Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(niuma @ 2010 10 25, 13:06)
g.gif Turkiški kur 100 g - 500-550 metrų, dažniausia būna čiut pūsti, ane? Su moheriu. Tada nudojami didesni virbalai ir siūlai pasitaupo.



Aš mezgu tik 3 nr virbalais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2010 10 25, 13:02)
Casa Lanoj pries pora metu kai pirkau moherinius siuliukus trumpam megztukui, isiule 3 matkelius, tipo tikrai tiek reiks. Nu ir ka- i valias 2 buvo, 1 visiskai pilnas liko ir dar su trupuciu doh.gif Galima pasitiketi tik savim biggrin.gif Nors viska joms puikiai buvau nupasakojus, koks bus mezginys irnesakyk.gif
O kad raso kazkiek daugiau- tas tiesa. Ir dabar va nusipirkau vyro megztukui siulu, bet emiau net maziau jei raso. Pats vyras sako- jei reiks- nupirksiu dar bigsmile.gif

Casoj ne taip baisu, jei lieka nepraimtas - galima išsikeisti į kitką siūliukus; nors ir kitur galima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 10 24, 20:43)
Man paprastai užtenka 600 m, bet jei megztukas pyniuotas, ilgas, su gobtuvu - daugiau, bet max 1000 m. Vyriškam megztukui - nuo 1 000 m  4u.gif

Man vyriškam megztukui reikėjo apie 550 gr. - 1650m. Na mano vyras nešioja L - XL dydį ax.gif
Kažkaip niekada nebandžiau su nepraimtais matkeliais žygiuoti atgal į parduotuvę, kad keistų į ką nors kitką. Jaučiu reiks klausti gal galimas toks variantas. g.gif Visai gerai būtų, nes dažniausia siūlų lieka..... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipa007: 25 spalio 2010 - 18:42
QUOTE(cipa007 @ 2010 10 25, 19:40)
Man vyriškam megztukui reikėjo apie 550 gr. - 1650m. Na mano vyras nešioja L - XL dydį  ax.gif


Savaitgalį pabaigiau kaip tik vyrišką, susinaudojo apytiksliai 1300 m, dydis XL, megztukas toks, visas pyniuotas ir nugaroje, ir priekyje, ir rankovės. Pernai mezgiau tik su pyniuotu priekiu, o rankovės ir nugara stulpeliais, tai išėjo 1 000 m apytiksliai smile.gif

Maximoje 40 % nuolaida siūlams. Pasirinkimas liūdnas unsure.gif Nusipirkau Troicko Pušinką, sudėtis 50 % ožkų plaukas, 50 % vilna. Gal kas nors mezgė iš tokių siūlų? Bijau, kad gali šertis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 10 26, 11:18)
Maximoje 40 % nuolaida siūlams. Pasirinkimas liūdnas  unsure.gif  Nusipirkau Troicko Pušinką, sudėtis 50 % ožkų plaukas, 50 % vilna. Gal kas nors mezgė iš tokių siūlų? Bijau, kad gali šertis  unsure.gif

mama buvo kojines pirkus, tai nelabai seres, bet budavo kad iskrenta seriukas doh.gif man tai jos nepatiko biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas galetu pasakyti ar sie siuliukai "kanda". http://www.auksarank...?categoryID=179
O kokie atsiliepimai butu apie virdzinijos vilna?
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2010 10 25, 13:55)
Casoj ne taip baisu, jei lieka nepraimtas - galima išsikeisti į kitką siūliukus; nors ir kitur galima  4u.gif

tai va, kad rasiau, jog lankaus ten karta per pora metu lotuliukas.gif Bet kai apie tai uzsiminei, turesiu omeny g.gif
Atsakyti
QUOTE(zitsuk @ 2010 10 26, 12:12)
Gal kas galetu pasakyti ar sie siuliukai "kanda". http://www.auksarank...?categoryID=179
O kokie atsiliepimai butu apie virdzinijos vilna?


Esu pakankamai jautri vilnai, tai mane MICRO kanda. Labiau nei Virdžinijos vilna.
Iš ROMA (100% Virdžinijos vilna) mezgiau suknelę, tai šiek tiek kandžiojasi. Be to po kelių skalbimų (rankomis, vėsiame vandenyje) pakankamai susivėlė-bet visa tolygiai. Vos ne veltininė suknelė gavosi smile.gif Nesakau, kad labai nepatinka, bet daugiau tokių tikrai nepirksiu.
Atsakyti
ir as siandien nulekiau i Maxima siulu su akcija.. tik kad kainos pakoreguotos.. su akcija gaunas brangiau nei ana savaite...
Atsakyti
QUOTE(makse* @ 2010 10 26, 13:03)
ir as siandien nulekiau i Maxima siulu su akcija.. tik kad kainos pakoreguotos.. su akcija gaunas brangiau nei ana savaite...

Vot tep lotuliukas.gif Jau su maximos akcijom visada taip doh.gif Pernai ir buvo, bet kainos tokios swoon.gif Žinau, kad virbalai su valu Molo Maximoj kainavo 11 lt doh.gif O aš pas save kaimuky turgely nusipirkau po 3 lt biggrin.gif Tada leidau sau malonumą ir nusipirkau 3 poras biggrin.gif Juk sutaupiau ax.gif O koks jau skirtumas ta firma, svarbu, kad laiko, kad malonūs megzti, netepa, nesilanksto, valas išliko lygus... o firma, tai gali būti ir bet kokia, svarbu kokybė thumbup.gif Todėl net nosies nekišu į maximų siūlų akcijas, nes tik nervastis paima aggressive.gif
Atsakyti
O ką galit gero arba blogo pasakyti apie Maximoje parduodamus turkiškus Nako (sport) siūlus, 70 proc. akrilas ir 30 proc. vilna? Nusižiūrėjau vieną spalvytę, bet bijau, kad gali labai veltis g.gif
Atsakyti
QUOTE(nerine @ 2010 10 26, 14:43)
O ką galit gero arba blogo pasakyti apie Maximoje parduodamus turkiškus Nako (sport) siūlus, 70 proc. akrilas ir 30 proc. vilna? Nusižiūrėjau vieną spalvytę, bet bijau, kad gali labai veltis g.gif

Mezgiau iš jų, baisiai veliasi sad.gif
Atsakyti