Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Restar @ 2010 11 03, 18:34)
Vat ką reiškia normalaus g.gif ..

jusu nuomone ar labai plonas siulas ? ar numezgus putlios gaunasi kojinytes, minkstos, svelnios ?
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2010 11 03, 16:57)
skalbiau ir mašina ir nieko nenutiko, tik skalbiklį švelnesnį ėmiau

dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2010 11 03, 10:04)
Gal kuri zadat i Casa Lana vaziuoti? Jei bus galimybe, paziurekit, ar turi Red Heart Romy ir kaina(spalva tokia tamsiai melyna) g.gif
aciu!

supernetto akcija jiems http://www.supernetto.lt/
Atsakyti
Idomu kaip siu siulu kokybe? g.gif
http://www.unikalusd...ezgimui-nerimui
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 11 03, 19:18)

Vilniuj ner superneto unsure.gif bent jau ju psl. nera parodyta ane 1 doh.gif
Atsakyti
net nepagalvojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 11 03, 15:38)
Būsimam sesers lėliukui neriu (5 nr vašeliu) vokelį iš YarnArt Merino de luxe. Storas, minkštas, šiltas ir nepūkuotas gaunasi. Svarbiausia-švelnus smile.gif


Labai geri siulai savo mazyliui megztuka jau baigiu numegzti, svelnus minksti, lengvai mezgasi. Galvoju dar pleduka is margu numegsti, tik truputi kita sudetis
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 11 03, 16:25)
o vaikam ar tiktų šie siūlai? man reikia kad būtų minkšti, gerai nešiotųsi, nekąstų, nesipūkuotų. noriu mergaitei numegzt tuniką, ieškau pusvilnės, prieinama kaina. vernito mėginau, man tiktų, bet to grožio truputį trūksta. merino graži, bet brangoka gaunasi.ar netįsta jie išskalbus? kur skalbiat, mašian ar rankom. vernito galima ir mašina.


Jie ne tokie švelnūs, kaip turkiški siūlai. Bet aš savo vaikui megzčiau ax.gif Netįsta, skalbiant skalbimo mašinoje 4u.gif
QUOTE(kristynka* @ 2010 11 03, 18:39)
jusu nuomone ar labai plonas siulas ? ar numezgus putlios gaunasi kojinytes, minkstos, svelnios ?

Putlios tikrai nesigaus ax.gif O minkštos, švelnios - taip rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 11 03, 17:30)
cia turbut pigus siulai:? 100g-4lt

http://www.unikalusd...ezgimui-nerimui

ar gerai taip is tokios grynos vilnos salika megzt?


Jei alergiškas žmogui, tai gal ir nelabai gerai, nes jie šiek tiek kandasi, bet kojinėms, ar kokiai liemeni tai pats tas šitie siūlai, nes jie labai šilti. Tikri kaimiški lietuviški vilnoniai siūlai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2010 11 03, 19:59)

Idomu,ar galima ten pas juos vietoj pirkt,ar tik internetu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2010 11 04, 10:29)
Idomu,ar galima ten pas juos vietoj pirkt,ar tik internetu? g.gif


Galima ir vietoje. Šiuo metu jau yra nauja siunta ir kai kurių spalvų dar nėra internete...
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 11 04, 10:26)
Jie ne tokie švelnūs, kaip turkiški siūlai. Bet aš savo vaikui megzčiau  ax.gif  Netįsta, skalbiant skalbimo mašinoje  4u.gif


dėl to labai gerai. tik megziu ne savo vaikui, tai sunku ką parinkt, patart. yra pas mus dar kitokių turkiškų, pavadinimo nepamenu, bet tik 1 litu pigiau nei merinospusvilnė. tai net nežinau. bet ir švelnūs, gražūs.dėkui už patarimus.
Atsakyti