Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Skarlet @ 2010 10 03, 17:32)
ne visai tokių, bet kažkokių panašių vilnonių mačiau šiandien Megoje  g.gif

o mazdaug kas ten? kokia kaina? g.gif
Buvau Vilniuj Akropoly, pamirsau paziuret siulus, labai skubejom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2010 10 03, 21:38)
o mazdaug kas ten? kokia kaina? g.gif
Buvau Vilniuj Akropoly, pamirsau paziuret siulus, labai skubejom doh.gif

Kažkas apie vilną g.gif Kainos irgi nepamenu tiksliai, gal 9-13 tame tarpe svyruoja matkelis doh.gif
Atsakyti
siaip kojinems reik ne grynos vilnos bet su poliamidu.

turiu vienas kojines nuo 2002metu gal is regia gal is opal siulu nezinau bet ne suplyso o pradilo siulas vis plonyn plonyn... dar croksu tipo kaliosai labai skylems pasitarnauja....

dabar mezgu is opal siulu casa lanoj pirkau 100g apie 20lt uztenka vyriskoms kojinems
Atsakyti
Merginos, reikia pagalbos,
Kur rasti internete pirkti YarnArt charisma ir ANGORA RAM siulu? Pritruko, o vaziuoti taip toli i Klaipeda nenoriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 10 04, 10:42)
Merginos, reikia pagalbos,
Kur rasti internete pirkti YarnArt charisma ir ANGORA RAM siulu? Pritruko, o vaziuoti taip toli i Klaipeda nenoriu  ax.gif

Pamėgink parašyt čia laiškelį http://www.siulai.eu/lt/kontaktai . Ten dar gali pasižiūrėt kokių siūlų jie turi mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz nuorodele. Radau labai panasius siulus, bet apacioje vietoj charisma raso shetland. Idomu ar cia turi reiksmes tas uzrasas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 10 04, 11:14)
Aciu uz nuorodele. Radau labai panasius siulus, bet apacioje vietoj charisma raso shetland. Idomu ar cia turi reiksmes tas uzrasas?  g.gif

Yra ir charizma
Atsakyti
Aciu, jau radau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dew23 @ 2010 10 03, 18:24)
DAr yra <PANDA< siulai spec.kojinems.Kaina 50g apie 6lt


Taip, bet Pandos 2 matkelius pirkti reikia, nes kojininių siūlų porai numatyta 100 g, tai ir išeis tas pats, kaip perkant 100 g už 12 lt 4u.gif
Aš seniau laikiausi nuomonės, kad kojinės tai turi būti 100 proc vilna. Bet kai jos sudyla tokiu greičiu, tai persimečiau ant tų specialių, kur 25 proc poliamido, ir nesigailiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2010 10 04, 10:59)
Taip, bet Pandos 2 matkelius pirkti reikia, nes kojininių siūlų porai numatyta 100 g, tai ir išeis tas pats, kaip perkant 100 g už 12 lt  4u.gif
Aš seniau laikiausi nuomonės, kad kojinės tai turi būti 100 proc vilna. Bet kai jos sudyla tokiu greičiu, tai persimečiau ant tų specialių, kur 25 proc poliamido, ir nesigailiu  biggrin.gif


Tai "Panda" ir yra 75 %vilna ir 25% poliamidas
Atsakyti
o ar yra kur nors surasytos visos internetines siulu parduotuves? g.gif
Kaip patogu butu g.gif
Atsakyti
Būtų gerai, bet nėra.. Čia visos, kurias žinau mirksiukas.gif :
kasiulai
auksarankė
mezginiu parduotuvė
siulai.eu
darbštuolė
mezgame
Atsakyti