Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(guxe @ 2010 11 04, 11:00)
Jei alergiškas žmogui, tai gal ir nelabai gerai, nes jie šiek tiek kandasi, bet kojinėms, ar kokiai liemeni tai pats tas šitie siūlai, nes jie labai šilti. Tikri kaimiški lietuviški vilnoniai siūlai smile.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,
turiu beda,pritrukau siulu.gal netycia kur uzmatet tokiu
user posted image
poliamidas,viskoze,dralonas
Atsakyti
Paskutiniu metu neatkreipiau demesio, bet visada budavo Midaroje (Savanoriu pr.) ir VCUP 5 a. Dar Hales turguje esu maciusi. Jei Vilniuje smile.gif
Atsakyti
Yarnart siūlų nemažai ir Gariūnuose yra 4u.gif Konkrečiai šitų nežiūrėjau, bet šiaip...
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 11 03, 19:18)

Vis tik padejo info 4u.gif Sese kaip tycia vaziavo ir Tauragej nupirko siuliuku bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 11 05, 15:54)
sveikutes,
turiu beda,pritrukau siulu.gal netycia kur uzmatet tokiu
user posted image
poliamidas,viskoze,dralonas

Mačiau Kaune smile.gif parduotuvėj prie Savanorių pr. Maximos.
Atsakyti
Aciu uz pagalba,dabar lieka ieskotis gelbetoju Kaune ar Vilniuje,as pati laabai toli smile.gif Bet jau beda per pus sumazejo,bent turiu vilties,kad gausiu tokiu siulu,nes savuosius buvau dar vasara pirkusi,bijojau,kad niekur nerasiu. verysad.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuria domina, maximoj akcija siulu ir radau Ariane siuliukus specialiai kojinem megsti margi pas mus 4 lt o vienspalviai 3 tik labai mazai like turbut gerai perka.
Atsakyti
QUOTE(Gerndar @ 2010 09 21, 11:14)
Laba diena,
mergaitės gal jūs žinote kiek tokių matkelių reikia pledukui 1mX1m?
user posted image
Sudėtis:  100% vilna
Svoris: 100 g
Metražas: 350m
Spalva/Spalvos kodas: geltona (272)
Gamintojas: "Teksrena", Lietuva
Rekomendacijos: megzti 2.5 -3.0 Nr. virbalais.

iš panašių mezgiau,tai sunaudojau tris.aisku priklauso nuo pleduko dydzio.esu labai patenkinta,nes gavosi plonas ir lb.šiltas nes vilna. thumbup.gif
Atsakyti
gal kuri mezgėt iš Okilana firmos pusvilnės? auksarankėj labai gražiai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 11 08, 11:00)
gal kuri mezgėt iš Okilana firmos pusvilnės? auksarankėj labai gražiai atrodo.


Poprastė. Nors jau rašiau šioj temoj, kad Oki Okilana - geriau truputį nešiojasi negu Oki Perla doh.gif .
Atsakyti
merginos iskilo toks klausimukas, pas mane mieste nera tokiu siulu kokiu ieskau... o kauno bazese "urme" kazi siulai piginesni ar mazdaug panasios kainos ?
Atsakyti