Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(chimera @ 2010 10 14, 11:16)
Aš tai į tokį klausimą visoms atsakau - yarnart merino deluxe
user posted image
Švelnūs, meilūs, šilti, gražiai gula, gražios spalvos, nesibumbuliuoja, kaina irgi padori tik nėr plonyčiai, jei kas mėgsta plonus  4u.gif



as tokius pirkau savo maziui megstiniui ir kombinezonui tai visai neblogi tik dar nenumezgiau pirkau pusvilne
Atsakyti
Informacija kaunietėm: siūlai iš Šilainių turgaus persikraustė į Šilaninių maximos antrą auktšą bigsmile.gif su karoliukais kartu smile.gif Kas mezga riešines- viską vienoj vietoj rasit ok.gif


Vakar nusipirkau Alize cashmira plonyčių margiukų sūnaus megztiniui. 100 g - 450 m. Tikiuosi šiai žiemai numegzt, nes plonumas.....
2 numeriukais, tik priekiui 90 akių trimečiui doh.gif (ant Norfinės pusvilnės pleduko.... siūlų storio skirtumas kaip matosi)

user posted image

Pernai buvau pirkus tuos storesnius 100 g - 300 m, tai patiko - švelnučiai, tik rankom reik skalbt (kaip ir visą vilną), nes per drąsiai pasielgiau, tai teko kloną gamint, pirmas susitraukė lotuliukas.gif Ir kokybiški pagal tiek, kiek vaikas nešiojo, tai gerai išsilaikė.

Atsakyti
Aš lygiai iš tokių Alize cashmira neseniai pabaigiau sau šalį. Norėjau puresnio, tai mezgiau 3.5 virbalais. Neskystas išėjo (pynių-ripso raštas), labai minkštas, šiltas, mielas smile.gif

Ir dar informacijos kaunietėms smile.gif - Akropolio II aukšte, kur tautodailininkų mugė, prekiauja Troickio fabriko siūlais. Radau ten ir savo ilgai ieškotų plonyčių merino..
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2010 10 17, 13:09)


Ir dar informacijos kaunietėms  smile.gif  - Akropolio II aukšte, kur tautodailininkų mugė, prekiauja Troickio fabriko siūlais. Radau ten ir savo ilgai ieškotų plonyčių merino..

O kaip kainos ten? ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, norėjau pasiklausti ax.gif kurie siūlai šiltesni mohera ar angora?
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 10 18, 08:29)
O kaip kainos ten? ax.gif

Visų netyrinėjau, bet "merinas 50g/270m" ir "kupranugaris 100g/300m", ką pernai pirkdavau, tai kainuoja tiek pat, kiek pernai (7 ir 12Lt). Tie patys siūlai Vilniaus g. kainuoja apie 1lt brangiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2010 10 15, 19:48)
user posted image
Gal vis tik kas nors patartu, kokius siulus(panasius) pirkti vyriskam megztukui? rolleyes.gif


Tokiu siulu, na bent jau kazka panasaus esu macius Tiger parduotuveje. O ir siaip siulu parduotuvese Kaune yra Alize siuliukai labai panasus i siuos (is B raides kazkaip jie vadinasi). Paieskokit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(W@idaw @ 2010 10 18, 16:25)
Tokiu siulu, na bent jau kazka panasaus esu macius Tiger parduotuveje. O ir siaip siulu parduotuvese Kaune yra Alize siuliukai labai panasus i siuos (is B raides kazkaip jie vadinasi). Paieskokit  4u.gif

as is Vilniaus. Bandysiu poryt nulekt iki Basanaviciaus/Traku sankryzos siulines, tikiuos tebera ji ten??? Gal pora metu nebuvau g.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2010 10 17, 12:54)
Informacija kaunietėm: siūlai iš Šilainių turgaus persikraustė į Šilaninių maximos antrą auktšą  bigsmile.gif  su karoliukais  kartu smile.gif Kas mezga riešines- viską vienoj vietoj rasit ok.gif
Vakar nusipirkau Alize cashmira plonyčių margiukų sūnaus megztiniui. 100 g - 450 m. Tikiuosi šiai žiemai numegzt, nes plonumas.....
2 numeriukais,  tik priekiui 90 akių trimečiui doh.gif (ant Norfinės pusvilnės pleduko.... siūlų storio skirtumas kaip matosi)

user posted image

Pernai buvau pirkus tuos storesnius 100 g - 300 m, tai patiko - švelnučiai, tik rankom reik skalbt (kaip ir visą vilną), nes per drąsiai pasielgiau, tai teko kloną gamint, pirmas susitraukė  lotuliukas.gif Ir kokybiški pagal tiek, kiek vaikas nešiojo, tai gerai išsilaikė.


o as pirkau ALIZE Batik Design 100gr 550m tai dar plonesni tai mezgu metuku ir vyresniam gal 4-ta ar 5-ta diena mezgu jau rankoves ipusejau greit baigsiu visai neblogai mezgasi, manau kad labai ilgai nemegsit baigsit greiciau thumbup.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
gal vilnietes patars kur vilniuj nusipirkti Alize Angora Batic siulu 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 10 19, 19:04)
sveikos smile.gif
gal vilnietes patars kur vilniuj nusipirkti Alize Angora Batic siulu 4u.gif ?

As tai perku siulus Hales turguje, man ten ir pasirinkimo pakankamai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 10 18, 08:48)
Mergaitės, norėjau pasiklausti  ax.gif  kurie siūlai šiltesni mohera ar angora?


Manau, vienodai šilti bus, žiūrėkit į angoros ar mocheros % sudėtyje 4u.gif
QUOTE(dahlia+++ @ 2010 10 18, 10:15)
Visų netyrinėjau, bet "merinas 50g/270m" ir "kupranugaris 100g/300m", ką pernai pirkdavau, tai kainuoja tiek pat, kiek pernai (7 ir 12Lt). Tie patys siūlai Vilniaus g. kainuoja apie 1lt brangiau  smile.gif

Aišku, ačiū, prie progos važiuosiu pasidairyt smile.gif
Atsakyti