Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

O gal kuri nors yra siuntusis siulu is siulai.eu? Man kazko jie nelabai nori siusti g.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 10 04, 17:38)
O gal kuri nors yra siuntusis siulu is siulai.eu? Man kazko jie nelabai nori siusti  g.gif

rašiau kelis laiškus jiems, nei karto atsakymo nesulaukiau, aišku ir siūlų niekas nesiteikė siūst doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 10 03, 16:23)
reiks tada apziureti tuos siulelius... jiai geriau laiko nei viena vilna


Kiek teko susidurti - tikrai geriau laiko vilna + poliamidas smile.gif Šiandien kaip tik buvau MZ, nes paaiškėjo, kad krikštasūnis neturi vilnonių kojinių, tai užmačiau vienspalvių 100 g. maždaug po 18-19 Lt ir margų apie 25 Lt kainuojabnčių ir kaip man sakė - jie paskaičiuoti vyriškai 46 dydžio kojinių porai smile.gif Tai prigriebiau 1 matkutį - užteks abiems krikštasūniams thumbup.gif
Atsakyti
galiu pasiulyti didmena LANA LECTA, tikrai puikus pasirinkimas siulu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Apie mezgimą nelabai išmanau, tačiau norėčiau padaryti draugui žiemai dovanėlę - numegzti šaliką smile.gif Galbūt kas nors iš jūsų galėtų pasakyti, kokios maždaug sudėties siūlai labiausiai tiktų šiltam šalikui ir "nekąstų"? Ir kiek maždaug storų siūlų reiktų vyriškam šalikui?
Atsakyti
QUOTE(*mozyle* @ 2010 10 04, 21:25)
galiu pasiulyti didmena LANA LECTA, tikrai puikus pasirinkimas siulu  bigsmile.gif

Ju internetinis psl. neatsidaro g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 10 04, 17:38)
O gal kuri nors yra siuntusis siulu is siulai.eu? Man kazko jie nelabai nori siusti  g.gif

Vasarą daug siunčiausi iš jų.. Atsakydavo iš karto, jei kas neaišku buvo dėl spalvos ar kt. - perklausdavo ir viską iki smulkmenų derindavo.
Man tikrai patiko ir bendravimas su klientu, ir pristatymo greitis smile.gif Nežinau, kodėl dabar pas juos kažkas kliūna..
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2010 10 05, 11:00)
Vasarą daug siunčiausi iš jų.. Atsakydavo iš karto, jei kas neaišku buvo dėl spalvos ar kt. - perklausdavo ir viską iki smulkmenų derindavo.
Man tikrai patiko ir bendravimas su klientu, ir pristatymo greitis  smile.gif  Nežinau, kodėl dabar pas juos kažkas kliūna..

kaip keista unsure.gif turbūt reikės ir vėl bandyt kalbint juos g.gif
Atsakyti
Įdomu, kokie atsiliepimai apie šiuos? g.gif
http://www.auksarank...p?categoryID=44
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2010 10 05, 16:08)
Įdomu, kokie atsiliepimai apie šiuos?  g.gif
http://www.auksarank...p?categoryID=44

Geros kokybės, gerai nešiojasi, super šilti, bet atspalviai realybėje visai kitokie, murzini 4u.gif Pirkau iš auksarankės "turkio" spalvos, realybėje ji pilkšvai melsva:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 05 spalio 2010 - 15:15
QUOTE(Rinesa @ 2010 10 05, 16:08)
Įdomu, kokie atsiliepimai apie šiuos?  g.gif
http://www.auksarank...p?categoryID=44


Pirkau vasarą 3 matkelius, tai pirmas buvo nieko, o paskutinis - labai jau suraišiotas, buvo mazgelių. Bet šiaip nieko visai ax.gif Kaip nešiojasi nežinau - nėriau ne sau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sphinx: 05 spalio 2010 - 15:15
Nusižiūrėjau tuos šampano spalvos. Tik vat dabar žinok kokie jie bus realybėj?... g.gif
Atsakyti