Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Man irgi reiktu 7 nr. virbalu, gal net geriau su valu. Kur geriausia pirkt?
Atsakyti
man Nako visai nepatiko. isskalbus tista nerialiai
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 10 26, 14:46)
Mezgiau iš jų, baisiai veliasi  sad.gif

Eeeech...taip ir maniau verysad.gif , o spalva labai patiko...
Atsakyti
QUOTE(makse* @ 2010 10 26, 14:03)
ir as siandien nulekiau i Maxima siulu su akcija.. tik kad kainos pakoreguotos.. su akcija gaunas brangiau nei ana savaite...

Nuolaidą jie nuo pradinės kainos taiko, vat ir visas bajeris. Šį kartą truputį pigiau gaunasi nei anoj akcijoj (pvz. Fina DK 5,39, o prieš tai akcijoj 5,99 kainavo), bet rinktis visai nebėra iš ko..
O kaip ta Troicko Angora? Gal kas mezgėt, ar labai veliasi, šeriasi nešiojant?
Atsakyti
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 10 26, 17:38)
O kaip ta Troicko Angora? Gal kas mezgėt, ar labai veliasi, šeriasi nešiojant?


Aš esu mezgus iš jos prieš kokius 6-7 metus. Tada pasitaikė kandanti doh.gif ir smarkiai, nors šiaip aš nesu jautri rolleyes.gif Gal dabar geresnė pasidarė g.gif

Aš šian Akrpoly prisipirkau kojininių siūlų, po 3 Lt/50g biggrin.gif Labai gera, sakyčiau, kainytė už 75 proc vilnos biggrin.gif o vat pernai per siūlinę akciją prisipirkau Vernito medvilnės su akrilu visai visai pyyygiai, o šįkart jų nėr verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nite @ 2010 10 26, 18:45)
Aš esu mezgus iš jos prieš kokius 6-7 metus. Tada pasitaikė kandanti  doh.gif ir smarkiai, nors šiaip aš nesu jautri rolleyes.gif Gal dabar geresnė pasidarė  g.gif

Aš šian Akrpoly prisipirkau kojininių siūlų, po 3 Lt/50g biggrin.gif Labai gera, sakyčiau, kainytė už 75 proc vilnos biggrin.gif o vat pernai per siūlinę akciją prisipirkau Vernito medvilnės su akrilu visai visai pyyygiai, o šįkart jų nėr  verysad.gif

Kad Angora kanda nieko baisaus, nes planuoju liemenę megzti. O ar ilgai tie plaukeliai šeriasi?
Super pirkinys thumbup.gif O kokie čia siūlai, kaip vadinasi? O Vernito jau senokai Maximose nebematau.. Bet gal pavasariop pasirodys, dabar juk "žieminių" siūlų sezonas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra83: 26 spalio 2010 - 18:07
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 10 26, 19:03)
Kad Angora kanda nieko baisaus, nes planuoju liemenę megzti. O ar ilgai tie plaukeliai šeriasi?
Super pirkinys  thumbup.gif O kokie čia siūlai, kaip vadinasi? O Vernito jau senokai Maximose nebematau.. Bet gal pavasariop pasirodys, dabar juk "žieminių" siūlų  sezonas  mirksiukas.gif

Šeriasi Angora kažkiek, bet neypatingai unsure.gif
Kojininiai kažkokie vokiški, jų ne akcijos metu nė nebuvo unsure.gif Akropoly Buvo juodų, raudonų, tamsiai pilkų margų, šviesiai pilko, rudo ir tamsiai pilko melanžo
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 10 26, 12:58)
Esu pakankamai jautri vilnai, tai mane MICRO kanda. Labiau nei Virdžinijos vilna.
Iš ROMA (100% Virdžinijos vilna) mezgiau suknelę, tai šiek tiek kandžiojasi. Be to po kelių skalbimų (rankomis, vėsiame vandenyje) pakankamai susivėlė-bet visa tolygiai. Vos ne veltininė suknelė gavosi smile.gif Nesakau, kad labai nepatinka, bet daugiau tokių tikrai nepirksiu.


dėkui 4u.gif noriu vyrui numegzti šiltą megztinį. Niekaip neišsirenku siūlų.
Atsakyti
QUOTE(Nite @ 2010 10 26, 18:45)
o vat pernai per siūlinę akciją prisipirkau Vernito medvilnės su akrilu visai visai pyyygiai, o šįkart jų nėr  verysad.gif

O man gaila, kad šiemet nebėradau Basic vilnos unsure.gif Keletą metų iš eilės pirkdavau, man ji superinė, visiškai nesivelia, netįsta. Kažin kodėl jos nebeveža unsure.gif
Atsakyti
Mergaitės gal kuri žinot kur Vilniuje galėčiau mamos parašyt kad nupirktų Yarn Art FONSECA siūlų?Kaip tik šį savaitgalį atvažiuoja pas mus o taip norėčiau iš jų suknelę nusinarpliot.Brūkštelkit jei galit.Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 10 27, 09:39)
O man gaila, kad šiemet nebėradau Basic vilnos  unsure.gif  Keletą metų iš eilės pirkdavau, man ji superinė, visiškai nesivelia, netįsta. Kažin kodėl jos nebeveža  unsure.gif

Aha, tikrai nebloga buvo drinks_cheers.gif Net keista, kad tokia švelni vilna taip pigiai kainavo..
QUOTE(SOLI-SOL @ 2010 10 27, 14:09)
Mergaitės gal kuri žinot kur Vilniuje galėčiau mamos parašyt kad nupirktų Yarn Art FONSECA siūlų?Kaip tik šį savaitgalį atvažiuoja pas mus o taip norėčiau iš jų suknelę nusinarpliot.Brūkštelkit jei galit.Ačiū.

Panevėžy tokių būna "Gerose akyse", tai gal ir Vilniaus "Geros akys" jų turi.
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2010 10 27, 14:09)
Mergaitės gal kuri žinot kur Vilniuje galėčiau mamos parašyt kad nupirktų Yarn Art FONSECA siūlų?Kaip tik šį savaitgalį atvažiuoja pas mus o taip norėčiau iš jų suknelę nusinarpliot.Brūkštelkit jei galit.Ačiū.

Mezgiau šalį iš Fonseca - antrą kartą nebepirksiu šitų siūlų schmoll.gif Kaina nedidelė, siūlas turi prabangų žvilgesį, bet nei malonūs liesti, nei megzti. Juose sintetikos 45 proc., kituose moheriuose 20-25 proc.

Pirkti mačiau VCUP'e penktam aukšte (ten turbūt Geros akys ir yra) ir Madoj kažkada tikrai buvo.
Atsakyti