Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 10:32)
Kaip ir zadejau, rodausi savo naujienas smile.gif



Na tu pavarai karsta.gif
Atsakyti
Sveikutes,
na Fonteny kokios grazios naujienos wub.gif
O jau dobiliuko grazumas wub.gif
O ta rudaji perla as ir stebiu visai nieko butu priglausti thumbup.gif
Atsakyti
Laba,

gražiso naujienos.
erilukaha, Tu vis dar nepasiekiama. Jau antra diena negaliu išsiųti AŽ ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 09 03, 10:51)
Sveikutes,
na Fonteny kokios grazios naujienos  wub.gif
O jau dobiliuko grazumas  wub.gif
O ta rudaji perla as ir stebiu visai nieko butu priglausti  thumbup.gif

ten ner ka stebet, griebk kol yra biggrin.gif
tavo dobiliukai ne ka prastesni, ir net du thumbup.gif
Atsakyti
Fontenay gal tau dobiliuko nereikia hihihi.gif nelabai tau jsi ten lotuliukas.gif

aš irgi pamiršau pasigirti... kad vakar ant apyrankės išaugo Pilis wink.gif blush2.gif

jei kam reikai ko iš Kauno iki Vilniaus šnd - aš čia wink.gif tongue.gif
Atsakyti
askela, brangioji, net issiganadau pamacius tavo avatara scare.gif fear.gif pasikeisk kol vaidentis nepradejai ir nekeisk kasdien mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2010 09 03, 01:01)
Buciau be galo dekinga, jei rasytumete tiesa kaip mudvi susirasinejome.

Nu va galiauiai likau dar ir melage... doh.gif

O as matote tokia jau esu...sako siule sumazint, as nesutikau...nes ne pacius brangiausiu matote pirkau... blink.gif Kadangi pirkau: auksini laimes nazga...planeta...vista,...aplink pasauly,...trys zvaigzde ir geles... Nu atsiprasau, brangesniu neistengiau....
As irgi,kartais turiu savo principus...o beto tai kokios problemos...as gi pinigus apmokejau...tai mazink ta mokesty...skirtuma visada galima grazint...( tuo labiau, kad pirkau ne vien karolius...juk dar tiek pat kitoms prekems isleidau...)


Boruze baik tu bajerius nieks taves nekaltina... 4u.gif
Bet kas liecia "asaras" ( taip rasei, kad tarpininkems lieka asaros...), as tarpininkei sumokejau uz savo bendra uzsakyma 176,51 dol... atsiprasau, bet jei jums tai "asaros"... man tai dideli pinigai...o plius ant kurso, apytiksliai 200lt praradau...(cia grubiai skaiciuoju...gal ir maziau jei pridet tuos 0,05, visom prekem cia sakiciuoju), bet tingiu perskaiciuot...Neskaiciuojant atsiuntima, kuri irgi skaiciavo tuo paciu kursu...

ATSIPRASAU VISU, KAD TENKO VISA TAI SKAITYT...ZINAU KAD CIA NE TA VIETA...DAUGIAU TIKIUOSI NEPASIKARTOS... :4u: 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 10:32)
Kaip ir zadejau, rodausi savo naujienas smile.gif

vau wub.gif koks gražumas thumbup.gif

Mano pilis dar keliauja ax.gif laukiu wub.gif

erilukaha, kiekvienas pirštas į save lenktas, todėl ir atėjo čia doh.gif imk 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 03 rugsėjo 2010 - 10:06
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 10:59)
askela, brangioji, net issiganadau pamacius tavo avatara  scare.gif  fear.gif pasikeisk kol vaidentis nepradejai ir nekeisk kasdien  mirksiukas.gif

a labai isgasdinau ? ir as kuom nors norejau nustebinti mastau.gif , bet turbut nepavyko sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 09:12)
Beje turiu geru ziniu 4u.gif :
Laisve ka tik parejo tavo retintas rudasis perliukas  thumbup.gif , ir jis tikrai rudas wub.gif


Tikrai labai gera žinia thumbup.gif Esu laiminga, nes dargana manęs neslegia biggrin.gif
Dėkoju 4u.gif
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 09:32)
butent toki kur buvai ikelus, Laisvei papirkau, jis rudas sokaladinis, skanus,

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 10:32)
Kaip ir zadejau, rodausi savo naujienas smile.gif
Na ne Sand saldainiukai, bet vistiek saldus taskuotieji, is kuriu pirmasis zalias jau priklauso naujokei askelai smile.gif :

Ojei kokie salduciai grazuciai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Bitelė @ 2010 09 03, 10:53)
Laba,

gražiso naujienos.
erilukaha, Tu vis dar nepasiekiama. Jau antra diena negaliu išsiųti AŽ ax.gif

Nu kad issivalius jau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 03, 11:04)
[b]ATSIPRASAU VISU, KAD TENKO VISA TAI SKAITYT...

friends.gif console.gif
Atsakyti