Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

[quote=Rainyte,2010 10 30, 13:52]
Rainyte, o kiek tokie stebuklingi virbalai kainuoja?
[/quote]

Aš pirkau taip: valas nepriklausomai nuo jo ilgio (o jų yra kelių ilgių) kainuoja 6,50 Lt, o virbalai (aš pirkau 3,5 nr) 16,90 Lt, nesu tikra ar gerokai storesnių kaina skiriasi ar ne. Dar mačiau yra rinkinys - keli valai ir trijų storių virbalai, kaina apie 77 Lt, bet nebuvo tam rinkiny man reikiamo storio.
Draugė susigundė irgi šitais virbalais, mezgasi dabar šaliką-kalką, tai be proto patenkinta, kad gali žmoniškai pasimatuoti, kai užsideda virbalo valo apsaugas - akys nepabėga ir nebaisu sulaižyti medinius virbaliukus smile.gif

Nu ir prigyriau aš čia, bet tikrai esu be galo patenkinta šiuo atradimu ax.gif
[/quote]

Gal kažką ir pražiopsojau, bet kur tokius virbaliukus pirkot?
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2010 10 30, 16:18)
kristinkag, ne rūbam- aišku tinka smile.gif Tada aktualiausia- spalvos. O čia ir kaina labai gera. Nes šiaip Alize kainos įvairios sudėties ir metražo 100g apie 10 lt +/- 1 Lt įvairiose parduotuvėse, turgeliuose ir pan, kiek esu susidūrus. Dar YarnArto irgi visokių margumų būna, kuriuos mėgstu.

YarnoArto tai pas mus storoki man plonesniu reiktu bet jie grazus irgi margi, gyvenu nedideliam miestely tai mazas pasirinkimas todel ieskau internete. O alize tai pas mus yra tokiu kur mezginys gaunasi placiom juostom, mazyliui megztinuka numezgiau tai ir vyras uzsimane labai grazus gavosi, tik labai plonyciai siulai 565metrai matkelyje ir kaina nemaza 13 lt
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 10 26, 11:18)
Savaitgalį pabaigiau kaip tik vyrišką, susinaudojo  apytiksliai 1300 m, dydis XL, megztukas toks, visas pyniuotas ir nugaroje, ir priekyje, ir rankovės. Pernai mezgiau tik su pyniuotu priekiu, o rankovės ir nugara stulpeliais, tai išėjo 1 000 m apytiksliai smile.gif

Maximoje 40 % nuolaida siūlams. Pasirinkimas liūdnas  unsure.gif  Nusipirkau Troicko Pušinką, sudėtis 50 % ožkų plaukas, 50 % vilna. Gal kas nors mezgė iš tokių siūlų? Bijau, kad gali šertis  unsure.gif

labutis 4u.gif pukų kaugės bus, bet silta ir labai švelnu....čia taip nutiko su maniške tunika.
Mezgiau ir kepurę su šaliku, dėjau po du siūliukus tai gan padoriai nešiojasi ir nebesivelia mirksiukas.gif
Atsakyti
kokiais siūliukais mezgat vaikiškus rūbelius? noriu iš pusvilnės, vilnos, kad nekąstų, netįstų, nesipūkuotų.kaip ta baby wool ar baby vilna (pusvilnė), merinoso vilna? dėkui.
Atsakyti
Nesusilaikiau maximoj cool.gif
Prigriebiau vokiškus nematytus Ariane - 75 proc. vilna, 210m, atseit superwash; kažin, kokie bus g.gif
Papildyta:
QUOTE(mazge1979 @ 2010 10 31, 20:32)
kokiais siūliukais mezgat vaikiškus rūbelius? noriu iš pusvilnės, vilnos, kad nekąstų, netįstų, nesipūkuotų.kaip ta baby wool ar baby vilna (pusvilnė), merinoso vilna? dėkui.

geri tie spec. vaikams, merinas tinka, medvilnė vasarai 4u.gif
Atsakyti
dėkui 4u.gif
Atsakyti
Merginos, ar jau kas bandėt iš tų Ariane (75 vilna, 25 poliamidas) kojines megzti? Iš kelių siūlų mezgat?
Atsakyti
sveikutes, kreipiuosi pagalbos ax.gif sugalvojau savo mazyliui ziemai numegzti pleduka. Kadangi tai darau pirma karta tai ir siulu parinkimas man tamsus miskas. Tad prasau padekit issirinkti. Butinai noriu kad butu vilna, nes ziema kad nesusaltu rolleyes.gif Narsiau internete skelbimu, ir radau keleteta:
Nr.1
kaip sitie siulai? ten jie keliu rusiu, stori ploni banguoti ir t.t.

Nr. 2
sitie ekologiski

nr. 3
kazkokia baby vilna, su dralonu (net nezinau kas tai blush2.gif )
ten dar yra ir baby wool ir dar begale visokiausiu vilnu... doh.gif

noreciau tokio kad storas ir minkstas pledukas butu, ir kad labai nekastu vaikui, tai kuriuos geriau rinktis? ir kiek mazdaug ju reiketu vaikiskam pledukui? mazdaug 1m ant 1m ?
o kaip ten kainos? normalios ar uzkeltos? g.gif gal kas galit patarti kur geriausia pirkti siulus vilniuje.

aciu 4u.gif


Atsakyti

Gal kažką ir pražiopsojau, bet kur tokius virbaliukus pirkot?
[/quote]

Pirkau Vilniuje, parduotuvėje „Mezgimo zona“ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rainyte @ 2010 11 02, 13:33)
Pirkau Vilniuje, parduotuvėje „Mezgimo zona“ smile.gif


ačiū
toloka man... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2010 11 02, 13:52)
ačiū
toloka man... ax.gif


Tai gal kas iš giminių ar draugų gyvena Vilniuj ir galėtų atsiųsti?
Atsakyti
Reiks ir man užsukti i tą zoną, nes reikia medinių kojinėm megzti virbaliukų 4u.gif
Atsakyti