Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(dahlia+++ @ 2010 10 05, 11:00)
Vasarą daug siunčiausi iš jų.. Atsakydavo iš karto, jei kas neaišku buvo dėl spalvos ar kt. - perklausdavo ir viską iki smulkmenų derindavo.
Man tikrai patiko ir bendravimas su klientu, ir pristatymo greitis  smile.gif  Nežinau, kodėl dabar pas juos kažkas kliūna..


Gavau atsakyma ,,O nenoretumet i Klaipeda atvaziuoti?" Parasiau, kad nera galimybiu, todel ir prasau, kad siustu. Siusti sutiko, tik ne visu norimu siulu turejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 09 29, 09:38)
Nuostabus siulai thumbup.gif  thumbup.gif Esu jau daug mezginiu numezgusi is siu siulu.Labai gerai nesiojasi,netista,nesivelia,labai silti,daug spalvu.Galima drasiai skalbti masina su vilnos programa.Labai rekomenduoju thumbup.gif

As paprastai perku Gerose akyse,13,99lt,dar buna Kaune Vilniaus g.ant kampo,kur siulu ir sagu parduotuve,ten lyg po 12lt,bet mazesnis pasirinkimas.


Ačiukas už atsakymą! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2010 10 05, 16:08)
Įdomu, kokie atsiliepimai apie šiuos?  g.gif
http://www.auksarank...p?categoryID=44


Dabar mezgu iš Prety. Galiu pasakyti, kad labai nusivylus kokybe gun_bandana.gif Vietomis siūlas nelygus, o patys mocherio plaukeliai gerai neįsukti - visi namai pilni plaukų. Namiškiai jau liepia kraustytis su mezginiu į balkoną lotuliukas.gif
Na bet gal čia nuo partijos priklauso. Bet jau daugiau tokių nepirksiu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Bet tai tik mano patirtis, gal bus ir nesutinkančių su manimi g.gif
O iš siulai.eu esu persisiuntusi siūlus. thumbup.gif Į laišką atsakė greitai, dar ir paaiškino ko klausiau. Pirmadienį užsakiau, o ketvirtadienį jau siūliukai mano namuose puikavosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aelitka: 06 spalio 2010 - 19:31
o kiek uz siuntima ima siulai.eu ?
o kojinems netiks Mikrofibra 80% poliamidas 20% ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 06 spalio 2010 - 20:08
Iš siūlai.eu siuntimas visai nieko nekainavo. Pirkau už 110 Lt, tai atsiuntė veltui, o jei perkama iki 100 Lt, tai atsiuntimas kainuoja 5 Lt. Siunčiausi siūlus prieš mėnesį. Gal dabar kas pasikeitė. Bet aptarnavimas man patiko. thumbup.gif
Atsakyti
Info vilnietėms merginoms - Vilniaus AKROPOLYJE, parduotuvėj "Siuvimo reikmenys" visiems mezgimo siūlams ir virbalams 10% nuolaida. Galioja su AKROPOLIO kuponu, atsispausdint jį čia galima (gale bus) : Kuponai
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 09 30, 08:57)
Labas rytas smile.gif

75% merino vilnos, 25% šilko. Mane labiausiai domina jų elgesys po skalbimo smile.gif


Jau galiu pasakyt ,kad po skalbimo viskas ok!
tas silkas matyt siek tiek prilaiko, nes mezginys neisskydo kaip kitais atvejais merinosas..patiko man sitie siuliukai, tik kad kaina tokia besikandziojanti smile.gif
Atsakyti
Noriu patarimo, kokius siulus rinktis šaliui ar skraistei, kad nesišertų? Turiu nusimezgus dideli gražų šalį, bet kad jau užkniso tie plaukeliai ant palto, kaskart tenka nurinkinet, nes kitaip kaip išsivoliojus kur atrodau doh.gif
Domintų tiek storesni, tiek plonesni siūlai, dar neapsisprendžiau ar ploną megziu ar storesnį.
Atsakyti
Merginos, gal zinot kas Vln dar be Midaros prekiauja Midaros Kid mochair siuliukais?
Arba gal turit koki uzsilikusi kamuoliuka siu siulu spalvytes 04 nr.? Tokie ruzavi ,biski i alyvine pereinantys..
Atsakyti
o kur geriausia Vilniuj siulus pirkt? Siaip domina Gedifra g.gif
Atsakyti
QUOTE(aelitka @ 2010 10 06, 19:27)
Dabar mezgu iš Prety. Galiu pasakyti, kad labai nusivylus kokybe gun_bandana.gif


Čiupinėjau juos pardėj. Ir tikrai nepatiko. Šiurkštūs, labai pūkuoti, t.y. prastai susukti. Nepirkau ir nepirksiu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aelitka @ 2010 10 06, 19:27)
Dabar mezgu iš Prety. Galiu pasakyti, kad labai nusivylus kokybe gun_bandana.gif
Na bet gal čia nuo partijos priklauso. Bet jau daugiau tokių nepirksiu schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

Mezgiau iš Pretty kelis didelius šalius ne tik sau. Atsiliepimai kitokie - smagiai mezgas, gerai nešiojasi, nesusivelia. Mezgant plaukelius mėto, bet draugė nešiojo raudoną šalį kasdien prie juodo palto, tai sakė, kad jai nebesišėrė ir nesusivėlė.
Bet tikrai negaliu garantuoti, kad dabar jų kokybė nėra pakitusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grete: 09 spalio 2010 - 16:34