Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Noriu apsinerti servėtėles. Gal galit patarti kokius geriausia siūliukus rinktis? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2010 11 08, 14:09)
Noriu apsinerti servėtėles. Gal galit patarti kokius geriausia siūliukus rinktis? Ačiū 4u.gif

esu nerusi is http://www.auksarank...p?categoryID=33 ir http://www.auksarank...p?categoryID=87 abu geri, pastarieji plonesni.
noreciau atsiliepimu apie http://www.auksarank...?categoryID=180 ar tiktu skarai, ar kokybiski 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 11 08, 13:27)
merginos iskilo toks klausimukas, pas mane mieste nera tokiu siulu kokiu ieskau... o kauno bazese "urme" kazi siulai piginesni ar mazdaug panasios kainos ?


Kauno bazese kiek esu pirkusi ,tai pigesni jei gerai pamenu,tai prie traukinuko toj galerijoj,vakarine gal vadinasi,4 saleje,ten kai ieini laiptai yra i antra baldu salono auksta,tai truputeli i sona prekiauja tokia moteris siuliukais ,tai pas ja visada nusiperku pigiau,nei pas kitas.......
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2010 11 08, 09:03)
Merginos, gal kuria domina, maximoj akcija siulu ir radau Ariane siuliukus specialiai kojinem megsti margi pas mus 4 lt o vienspalviai 3 tik labai mazai like turbut gerai perka.

Kuriam čia mieste?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra83: 08 lapkričio 2010 - 15:41
QUOTE(Restar @ 2010 11 08, 13:17)
Poprastė. Nors jau rašiau šioj temoj, kad Oki Okilana - geriau truputį nešiojasi negu Oki Perla doh.gif .

dėkui, maišosi man tie pavadinimai. vis tik apsistojau prie vernito šukuotinės pusvilnės
Atsakyti
Kažin kas geriau g.gif siūlų sudėtyje akrilanas ar poliamidas ax.gif aišku 50 proc. yra vilnos
Atsakyti
Kristynka ziurint is kur esi.... man Urmo kainos kosmines pasirode... pas mus siulai pigesni nei ten kad ir tarkim angora2 siulai bazej po 11-12 o pas mus 9,50 ir panasiai kazkaip reikejo tos angora2 i kitus nesidairiau....
abc vernitiniai siulai irgi brangiau bet turbut tai yra mazesnio miestelio privalumas tiek kad nevisada randi to ko reik smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekė: 08 lapkričio 2010 - 17:25
QUOTE(bazuka @ 2010 11 08, 18:20)
Kažin kas geriau  g.gif siūlų sudėtyje akrilanas ar poliamidas  ax.gif aišku 50 proc. yra vilnos

kazi kam zadi naudoti? kojinems ?
Papildyta:
QUOTE(Frekė @ 2010 11 08, 18:25)
Kristynka ziurint is kur esi.... man Urmo kainos kosmines pasirode... pas mus siulai pigesni nei ten kad ir tarkim angora2 siulai bazej po 11-12 o pas mus 9,50 ir panasiai kazkaip reikejo tos angora2 i kitus nesidairiau....
abc vernitiniai siulai irgi brangiau bet turbut tai yra mazesnio miestelio privalumas tiek kad nevisada randi to ko reik smile.gif

as tai ieskau kojinems siuliu vilna+poliamidas, pas mus tik viena rusis yra labai jau plonyciai siulai, reiktu dviems siulais megzti, tada man brangokai iseitu...
Atsakyti
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 11 08, 16:40)
Kuriam čia mieste?

cia kazlu rudoj, jus turit ziureti savo mieste manau visur akcijos buna, nes skaiciau kitos merginos rase kad siulam akcijos kituos miestuos tai ir kazluos tuo metu buvo akcija
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2010 11 08, 20:34)
cia kazlu rudoj, jus turit ziureti savo mieste manau visur akcijos buna, nes skaiciau kitos merginos rase kad siulam akcijos kituos miestuos tai ir kazluos tuo metu buvo akcija

o kokia tu siulu sudetis ?
Atsakyti
sveikutės, gal ką gero esat nėrusios iš tokių siūliukų? smile.gif Įdomu kaip žiūrėtųsi nėrinys iš jų,bijau apsigauti daugiau pirkdama... Arba gal šiaip kokių siūliukų nėrimui naudojot kokiam rūbui sau nusinerti iš šio puslapio?
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 11 08, 21:20)
sveikutės, gal ką gero esat nėrusios iš tokių siūliukų? smile.gif Įdomu kaip žiūrėtųsi nėrinys iš jų,bijau apsigauti daugiau pirkdama...  Arba gal šiaip kokių siūliukų nėrimui naudojot kokiam rūbui sau nusinerti iš šio puslapio?


Neriau is siu siuliuku. Niekuo neissiskirianti medvilne is kitu. Minkstesnis ir mielesnis nerinukas man gaunasi is situ http://www.mezginiup.../1126/filetta_2
Ir pigiau gi... Tik sitas siuliukas megsta truputi po pirmojo skalbimo patisti, bet paskui viskas lieka vietoj...
Atsakyti