Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

O koks metrazas ir kokia kaina?
dar yra YarnArto pusvilne tokiais apvaliais kamuoliukais po 50 gr, pereinanciu spalvyciu irgi super! Neplona irgi..tai Madoj 50g -5,30 berods kainuoja, metrazotiksliai nzn, apie 100 m matyt su trupuciu
Atsakyti
Man dar šitie patiko megzt user posted image,
metražas toks pat kaip ir prieš tai rodytų merino de luxe 280 m, tik sukriau susukti, plonesni gaunasi.

Ir dar šitie patiko kašmyras ir šitie vilnoniai , šiuos nėriau vąšeliu. Po skalbimo man nei vieni savo formos nepakeitė, o kaip bus toliau nešiojant tai jau tik kam mezgiau galės pasakyt g.gif
Atsakyti
O jums merino vilna isskalbus neistysta? Gal reik su sintetika siek tiek rinktis g.gif , nes kai nusimezgiau suknele is grynos merino vilnos isskalbus beveik sprindziu pailgejo, nors dziovinau patiesus ant zemes. Bet siaip merino vilnos siulu drabuzis labai malonus prie kuno, minkstas.
Atsakyti
Istysta istysta..
pirma karta kai mezgiau pries kelis metus is merino tai toki soka gavau kai i vandeni idejau doh.gif ,begau iskart etikeciu ieskot skaityt.. biggrin.gif
o siaip tai jei megztuka tai mezgu dabar truuuputi mazesni nei iprasta nes zinau kad isskalbus siek tiek padides..
Atsakyti
Kaina jų, pas mus kaime 7lt, manau, panaši visur.

Na, šie ir yra tik pusvilniai, suknių nemezgiau, tai nežinau, bet ant megztukų nepastebėjau, kad labai patystų g.gif Grynas merinas tai labai tysta tikrai, net vieną kepurę esu permezgus, nes maišas gavos doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chimera: 14 spalio 2010 - 12:54
O as taip norejau siulu SUMMER ( http://www.siulai.eu...;category_id=27 ), kaip nusipirkau, pradejau megzti, o vargeli. Tas silkinis siuliukas taip kliuva, o ir prie ranku taip kimba. Neisivaizduoju kaip nesiosis mezginys, jei dabar sitaip kliuva ir issitraukdineja siuliukai sad.gif Kaip jums, kas esat mezgusios?
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2010 10 14, 17:09)
O as taip norejau siulu SUMMER ( http://www.siulai.eu...;category_id=27 ), kaip nusipirkau, pradejau megzti, o vargeli. Tas silkinis siuliukas taip kliuva, o ir prie ranku taip kimba. Neisivaizduoju kaip nesiosis mezginys, jei dabar sitaip kliuva ir issitraukdineja siuliukai sad.gif Kaip jums, kas esat mezgusios?

Esu mezgus kelias sukneles, nelabai man kibo prie ranku,suknyte esu numezgus kol kas nepasakyčiau, kad laba apsipešiojo,nešioja darželį.
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2010 10 14, 17:09)
O as taip norejau siulu SUMMER ( http://www.siulai.eu...;category_id=27 ), kaip nusipirkau, pradejau megzti, o vargeli. Tas silkinis siuliukas taip kliuva, o ir prie ranku taip kimba. Neisivaizduoju kaip nesiosis mezginys, jei dabar sitaip kliuva ir issitraukdineja siuliukai sad.gif Kaip jums, kas esat mezgusios?

Mezgant tikrai labai kliuna viskozinis siulas, del nesiojimo nusiskundimu kol kas neturiu, bet man asmeniskai sis siulas labiau nerimui patinka, nors ir gana storas nerinys gaunasi
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2010 10 14, 17:09)
O as taip norejau siulu SUMMER ( http://www.siulai.eu...;category_id=27 ), kaip nusipirkau, pradejau megzti, o vargeli. Tas silkinis siuliukas taip kliuva, o ir prie ranku taip kimba. Neisivaizduoju kaip nesiosis mezginys, jei dabar sitaip kliuva ir issitraukdineja siuliukai sad.gif Kaip jums, kas esat mezgusios?

nebenoreciau siu siuliuku, neriau suknele, neriant labai daznai issipesdavo tas viskozinis siuliukas doh.gif , po plovimo suknele neisitampe, netyso, bet va po nesiojimo tai apsitampe ypac krutines dalis, nors neriau 3 nr. vaseliu kaip ir rase. o be to nuo sukneles ant kuno prikibdavo tokie pukeliai, gal po keliu plovimu ju ir nebeliktu. ir dar spalva siu siuliuku plaunasi(bent juoda tai tikrai), o su bolero, kuri mezgiau is siu siulu isvis koriozas-pritruko siuliuku bemezgant, tai pirkau dar, mezgant nepastebejau, kad spalvos skirtusi. taciau isplovus pasimate, kad spalvos labai matomai skiriasi, tad dabar ir guli tas bolero nenaudojamas, net nezinau, ka su juo daryt g.gif
Atsakyti
ačiū visoms už pasidalinimą nuomone apie pusvilnę. o gal kas mezgėte iš "Okilana", kuriais auksaranke.net prekiauja?
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2010 10 14, 20:04)
ačiū visoms už pasidalinimą nuomone apie pusvilnę. o gal kas mezgėte iš "Okilana", kuriais auksaranke.net prekiauja?


smile.gif mezgiau... siūlas kaip siūlas, nieko ypatingo... nors ir nieko blogo negaliu pasakyti smile.gif vis gi , jei lyginti su merino de lux, tai merino man patiko labiau ax.gif ir mezgimo procese, ir nešiojimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiviukė: 14 spalio 2010 - 19:09
QUOTE(Kiviukė @ 2010 10 14, 20:09)
smile.gif  mezgiau... siūlas kaip siūlas, nieko ypatingo... nors ir nieko blogo negaliu pasakyti  smile.gif  vis gi , jei lyginti su merino de lux, tai merino man patiko labiau  ax.gif  ir mezgimo procese, ir nešiojimo  mirksiukas.gif


ačiū aciuks.gif paieškosiu merino delux, tada galėsiu ir savo nuomonę pasakyti hihihi.gif
Atsakyti