Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(danske @ 2010 09 03, 00:48)
Tai man dabar neaktualu. Gerokai , kokie trys metai atgal esu priemus deze dalinimui. Irgi ispurtyta viskas buvo. Ir dar nesmagu pries atsiimancias. Lyg buciau pati viska issimatavusi.

o ką nesimatavai lotuliukas.gif kažkaip merginos pas mane draugiškos visos buvo ... išskyrus aišku tos kurių daiktai dingo muitinėj sad.gif aš irgi LABAI pikta dėl to buvau... o dar kai lauki batų žiemai - užsakai gruodį, dėžė ateina į Lietuvą po dviejų savaičių t.y. tą patį gruodį, o aš batus gavau kovą (kitų metų) tai žinai ... doh.gif (muitinė labai daug darbo turėjo, popieriai ne tiko ir šiaip milijonas priežasčių)
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 02, 14:55)
O jei tos garbes nera... g.gif Uz ta skirtuma kankolas neblogas iseitu...akmena nauja geriau papirkus buciau...tuo labiau,kad uz tarpininkavima ima pinigus...tai kam dar zaist ant tos valiutiotos kurso... doh.gif
Tame ir esme, jei doleris nukrites butu, tai idomu ka darytu tada...itariu,kad ziuretu savo kisenes, o ne kliento...
Nu bet kai pagalvoji, nu "s"...nu uzdirbsi ten kelis simtuku, ant to...bet reputacija tai svarbiau, klijentas svarbiau...juk uzsakius  per ja buciau dar...kaledos ateina...tai zaislai visi lego gi keliaukja is usienio...uzsidirbus butu dar tuos du simtus... taip norejau susirast tarpininke normalia,..kad neprasinet ten ko nors, neikyret,..sakau susimokesiu ta procenta ir niekam aciu...Bet va kad nori...nu ir negali dirbt toliau su tokiu zmogum... schmoll.gif
Papildyta:

Aciu tai aciu... bigsmile.gif bet pinigine tai verkai...Dar vakar uz situos nebuvau susimokejus...o ji man i az vel imete...sako pirk... doh.gif tai gerai,kad saskaita tuscia...buciau ir papirkus... biggrin.gif


QUOTE(erilukaha @ 2010 09 02, 15:13)
Rasiau ne viena laiska... doh.gif Ai susikisa ji tegu...Sumokejau as jai,...ir tegul sau...tegu man tik prekes atsiuncia, o toliau su ja jokiu reikalu... schmoll.gif


Buciau be galo dekinga, jei rasytumete tiesa kaip mudvi susirasinejome. As Jums parasiau, kad galiu sumazinti tarpininkavimo mokesti troliukams dar labiau, nes ne pacius brangiausius pirkote, bet is brangesniu. Taciau Jus nepanorote. Tik prasete perskaiciuoti kursa. Kursas buvo paskaiciuotas Jums teisingai. Jus pirma kliente kuri atsisakete pasiulyto dar mazesnio tarpininkavimo mokestuko uz paslauga. 4u.gif



Aciu kad uzrodete tokius grazius dalikelius, susigundziau ir as. Nors ir nepigus malonumas, bet mielas. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laureta: 03 rugsėjo 2010 - 00:35
QUOTE(laureta @ 2010 09 03, 01:01)
Taciau Jus nepanorote. Tik prasete perskaiciuoti kursa.

Tai nesuprantu, perskaičiavot tą kursą ar ne? Nes jei neperskaičiavot, tai ko nervintis - ir parašyta, kad neperskaičiavot.
Atsakyti
:blink

Kažkaip manau tokius dalykus derėtų asmeniškai aiškintis, kad ir kaip tai bebūtų ... Arba išsiaiškinti kodėl vienaip ar kitaip taip skaičiuojama smile.gif

Nors iš kitos pusės čia tema apie karolius - draugiškus trolius wink.gif


Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 09 03, 01:34)
:blink

Kažkaip manau tokius dalykus derėtų asmeniškai aiškintis, kad ir kaip tai bebūtų ... Arba išsiaiškinti kodėl vienaip ar kitaip taip skaičiuojama smile.gif

Nors iš kitos pusės čia tema apie karolius - draugiškus trolius wink.gif

Matai, paskutiniu metu apie vikingų laivus kalbėjom. O vikingai žinai, karingi buvo biggrin.gif
Kita vertus, apie tarpininkes man irgi įdomu. Ar pati siunčiuosi per Kate ir per Taurę, tai esu abiem patenkinta ir jokių cirkų nesulaukiu. Tiesa, trolių nebandžiau, bet vat paimsiu kada prie progos... Gal biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(Noa @ 2010 09 03, 07:46)
Tiesa, trolių nebandžiau, bet vat paimsiu kada prie progos... Gal biggrin.gif

lotuliukas.gif matau sekantį pirkinį lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas
Prisijuokiau iš pat ryto lotuliukas.gif Gydomes čakromes ir kai lyga paūmėja, tampam karingos vikingės lotuliukas.gif

Atsakyti
hi.gif
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 03, 08:25)
Gydomes čakromes ir kai lyga paūmėja, tampam karingos vikingės  lotuliukas.gif

Prašyčiau neminti ant skaudamų vietų - čakros dar tik vizijose... ateityje...
Atsakyti
Labas rytas,
gal rytines kavos, kad butu i tema, o tai ziuriu kartais i lankas nusivaziuojam flirt.gif
user posted image
user posted image
cia mudvi su Tacita friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 07:41)
Labas rytas,
gal rytines kavos, kad butu i tema, o tai ziuriu kartais i lankas nusivaziuojam flirt.gif


Labas rytas, oj kokia skani tavo pasiūlyta kavytė wub.gif

Noa tavo pasiūlytą gydymo būdą - čakrų perdėliojimą užskaitysim kaip savaitės frazę lotuliukas.gif thumbup.gif

Fontenay, beje, nieko iš Kauno nereik? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 09 03, 08:49)
Labas rytas, oj kokia skani tavo pasiūlyta kavytė  wub.gif
Fontenay, beje, nieko iš Kauno nereik?  rolleyes.gif

Nebent gera ora parveztai ant savaitgalio ax.gif kolkas daugiau nieko nereikia irnesakyk.gif reik sulaukt to, ka papirkus esu smile.gif
bet aciu uz pasiulyma,kad nepamirsti ir manes aciuks.gif

Beje turiu geru ziniu 4u.gif :
Laisve ka tik parejo tavo retintas rudasis perliukas thumbup.gif , ir jis tikrai rudas wub.gif
Hylk parejo tavasis agatas wub.gif (i tavo turimu kompanija bus thumbup.gif )
Si karta italu pastas nuvyle mane, keliavo visa savaite doh.gif Merginos siuntinukus issiusiu siandien iki pietu flirt.gif
Savasias naujienas pafotkinsiu veliau ir pasirodysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 08:41)
cia mudvi su Tacita  friends.gif


Kokios gražuolės biggrin.gif


Bet nieko sau, koks kibus tas trolių virusas doh.gif Jau net tarpininkę sugebėjote užkrėsti lotuliukas.gif
Atsakyti