Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Merginos, o ką galit pasakyti apie Troitsko "Снежинка" (vilna, 50g-150m) ir Red heart Fina DK (vilna, 50g-140m)? Kaip jie nešiojasi?
Atsakyti
O ka galit pasakyt apie Damaris siulus? Radau prismoj kazka panasaus, ko ieskau (panasu i gedifros, kaina virs 7lt uz jau pamirsau, gal 80metru- kaip ir daugoka). Gal zinot, kur pigiau gauti?
va, radau pati, kad auksarankej po 6.1lt g.gif tiesa, jau neber doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natina: 11 spalio 2010 - 09:54
Norėjau pasiteirauti, gal kuri mezėgte šiais siūliukais? Mat MB užsiprašė nešilto ir nestoro megztinio. Tik kaži kaip nešiojasi kai 50 proc akrilanas o 50 proc medviln4?

Siūlai
Atsakyti
QUOTE(Susena @ 2010 10 12, 14:19)
Norėjau pasiteirauti, gal kuri mezėgte šiais siūliukais? Mat MB užsiprašė nešilto ir nestoro megztinio. Tik kaži kaip nešiojasi kai 50 proc akrilanas o 50 proc medviln4?

Siūlai


Nemezgiau, bet nėriau kepuraites, nešiojasi gerai, siūlas man patiko.
Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2010 10 12, 13:41)
Nemezgiau, bet nėriau kepuraites, nešiojasi gerai, siūlas man patiko.



Man vyriškas megztiniui reikia. Tai gal tiktų, nes nenori šilto g.gif
Atsakyti
QUOTE(Susena @ 2010 10 12, 14:56)
Man vyriškas megztiniui reikia. Tai gal tiktų, nes nenori šilto g.gif


man atrodo megztiniui perploni, as surizikuociau ir megzciau vyrui ir plonos pusviles vis del to. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Susena @ 2010 10 12, 14:56)
Man vyriškas megztiniui reikia. Tai gal tiktų, nes nenori šilto g.gif


Bet ne iš vieno gal megsit? Nes labai plonas smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Susena @ 2010 10 12, 14:19)
Norėjau pasiteirauti, gal kuri mezėgte šiais siūliukais? Mat MB užsiprašė nešilto ir nestoro megztinio. Tik kaži kaip nešiojasi kai 50 proc akrilanas o 50 proc medviln4?

Siūlai

Labai plonas siūlas, tinka virbalams nr.2. Prastai susuktas. Aš antrą kartą nepirkčiau, iš medvilninių man labiau patiko Vernito ir Yarn art Jeans 4u.gif
Atsakyti
NUsitempiauvyra į siūlų parduotuve sir liepiau rinktis pagal tai kokio stosrio nori lotuliukas.gif Gerai kad yra bandinukų pamegzta ir gerai kad mano MB sukalbamas tokiems dalykams. tai išsirinko 60 proc vilna ir 40 proc akrilo. Medvilne pats atmetė biggrin.gif siūliukai Happy wool
Atsakyti
kaip manot, kokia pusvilnė yra geriausia? biggrin.gif kokios firmos? kad būtų malonu megzti, kad nešiotųsi gerai ir kad kaina būtų gera?

mezgiau dukrai suknutę iš Vernito pusvilnės, kol kas nešiojasi tikrai gerai. bet gal yra gražesnių, kokybiškesnių siūlų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2010 10 14, 10:14)
kaip manot, kokia pusvilnė yra geriausia?  biggrin.gif  kokios firmos? kad būtų malonu megzti, kad nešiotųsi gerai ir kad kaina būtų gera?

Geras klausimas biggrin.gif
Čia kaip paklausti koks automobilis geriausias lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kokio gamintojo, koks modelis, kad būtų malonu važiuoti, negestų ir nebrangiai kainuotų?
Nu ar yra atsakymas į tokį klausimą. Jei kas žinot ir man pasakykit lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2010 10 14, 10:14)
kaip manot, kokia pusvilnė yra geriausia?  biggrin.gif  kokios firmos? kad būtų malonu megzti, kad nešiotųsi gerai ir kad kaina būtų gera?

mezgiau dukrai suknutę iš Vernito pusvilnės, kol kas nešiojasi tikrai gerai. bet gal yra gražesnių, kokybiškesnių siūlų ax.gif

Aš tai į tokį klausimą visoms atsakau - yarnart merino deluxe
user posted image
Švelnūs, meilūs, šilti, gražiai gula, gražios spalvos, nesibumbuliuoja, kaina irgi padori tik nėr plonyčiai, jei kas mėgsta plonus 4u.gif
Atsakyti