Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Na, taip ir pamaniau, pradejusi megzti, apie tuos SUMMERius, kad labai gero nebus is ju. Nors kamuoliukuose, tai puikiai atrodo. Aciu visoms pasisakiusioms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2010 10 14, 20:52)
Na, taip ir pamaniau, pradejusi megzti, apie tuos SUMMERius, kad labai gero nebus is ju. Nors kamuoliukuose, tai puikiai atrodo. Aciu visoms pasisakiusioms  mirksiukas.gif

Jeigu spalva nebluktų, tai dar būtų visai pakenčiami siūlai nėrimui.. Nėriau iš jų dukrai kepurę, labai greitai spalva "nusišėrė" verysad.gif ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra83: 14 spalio 2010 - 20:10
QUOTE(Džinė79 @ 2010 10 14, 20:04)
ačiū visoms už pasidalinimą nuomone apie pusvilnę. o gal kas mezgėte iš "Okilana", kuriais auksaranke.net prekiauja?


Oki Okilana pusė bėdos, burbuliuojasi biški, bet ne taip žiauriai kaip Oki Perla doh.gif .
O tie Yarn Art pusvilnė tikrai geri drinks_cheers.gif . Bet gi gyveni žmogus ir mokaisi kartais smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2010 10 14, 20:52)
Na, taip ir pamaniau, pradejusi megzti, apie tuos SUMMERius, kad labai gero nebus is ju. Nors kamuoliukuose, tai puikiai atrodo. Aciu visoms pasisakiusioms  mirksiukas.gif


Turiu nerta sijona-super nesiojasi, nesitampo, skalbiu masinoje iprastu rezimu. Tik skirtingas spalvos intensyvumas net toje pacioje partijoje pasitaike-teko viena kamuoliuka keisti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2010 10 14, 10:14)
kaip manot, kokia pusvilnė yra geriausia?  biggrin.gif  kokios firmos? kad būtų malonu megzti, kad nešiotųsi gerai ir kad kaina būtų gera?

mezgiau dukrai suknutę iš Vernito pusvilnės, kol kas nešiojasi tikrai gerai. bet gal yra gražesnių, kokybiškesnių siūlų ax.gif

Vernito kaip man, tai pati blogiausia. Iš pigių lietuviškų žymiai geresnė pusvilnė Lama ir Teksrena 4u.gif Toliau eitų rusiška Troicko Podmoskovnaja ir kt. O pati geriausia kažkieno įdėta Yarn art Merino thumbup.gif

QUOTE(chimera @ 2010 10 14, 13:52)
Kaina jų, pas mus kaime 7lt, manau, panaši visur.




Kaip pigiai, net pavydu skaityti, aš po 12 moku doh.gif
QUOTE(Džinė79 @ 2010 10 14, 20:04)
ačiū visoms už pasidalinimą nuomone apie pusvilnę. o gal kas mezgėte iš "Okilana", kuriais auksaranke.net prekiauja?

Prasta - išsitampo, nusiburbuliuoja greit, Merino de lux šimtą kartų geresnė 4u.gif
Atsakyti
Mezgiau paltą iš OKILANA šiaip vieną kartą ploviau, nešioju pakankamai retai, bet yra kiek pasivėlęs... Merino de liux- nesu išbandžiusi.
Apie SUMMER- man mezgant tikrai kliuvo viskozinis siūlas. Nėriau tik juostelę. Tai ne kažką daug galiu pasakyt. Nors nežiūrint tos viskozinės gijos- visai neblogai.
O apskritai, kol mokiausi Kaune- nuolat lankydavausi Casa Lanoj- tai pirkdavau ON Line, BBB, GGH- tai iš tų firmų tikrai patenkinta mezginiais ir siūlais buvau.
Daugiausiai naudojau ON Line medvilninius - tai be proto patiko- ir nešiojasi gerai ir megzti puiku. Praėjo 7 metai po palaidinės mezgimo- po šiai dienai sesė nešioja
Atsakyti
Man iš visų mėgintų pusvilnių labiausiai patiko BBB, o iš lietuviškų - teksrena. Taip pat labai labai patiko itališka, pirkta ditekse babinose (tiesa, ten 80 proc. vilna). Iš šitų nusimezgiau paltą, kurį nešioju dažnai. Aišku šiek tiek pasiburbulavo, bet ne tiek stipriai kaip Okilana, Nako ar astralis.
Okilana ir Astral mane tikrai nuvylė. Mezginiai išsitampė, burbuluojasi gana stipriai.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 10 15, 09:19)
Kaip pigiai, net pavydu skaityti, aš po 12 moku  doh.gif

blink.gif kur čia tiek ? Arba gal mes ne apie tuos pačius siūlus... g.gif Arba ryškiai permokat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2010 10 15, 11:02)
blink.gif  kur čia tiek ? Arba gal mes ne apie tuos pačius siūlus...  g.gif Arba ryškiai permokat  smile.gif

Kaune, prie 25-mečio turgaus
Atsakyti
mergaites, kas mezget is rusisku "Troitsk Yarn Morozko" 100% vilna (200m-100g)?
esu suplanavus is ju megzt vyriska megztuka, pasimezgiau bandymuka, tai jie man tokie "skystoki" atrodo g.gif , bijau, kad labai issitampys atnareles, o be to megztuka darysiu aukstu kaklu, bijau, kad rubas greit neteks isvaizdos. raso kad megzt 3,75 mm virbalais, as bandymuka dariau su 4 nr. pries tai vyrisko megztuko atnareles apmeciau dvigubu siulu (pusvilne), tai nesiojasi neblogai, kol kas neissitampe. bijau, kad siems siulams nepades dvigubas apmetimas. turbut reiks ir spec. gumyte imegzt, bet kazi ar aukstam kakliukai ir tai pades. parasykit atsiliepimus.
ir taip pat, gal kas bandet "Troitsk Yarn New Zealand's"?kaip nesiojasi?
Atsakyti
user posted image
Gal vis tik kas nors patartu, kokius siulus(panasius) pirkti vyriskam megztukui? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2010 10 15, 18:45)

ir taip pat, gal kas bandet "Troitsk Yarn New Zealand's"?kaip nesiojasi?

Siūlai neblogi, šilti, susimezga gražiai, ypač tinka aranų raštams. Kiek šiukrkštoki, greitai apsivelia, keblu skalbti. Už tokią pat kainą geriau kokie nors turkiški 4u.gif
Atsakyti