Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Sveikos, savajai mezgiau iš Merino vilnos (70 proc.) pleduką. Patenkinta. Šilta, malonu liesti, nesikandžioja, gerai skalbiasi... ax.gif

Sakykit, iš kokių siūliukų būtų geriausia nerti užuolaidas? ax.gif Ar bent jau kokio storio turėtų būti? Noriu užsakyti internetu, nes parduotuvėn nueiti galimybių neturiu (nėra aplink mus tokio daikto biggrin.gif ), tad realiai pačiupinėti galimybių nėra ax.gif
Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2010 11 03, 09:54)
Dabar mezgu MB megztinį iš Teksrenos pusvilnės. Man ji patinka - pakankamai minkšta, švelni, nekanda. Jei neskalbus atrodo šiurkštoka, ti po skalbimo švelnutė. Man kur kas labiau patinka Teksrena nei Vernito pusvilnė. ax.gif

o vaikam ar tiktų šie siūlai? man reikia kad būtų minkšti, gerai nešiotųsi, nekąstų, nesipūkuotų. noriu mergaitei numegzt tuniką, ieškau pusvilnės, prieinama kaina. vernito mėginau, man tiktų, bet to grožio truputį trūksta. merino graži, bet brangoka gaunasi.ar netįsta jie išskalbus? kur skalbiat, mašian ar rankom. vernito galima ir mašina.
Atsakyti
buvau snd savo mieste siulu parej, paprasiau siulu kojinems vilna+poliamidas, kai parode visai plonyciai siuliukai, nebent isdvieju bandyti... ji man pasiule vilna+akrilas. bet ar kojinems tiks ? turbut poliamidas stipresnis kojinems ?
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 11 03, 16:25)
o vaikam ar tiktų šie siūlai? man reikia kad būtų minkšti, gerai nešiotųsi, nekąstų, nesipūkuotų. noriu mergaitei numegzt tuniką, ieškau pusvilnės, prieinama kaina. vernito mėginau, man tiktų, bet to grožio truputį trūksta. merino graži, bet brangoka gaunasi.ar netįsta jie išskalbus? kur skalbiat, mašian ar rankom. vernito galima ir mašina.


skalbiau ir mašina ir nieko nenutiko, tik skalbiklį švelnesnį ėmiau
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 11 03, 15:40)
buvau snd savo mieste siulu parej, paprasiau siulu kojinems vilna+poliamidas, kai parode visai plonyciai siuliukai, nebent isdvieju bandyti... ji man pasiule vilna+akrilas. bet ar kojinems tiks ? turbut poliamidas stipresnis kojinems ?

Poliamidas suteikia tvirtumo. Aišku, galima ir iš vilna+akrilas arba vienos vilnos megzti, o mezgant kulną dar kažkokį siūliuką dėl tvirtumo pridėti turbūt g.gif
Pati taip pat iš plonų Ariane (50g-210m) bandysiu kojines narplioti, gal ne voratinklis gausis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 11 03, 15:40)
buvau snd savo mieste siulu parej, paprasiau siulu kojinems vilna+poliamidas, kai parode visai plonyciai siuliukai, nebent isdvieju bandyti... ji man pasiule vilna+akrilas. bet ar kojinems tiks ? turbut poliamidas stipresnis kojinems ?


Poliamidas stipresnis. Pirmas kojines kai mezgiau (iš Panda Print), tai buvo šokas dėl plonumo. Bet kai jau numezgiau šeštas doh.gif , tai kažkaip pripratau. Labai patenkinta Regia kojininiais siūlais, dar iš Peterle siūlų (Ermitaže būdavo) mezgiau 2 poras. Tų Ariane irgi papirkau Maximoj , dar nebandžiau.
O iš Regia silk irgi mezgu šaliką (kaip čia kažkuri aukščiau rašė), tai skersai (iš kampo) ripsu mezgamas man jis nėra per plonas g.gif , labai švelnus wub.gif .
Atsakyti
Restar, o pačios kojinės ar labai plonos gaunasi?
Gerai jums, Panevėžy jau seniai Regia silk nebesimato, taip ir neteko išbandyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 11 03, 17:20)
Restar, o pačios kojinės ar labai plonos gaunasi?
Gerai jums, Panevėžy jau seniai Regia silk nebesimato, taip ir neteko išbandyt  blush2.gif


Na, palyginus su kaimišku vilnoniu siūlu - plonos smile.gif. Bet šiaip - normalios, man patinka. Ir aš labai patikli - tikiu, kad 10 metų turi laikyt, kaip garantija sako smile.gif.
Regia silk, mačiau, ir kasiulai prekiauja - iš jų pirkau kitus Regia. Pradinė kaina mažesnė, negu maksej.
Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2010 11 03, 18:26)
Regia silk, mačiau, ir kasiulai prekiauja - iš jų pirkau kitus Regia. Pradinė kaina mažesnė, negu maksej.

o kaip regia siulai kojinems ??? normalaus storio?
Atsakyti
cia turbut pigus siulai:? 100g-4lt

http://www.unikalusd...ezgimui-nerimui

ar gerai taip is tokios grynos vilnos salika megzt?
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 11 03, 17:29)
o kaip regia siulai kojinems ??? normalaus storio?


Vat ką reiškia normalaus g.gif . Čia individualus reikalas. Aš jau spėjau suprasti ir susitaikyti, kad kojininis standartas yra 100 g. ~ 420 m. Išvis ant visokių plonybių pasinešiau, pastaruoju metu beveik nieko nemezgu storesniais kaip 2 nr virbalais doh.gif . Ir kojines su tokiais mezgiau.
Atsakyti
Restar, ačiū už info wink.gif
kristynka*, jų metražas irgi 50g-210m.
Geras, rašo, kad iš tų Regia silk galima ir kojines megzti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra83: 03 lapkričio 2010 - 17:44