauno bazese kiek esu pirkusi ,tai pigesni jei gerai pamenu,tai prie traukinuko toj galerijoj,vakarine gal vadinasi,4 saleje,ten kai ieini laiptai yra i antra baldu salono auksta,tai truputeli i sona prekiauja tokia moteris siuliukais ,tai pas ja visada nusiperku pigiau,nei pas kitas.......


Ačiū, bandysiu ir aš ten ieškoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karakum @ 2010 11 08, 23:19)
Neriau is siu siuliuku. Niekuo neissiskirianti medvilne is kitu.  Minkstesnis ir mielesnis nerinukas man gaunasi is situ http://www.mezginiup.../1126/filetta_2
Ir pigiau gi... Tik sitas siuliukas megsta truputi po pirmojo skalbimo patisti, bet paskui viskas lieka vietoj...

Na , kad nepigiau tai tikrai čia 100gr 560 m , ten 50 gr. 433m. (plonesnis siūlas) rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos mamytės, gal kas galit pasakyti, kur Kaune galėčiau nusipirkti ROMA pilkų siūlų (lietuviški Midaros). Pritrūkau labai labai nedaug.... Užėjau į sliūlų parduotuvę kur prie Taikos žiedo pasirodo tokių neturi. O internetu siųstis nesinori kai tiek nedaug tereikia. help.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 11 08, 17:36)
kazi kam zadi naudoti? kojinems  ?
Papildyta:

as tai ieskau kojinems siuliu vilna+poliamidas, pas mus tik viena rusis yra labai jau plonyciai siulai, reiktu dviems siulais megzti, tada man brangokai iseitu...


o kodėl sakai per ploni??? 100 g 420 m pats tas kojinėms. Mezgu kietai, bet 3 nr. virbalais ir nėr jokių skylių 4u.gif
Iš vieno kamuoliuko išeina pora kojinių suaugusiems, arba jei moteriška koja mažesnė, tai ir mažam vaikiukui užtenka dar thumbup.gif

QUOTE(zitsuk @ 2010 11 09, 14:34)
sveikos mamytės, gal kas galit pasakyti, kur Kaune galėčiau nusipirkti ROMA pilkų siūlų (lietuviški Midaros). Pritrūkau labai labai nedaug.... Užėjau į sliūlų parduotuvę kur prie Taikos žiedo pasirodo tokių neturi. O internetu siųstis nesinori kai tiek nedaug tereikia. help.gif


Šilainių Maximoj didžiojoj 2 aukšte, poto dar gali pažiūrėti nusileidus nuo Savanorių kalno link senamiesčio, po kaire parduotuvė Verpalai, ten būna 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo W@idaw: 09 lapkričio 2010 - 15:21
QUOTE(zitsuk @ 2010 11 09, 15:34)
sveikos mamytės, gal kas galit pasakyti, kur Kaune galėčiau nusipirkti ROMA pilkų siūlų (lietuviški Midaros). Pritrūkau labai labai nedaug.... Užėjau į sliūlų parduotuvę kur prie Taikos žiedo pasirodo tokių neturi. O internetu siųstis nesinori kai tiek nedaug tereikia. help.gif

dar ROMA siulu teko matyti URME raudonam pasaze,ant kampo nuo taikos pr puses ax.gif
Atsakyti
QUOTE(W@idaw @ 2010 11 09, 16:13)
o kodėl sakai per ploni??? 100 g 420 m pats tas kojinėms. Mezgu kietai, bet 3 nr. virbalais ir nėr jokių skylių  4u.gif
Iš vieno kamuoliuko išeina pora kojinių suaugusiems, arba jei moteriška koja

tai taip, bet kai paciupinejau tuos siulelius, man jie toki ploni pasirode, o ir pardaveja sako: kojinytems gal reiktu dvigubu, nes labai jau plonas siulas..
tai dar nezinau..
Atsakyti
nežinau, pardavėjai matyt aktualu daugiau parduot g.gif

gali pabandyt nusipirkti Panda print siūliukų, jie kažkur virš 5 Lt/vnt. SUdėtis 75 proc. vilnos 25 proc poliamido mirksiukas.gif
Na arba dar geri siūlai rašo, kad 10 metų garantija jiems Regia 4u.gif Bet ir jie bus plonyčiai.. Dauguma kojinėms skirtų siūlų ploni... Bet tai nereiškia, kad bus mažiau šilta.
Atsakyti
QUOTE(aelitka @ 2010 10 21, 08:45)
Siūlus  siunčiaus iš
http://www.siulai.eu...;category_id=26
Ir kainos normalios, ir pristatymas greitas. Perkant  virš 100 Lt pristatymas nekainuoja clap.gif

O kokiu budu pas juos uzsisakyt galima?
kazkaip as net kur uzsiregistruot neradau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2010 11 09, 20:12)
O kokiu budu pas juos uzsisakyt galima?
kazkaip as net kur uzsiregistruot neradau  doh.gif


Aš bendravau el. paštu. Atsako į laiškus labai greitai. Tel ir el.pašto adresas yra kur kontaktai
r.klymantas@gmail.com
Rašiau šiuo adresu
Atsakyti
Aaa, aisku..
as parasiau uzklausima ju psl., gal atsakys per ten..
jei ka-parasysiu tiesiogiai, aciu!

O gal zinot kur Vln dar YarnArt Charisma pusvilnes yra pirkt?
Mada zinau smile.gif, bet ten nera juodos spalvos.. :
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingapoc: 09 lapkričio 2010 - 21:02