Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 03, 11:50)
Tai kad jau siandien as issiunciau... unsure.gif  O tau neduoda parasyt greiciausiai kad neirasai to punktu : zinutes antraste...jei i ja neirasai nieko neduos isiust... mirksiukas.gif

Žinutės antraštė įrašyta mirksiukas.gif
Na tai smagu, kad ji turės naują šeimininkę/ -ą.
Atsakyti
Nu Tacita, nu ka as zinau, atrodai tiesa sakant kaip Kaledu eglute lotuliukas.gif Galetum paziuret i drauge ir tik pora apyrankyciu devet vienu metu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 03, 11:25)
4u.gif ir dar baliončikas ,kad nesinervuotum  4u.gif

Nesinervinu,...jau pamirsau... smile.gif Yra gyvenime svarbesniu dalyku... mirksiukas.gif
Noriu laivo... blush2.gif O gal ir to ant kedes istvirkelio... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Bitelė @ 2010 09 03, 11:57)
Žinutės antraštė įrašyta mirksiukas.gif
Na tai smagu, kad ji turės naują šeimininkę/ -ą.

Nesupratai...as ju turiejau tris...viena iskeliavo, liko dvi... mirksiukas.gif
Duok greiciau adresa...mama atvazius tai gal dar spesiu siandien isiust...as tau parasysiu zinute tuoj o tu atsakyk...negi neduos isiust... tuoj...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 03 rugsėjo 2010 - 11:02
Erika, az pratrink , trečia diena negaliu parašyt doh.gif
Papildyta:
Nu jau matau doh.gif sidabrinę grandinėlę ir parduodi? Koks ilgis?
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 03, 11:49)
Oho, kokios dabar brangios. As gal 30$ mokejau,nebepamenu

tai ir as mokejau po 35 usd smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 12:12)
tai ir as mokejau po 35 usd smile.gif

aaa,...cia jau kitas reikalas... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 12:12)
tai ir as mokejau po 35 usd smile.gif

O dar ten yra? Reiktu man dar rausvo, arba to tamsesnio melynumo
Atsakyti
vajei praziurejau,prameciau aukciona seagras , o tokia kaina gera buvo mega_shok.gif
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWAX:IT
Atsakyti
labutis,
pasiskaiciau apie tarpininkes,buvo ir man visko doh.gif nors ir pati kazkada tarpininkavau,mano mylimiausios taure (jav) ir mam5 (vokietija)
o jei kada reiks kankolu is uk ar irl,informuokit uzsakysiu be jokiu tarpininkavimu.
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 03, 09:50)
Na tu pavarai  karsta.gif

drinks_cheers.gif pavydas sukilo cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labamba: 03 rugsėjo 2010 - 11:39
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 03, 11:04)
ATSIPRASAU VISU, KAD TENKO VISA TAI SKAITYT...ZINAU KAD CIA NE TA VIETA...DAUGIAU TIKIUOSI NEPASIKARTOS... :4u:  4u.gif  4u.gif

Baisi čia bėda, gi čia bobos išvien, taigis dar įdomiau smile.gif Man tik įdomu, iš kur ta tarpininkė sužinojo, kad atėjo čia pasikabinėt? Juolab, kad pasikabinėjo kažkaip keistai - kažkokių asmeninių dalykų pabarstė, o į klausimus neatsakinėja. gal klausimas (mano) koks klastingas buvo? hihihi.gif

Mes gi čia apie pirkimus jų kalbam. Ir per ybėjų, ir parduotuvėse, ir per tarpininkes, per visus. taigi viskas čia į temą, kiek kas kainuoja.

O ar apsimoka per tarpininkes pirkt iš Amerikės? Nes taip kaip pažiūri - gal pigiau, bet pridedi procentus, pridedi siuntimus, pridedi tuos jų kursus, ir kas gaunasi? Daug skiriasi nuo paprastos kainos minus 10 proc?
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 12:30)
vajei praziurejau,prameciau aukciona seagras , o tokia kaina gera buvo mega_shok.gif
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWAX:IT

http://cgi.ebay.com/...=item41526420cf
Sitas tiktu tau. Tik pobrangis toks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 03, 09:34)
Stebesiu dabar ir as ta itala, man reiktu tokio tamsaus, tamsaus.Aciu.

Ir šita žinutė kokioj kitoj temoj įdomiai nuskambėtų blush2.gif
Atsakyti