Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(asterra @ 2010 11 02, 11:14)
sveikutes, kreipiuosi pagalbos  ax.gif  sugalvojau savo mazyliui ziemai numegzti pleduka. Kadangi tai darau pirma karta tai ir siulu parinkimas man tamsus miskas. Tad prasau padekit issirinkti. Butinai noriu kad butu vilna, nes ziema kad nesusaltu  rolleyes.gif  Narsiau internete skelbimu, ir radau keleteta:
Nr.1
kaip sitie siulai? ten jie keliu rusiu, stori ploni banguoti ir t.t.

Nr. 2
sitie ekologiski

nr. 3
kazkokia baby vilna, su dralonu (net nezinau kas tai  blush2.gif )
ten dar yra ir baby wool ir dar begale visokiausiu vilnu...  doh.gif

noreciau tokio kad storas ir minkstas pledukas butu, ir kad labai nekastu vaikui,  tai kuriuos geriau rinktis? ir kiek mazdaug ju reiketu vaikiskam pledukui? mazdaug 1m ant 1m ?
o kaip ten kainos? normalios ar uzkeltos?  g.gif  gal kas galit patarti kur geriausia pirkti siulus vilniuje.

aciu  4u.gif

Pirmieji du baisiai brangūs, paskutiniai itin ploni, jei megsit iš kelių siūliukų taip pat išeina baisiai brangūs.
Mano nuomonė - pirkit gerai susuktą Vernito pusvilnę ir bus pats tas - nebrangu, pakankamai minkšta, gerai skalbiasi, gerai nešiojasi, tiesa, storas pledas neišeis g.gif
Jei norit būtent storo, tada kiek brangesnis variantas - Yarn art Merino Bulky, išeis ir storas, ir minkštas pledukas, ir gerai nešiosis, ir nebus problemų su skalbimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2010 11 02, 11:14)
sveikutes, kreipiuosi pagalbos  ax.gif  sugalvojau savo mazyliui ziemai numegzti pleduka. Kadangi tai darau pirma karta tai ir siulu parinkimas man tamsus miskas. Tad prasau padekit issirinkti. Butinai noriu kad butu vilna, nes ziema kad nesusaltu  rolleyes.gif 
aciu  4u.gif



Siūlų yra įvairiausių. Ir manau Vilniuj tikrai paprasčiau nusipirkti parduotuvėj negu siųstis. Gariūnuose galima labai geromis kainomis nusipirkti. Aš megzčiau iš "Angora" ar kažkokių panašių (70proc mohera). Mezgasi gerai, šiltučiai, pledukas būtų lengvutis. Dėl kandimo... Šiaip jie nesikandžioja, bet juk neklosi ant nuogo kūno, jei nori žiemai. O pledukui manau užtektų poros matkiukų, nes jų metražas geras. Pas mus turguje jų kaina 9 Lt. Parduotuvėse 11.
Atsakyti
gal kas galit parasyt savo nuomone apie siuos siulus:
http://www.auksarank...?categoryID=177
arba netgi Teksrenos 100 proc vilna...

Ar tikrai prastesni tarkim uz Vernito pusvilne, nes kiek matau pigesni siek tiek, beto man patogu butu internetu nusipirkt ax.gif

Ar esat is ju mezge?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 03 lapkričio 2010 - 08:28
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 03, 09:28)
gal kas galit parasyt savo nuomone apie siuos siulus:
http://www.auksarank...?categoryID=177
arba netgi Teksrenos 100 proc vilna...

Ar tikrai prastesni tarkim uz Vernito pusvilne, nes kiek matau pigesni siek tiek, beto man patogu butu internetu nusipirkt  ax.gif

Ar esat is ju mezge?


Dabar mezgu MB megztinį iš Teksrenos pusvilnės. Man ji patinka - pakankamai minkšta, švelni, nekanda. Jei neskalbus atrodo šiurkštoka, ti po skalbimo švelnutė. Man kur kas labiau patinka Teksrena nei Vernito pusvilnė. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 11 03, 09:25)
Siūlų yra įvairiausių. Ir manau Vilniuj tikrai paprasčiau nusipirkti parduotuvėj negu siųstis. Gariūnuose galima labai geromis kainomis nusipirkti. Aš megzčiau iš "Angora" ar kažkokių panašių (70proc mohera). Mezgasi gerai, šiltučiai, pledukas būtų lengvutis. Dėl kandimo... Šiaip jie nesikandžioja, bet juk neklosi ant nuogo kūno, jei nori žiemai. O pledukui manau užtektų poros matkiukų, nes jų metražas geras. Pas mus turguje jų kaina 9 Lt. Parduotuvėse 11.

Kūdikiui pūkuotų siūlų nesiūlyčiau schmoll.gif schmoll.gif Tų plaukų pilna visur doh.gif , kad ir kokie geri siūlai būtų. Lenda į burną, akis, įsivelia į blakstienas, patenka tarp drabužėlių ir kutena... Nu ir, aišku, mažiai ir taip viską "ragauja" biggrin.gif Kokia merino vilna tikrai geriau thumbup.gif
Atsakyti
Nepagalvojau apie tai blush2.gif
Mano mergina jau didelė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 03, 09:28)
gal kas galit parasyt savo nuomone apie siuos siulus:
http://www.auksarank...?categoryID=177
arba netgi Teksrenos 100 proc vilna...

Ar tikrai prastesni tarkim uz Vernito pusvilne, nes kiek matau pigesni siek tiek, beto man patogu butu internetu nusipirkt  ax.gif

Ar esat is ju mezge?

Man Teksrena patiko labiau, nei Vernito 4u.gif Mezgiau megztinį vyrui, likau labai patenkinta siūlų kokybe 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri zadat i Casa Lana vaziuoti? Jei bus galimybe, paziurekit, ar turi Red Heart Romy ir kaina(spalva tokia tamsiai melyna) g.gif
aciu!
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2010 11 03, 11:04)
Gal kuri zadat i Casa Lana vaziuoti? Jei bus galimybe, paziurekit, ar turi Red Heart Romy ir kaina(spalva tokia tamsiai melyna) g.gif
aciu!

nėra ir nebuvo pas juos šios firmos siūlų
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 03, 10:17)
nėra ir nebuvo pas juos šios firmos siūlų

aciu uz info 4u.gif va ir sutaupiau "sveikatos" eiti iki ju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nite @ 2010 11 03, 10:03)
Kūdikiui pūkuotų siūlų nesiūlyčiau  schmoll.gif  schmoll.gif Tų plaukų pilna visur doh.gif , kad ir kokie geri siūlai būtų. Lenda į burną, akis, įsivelia į blakstienas, patenka tarp drabužėlių ir kutena... Nu ir, aišku, mažiai ir taip viską "ragauja"  biggrin.gif Kokia merino vilna tikrai geriau thumbup.gif

Pritariu 100 proc.
Atsakyti
QUOTE(Nite @ 2010 11 03, 10:03)
Kūdikiui pūkuotų siūlų nesiūlyčiau  schmoll.gif  schmoll.gif Tų plaukų pilna visur doh.gif , kad ir kokie geri siūlai būtų. Lenda į burną, akis, įsivelia į blakstienas, patenka tarp drabužėlių ir kutena... Nu ir, aišku, mažiai ir taip viską "ragauja"  biggrin.gif Kokia merino vilna tikrai geriau thumbup.gif

Būsimam sesers lėliukui neriu (5 nr vašeliu) vokelį iš YarnArt Merino de luxe. Storas, minkštas, šiltas ir nepūkuotas gaunasi. Svarbiausia-švelnus smile.gif
Atsakyti