Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Liepa B. @ 2010 10 24, 18:36)
mezgant is viengubo 100% uztektu,o dvigubu,manau,kad turetu uztekt.Visgi gausis storesnis,todel reikes maziau akiu ir eiliu.
P.S. Reiketu mums kokia siulu iseigos lentele sudaryt,nes tai labai aktualu  g.gif

gera mintis drinks_cheers.gif
Tiesiog parasyti siulus(pavadinima, jei yra galimybe, galbut ir siulo-virbalo stori), kiek reikejo megztukui metru ir gramu, vyriskam/moteriskam.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif smile.gif gal kuri uzsakinejate siuliukus internetu ne is LT? butu saunu gauti adresiuka gal kiek pigiau iseina ir pasirinkimas didesnis?
didelis dekui uz info 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Alexandra83> siu siulu pavadinimas Regia Silk, kaip ir Skarlet parase. Tikrai mieli, svelnus, panasu, kad tikrai "nekikandzios" bigsmile.gif Tik kad plonoki, tai mezgant 2,5 storumo virbalais gaunasi plonytis, subtilus mezginukas, Bet sakau, gal vyriskam salikui reiktu storesnio g.gif Dar neapsisprendziu, ar bandyti dviem siulais megst... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jasmin38 @ 2010 10 24, 20:18)
Alexandra83> siu siulu pavadinimas Regia Silk, kaip ir Skarlet parase. Tikrai mieli, svelnus, panasu, kad tikrai "nekikandzios" bigsmile.gif Tik kad plonoki, tai mezgant 2,5 storumo virbalais gaunasi plonytis, subtilus mezginukas, Bet sakau, gal vyriskam salikui reiktu storesnio  g.gif Dar neapsisprendziu, ar bandyti dviem siulais megst...  doh.gif

O jie ne po 9.99 Lt buvo paskutiniu metu? g.gif Aš galvoju sau golfukui imt kokiam, turėtų būt malonus prie kūno; bet jei skystas su 2,5 unsure.gif Koks jų metražas?
Atsakyti
Ne, mokejau uz juos apie 16lt... Metrazas 200m/50g.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2010 10 24, 19:36)

P.S. Reiketu mums kokia siulu iseigos lentele sudaryt,nes tai labai aktualu  g.gif

Man paprastai užtenka 600 m, bet jei megztukas pyniuotas, ilgas, su gobtuvu - daugiau, bet max 1000 m. Vyriškam megztukui - nuo 1 000 m 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 10 24, 20:43)
Man paprastai užtenka 600 m, bet jei megztukas pyniuotas, ilgas, su gobtuvu - daugiau, bet max 1000 m. Vyriškam megztukui - nuo 1 000 m  4u.gif

blink.gif blink.gif blink.gif Tai norit pasakyt, kad megztukui jums reikia 150 g siūlų, pvz. trijų matkelių Regia silk (50g/200m) blink.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 24 spalio 2010 - 20:04
QUOTE(Liepa B. @ 2010 10 24, 19:36)
mezgant is viengubo 100% uztektu,o dvigubu,manau,kad turetu uztekt.Visgi gausis storesnis,todel reikes maziau akiu ir eiliu.
P.S. Reiketu mums kokia siulu iseigos lentele sudaryt,nes tai labai aktualu  g.gif


Aciu visoms atsakiusioms 4u.gif
O iseigos lentele tikrai butu gerai,ypac butu naudinga tokioms nepatyrusioms kaip as ax.gif Mezgu retai,ir ne del malonumo,o is reikalo,nu o kas belieka,jei uzsimanai kokio daikto,silto ir minksto? Tada belieka nusimegzti.Ir kiekviena karta man tas amzinas galvosukis,kiek,ar uzteks... Ir tik visai neseniai "dasilo",kad reikia ir metrazo ziureti,o ne tik gramu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nite @ 2010 10 24, 21:03)
blink.gif  blink.gif  blink.gif Tai norit pasakyt, kad megztukui jums reikia 150 g siūlų, pvz. trijų matkelių Regia silk  (50g/200m) blink.gif  blink.gif

Taip, pagal metražą išeina, kad užtektų. Neteko megzti būtent iš Regia silk, bet pvz turkiškos mocheros, angoros visuomet užtenka 1,5 matkelio, ten metražas 500 - 550 m/100 g. Nors ant tų siūlų etiketės rašo, kad M dydžio megztukui reikia 500 g biggrin.gif
Atsakyti
Jooo, ant etikečių "idomiai" rašo, pvz. vakar užbaigiau megztuką iš 9x50g=450g, gal kokio 40-42 dydžio,ilgom rankovėm, dar su navarotais, atlenkiamu kalnierium, iš tokių, sakyč storokų siūlų, tai etiketė rašo, kad reikia 650g - 38dydžiui blink.gif , o pardavėja man ir bandė panašiai įkišt Casa Lanoj doh.gif Apie kainas istorija nutyli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2010 10 25, 11:41)
Jooo, ant etikečių "idomiai" rašo, pvz. vakar užbaigiau megztuką iš 9x50g=450g, gal kokio 40-42 dydžio,ilgom rankovėm, dar su navarotais, atlenkiamu kalnierium, iš tokių, sakyč storokų siūlų, tai etiketė rašo, kad reikia 650g - 38dydžiui  blink.gif , o pardavėja man ir bandė panašiai įkišt Casa Lanoj  doh.gif  Apie kainas istorija nutyli  biggrin.gif

Casa Lanoj pries pora metu kai pirkau moherinius siuliukus trumpam megztukui, isiule 3 matkelius, tipo tikrai tiek reiks. Nu ir ka- i valias 2 buvo, 1 visiskai pilnas liko ir dar su trupuciu doh.gif Galima pasitiketi tik savim biggrin.gif Nors viska joms puikiai buvau nupasakojus, koks bus mezginys irnesakyk.gif
O kad raso kazkiek daugiau- tas tiesa. Ir dabar va nusipirkau vyro megztukui siulu, bet emiau net maziau jei raso. Pats vyras sako- jei reiks- nupirksiu dar bigsmile.gif
Atsakyti
g.gif Turkiški kur 100 g - 500-550 metrų, dažniausia būna čiut pūsti, ane? Su moheriu. Tada nudojami didesni virbalai ir siūlai pasitaupo.

Realiai, viskas priklauso nuo siūlo storio, pūstumo, ilgio:
Nes pvz švarkas - 500 g - 900 metrų (50g-90m).

Šitas su pynėm - 300 g- 1300 m (100 g -440m)

O tunikos margoji dalis - 100 g - 550 metrų, plius panašiai tiek melsvų.
Atsakyti