Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Viksė @ 2010 09 30, 08:57)
Labas rytas smile.gif
Gal galite ką nors pasakyti apie tokius siūliukus

As dabar mezgu is tokiu..kita savaite galesiu pasakyt kaip ten su tuo skalbimu smile.gif
bet manau kaip ir su visu merinu, skalbiant laaabai suminkstes, bet isdziuvus viskas bus ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 10 02, 16:42)
Taip, į nesuktą vilną iš tikro panašu, bet kokio jie storio gali būt, nelabai įsivaizduoju (turiu nesuktos vilnos siūlus, tai jų 50g-30m)..
O megztiniui jaučiu gerokai virš 1 kg reikės..

nu va dar kartuka bandau kelt- gal cia kas aiskiau bus unsure.gif
user posted image
Atsakyti
merrginos ateinu su klausimu reiktu patarimo.
pernai mezgiau vyrui kojines is VERNITO 100proc. vilnos.,., ir ka po mazdaug 1men kojines plyso ties padais, kulnu... ar cia siulas perprastas, plonas ar kame bedos ?

gal koki kitoki siula tada pasiulytume gal siula imti maisyta vilna + ---., kokiu akrilu ar kuo ka laikytu ilgiau, ar imti megzti su dviems siulais...

gal ka patarsite, nes nelabai kaip ir nusimanau tuose siulose.
lauksiu atsakymo
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 10 03, 14:42)
merrginos ateinu su klausimu reiktu patarimo.
pernai mezgiau vyrui kojines is VERNITO 100proc. vilnos.,., ir ka po mazdaug 1men kojines plyso ties padais, kulnu... ar cia siulas perprastas, plonas ar kame bedos ?

gal koki kitoki siula tada pasiulytume gal siula imti maisyta vilna + ---., kokiu akrilu ar kuo ka laikytu ilgiau, ar imti megzti su dviems siulais...

gal ka patarsite, nes nelabai kaip ir nusimanau tuose siulose.
lauksiu atsakymo


Aš kojines mezgu iš vilnos + poliamido tada gerai nešiojasi jos, o pavasarį aptikau vilna+poliamidas+šilkas (Regia) Mezgimo zonoj, nusimezgiau sau kojinaites - superinės, jau nusipirkau antrus siūlus, megsiu saviškiui, kuris nekantraudamas ima man zirsti. Sakau gal vyrui kojines su šilku bus per prabangu, bet tegul džiaugiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cult @ 2010 10 03, 16:36)
Aš kojines mezgu iš vilnos + poliamido tada gerai nešiojasi jos, o pavasarį aptikau vilna+poliamidas+šilkas (Regia) Mezgimo zonoj, nusimezgiau sau kojinaites - superinės, jau nusipirkau antrus siūlus, megsiu saviškiui, kuris nekantraudamas ima man zirsti. Sakau gal vyrui kojines su šilku bus per prabangu, bet tegul džiaugiasi smile.gif

o kokia mazdaug kainyte tu siuliuku vilna + poliamidas ?
manasis ir jau siandien pradejo zyst, sako pernai nenumezgiai (o pernai ir mezgiau tik kad ssuejo per 1 men doh.gif verysad.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 03 spalio 2010 - 15:53
QUOTE(kristynka* @ 2010 10 03, 15:46)
o kokia mazdaug kainyte tu siuliuku vilna + poliamidas ?


Kaina 12,9 Lt už 50 g, 100 g. pirkau porai kojinių, maniškiai ne visai vienspalviai, parduotuvėj mačiau vienspalvių berods po 11,9 Lt. O tie, kur su šilku 15,50 Lt už 50 g., bet jie labai gražiai margi, tad nebereikėjo sukti galvos dėl kokių nors raštų ax.gif Berods margi be be šilko irgi panašiai kainuoja... Bet kaip už kokybiškus siūlus man atrodo visai normalu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cult @ 2010 10 03, 16:54)
Kaina 12,9 Lt už 50 g, 100 g. pirkau porai kojinių, maniškiai ne visai vienspalviai, parduotuvėj mačiau vienspalvių berods po 11,9 Lt. O tie, kur su šilku 15,50 Lt už 50 g., bet jie labai gražiai margi, tad nebereikėjo sukti galvos dėl kokių nors raštų  ax.gif Berods margi be be šilko irgi panašiai kainuoja... Bet kaip už kokybiškus siūlus man atrodo visai normalu smile.gif

reiks tada apziureti tuos siulelius... jiai geriau laiko nei viena vilna
Atsakyti
Dar buna spec kojinems siulai On Line Supersocke tai 100 g uztenka moteriskoms ir mazoms kojinytems 4u.gif
Siaip ir daugiau firmu yra kojinems megzti skirtu siulu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(W@idaw @ 2010 10 03, 17:53)
Dar buna spec kojinems siulai On Line Supersocke tai 100 g uztenka moteriskoms ir mazoms kojinytems  4u.gif
Siaip ir daugiau firmu yra kojinems megzti skirtu siulu  4u.gif

ieskau kad kaina butu dar ykandama
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 10 02, 16:02)
Bandysiu kitą kartą  4u.gif Jau pradėjau megzti iš Teksrenos.  O kur ją galima nusipirkti?


MEGOJ maciau
Papildyta:
QUOTE(kristynka* @ 2010 10 03, 17:04)
ieskau kad kaina butu dar ykandama


DAr yra <PANDA< siulai spec.kojinems.Kaina 50g apie 6lt
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2010 10 02, 23:18)
nu va dar kartuka bandau kelt- gal cia kas aiskiau bus unsure.gif



ne visai tokių, bet kažkokių panašių vilnonių mačiau šiandien Megoje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dew23 @ 2010 10 03, 18:24)

Papildyta:
DAr yra <PANDA< siulai spec.kojinems.Kaina 50g apie 6lt

o sudetis kokia ?
Atsakyti