Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(danske @ 2010 09 07, 13:14)
O , Fontenay. Grazus. Jie  ilgoki? Vis ziuriu, tikra kokiu ilgesniu  reikia. Kai  foto, as nesuprantu. Man tokie prie ausies atrodo

Dasha, o man troliniai negerai, nes sidabras. Ir nepasakyciau, kad patinka. Tai ir ziurim kas dar tiktu.

Tai kad labai traukia akį, labai elegantiški. O troliniai tiek senieji, tiek naujieij - na, neatrodo man patikimi dėl užsegimo schmoll.gif Nedrįstu aš jų norėti.

Fontenay turi juos ar lauki? Labai įdomu kaip įsegti atrodys
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 07, 13:04)
Bet taip išeina, kad statistinė lietuvė trolistė yra plus minus 30-ties, graži ir turinti gražių atžalėlių  bigsmile.gif

O statistinė amerikonė - plius minus 70ties, turinti priešpensijinio amžiaus vaikų, lietuviškų trolininkių amžiaus anūkų ir proanūkių pusę klasės... biggrin.gif

Iš kur iš kur jūs čia tuos auskarus traukiat, visai gražūs?
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 09 07, 15:14)
Fontenay turi juos ar lauki? Labai įdomu kaip įsegti atrodys

laukiu dar tiktai mirksiukas.gif , ilgai keliauja is usa doh.gif
auksiniai viska, tik uz 7 usd nubidinau, buvo ju ir toj isparduotuvej, tik gerokai brangiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 07 rugsėjo 2010 - 14:57
QUOTE(Noa @ 2010 09 07, 15:22)
O statistinė amerikonė - plius minus 70ties, turinti priešpensijinio amžiaus vaikų, lietuviškų trolininkių amžiaus anūkų ir proanūkių pusę klasės... biggrin.gif

Iš kur iš kur jūs čia tuos auskarus traukiat, visai gražūs?

Tuoj atsiusiu i AZ,...kol nepapirkau kuriu noriu, i etery nedekit kaa... 4u.gif

Fontanay nu isimk ka...ka nematai kiek cia mus siokinanciu... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 07, 15:43)
laukiu dar tiktai mirksiukas.gif , ilgai keliauja is usa  doh.gif
auksiniai viska, tik uz 7 usd nubidinau, buvo ju ir toj isparduotuvej, tik gerokai brangiau  lotuliukas.gif
http://www.modnique....D...300&tid=100


Tarp kitko, as va zieda irgi nuziurejau sioj isparduotuvej, o nukirtau ebay...nu bet per tarpininke, tai kai 15proc paeme uz tai kad is pastininkes paimt laiskiuka...nei dauk nei mazai beveit 70lt atidaviau... Nu bet tikiuosi bent muitas negresia...nors velniai zino,... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 07 rugsėjo 2010 - 14:45
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 07, 11:56)

taqip ir maniau-as irgi viena bida jam pastacius buvau,bet paskui isiziurejau kad sidabriukas kazkoks keistas ir ne galvoju,nejamsiu.Ale matai,mudvi vieno skonio lotuliukas.gif -bus ka pakalbet ketvirtadieni doh.gif -kai noresi ka bidint,rodyk man i az,uzsibraniruok vieta,o tai kelsim vien itai kaina kaip durneles doh.gif lotuliukas.gif -sarvu fanes wub.gif
Atsakyti
A, žinau kur, jau daėjo. Man daeina ne iškart. taigi TEN biggrin.gif

Vat kodėl ten nėra vaikams žieminių batų, tai man paslaptis dry.gif Debilumas kažkoks. Mažiui 38 dydžio reikia - suaugusiškų DAR nėra, vaikiškų JAU nėra, o jei yra, tai kainuoja nuo 200 doh.gif Ir pirk paskui kad gudrus ten brelejantus visokius dry.gif
Atsakyti
Jau yra nauja tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 07, 16:03)
Vat kodėl ten nėra vaikams žieminių batų, tai man paslaptis dry.gif Debilumas kažkoks. Mažiui 38 dydžio reikia - suaugusiškų DAR nėra, vaikiškų JAU nėra, o jei yra, tai kainuoja nuo 200 doh.gif  Ir pirk paskui kad gudrus ten brelejantus visokius dry.gif

Mes jau irgi pasiekėm šitą etapą. Su JAU nėra ir DAR nėra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 06, 21:21)
Ką darė? Gal pati pasitaisyčiau  g.gif  Nors man netrukdo tas tarpelis...

Uzlenke, o ka gi daugiau, bet taip mikliai! Viskas truko apie 1 sekunde bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaices, gal kuri nori man pagelbeti ir kooperuotis papirkti unikute kartu su manimi ax.gif , esme tame kad man is sitos fotkes reikia to kur desinej taskuocio, verkiant reikia, mirtinai .. doh.gif tai gal kuri nori to kur kaireje blush2.gif o pardavejas parduoda tik komplete verysad.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kokios fainos nuotraukos iš Jurbarko thumbup.gif
Dėl amžiaus drinks_cheers.gif pati pataikau biggrin.gif

Tai iš čia kas nors siuntėsi? ax.gif http://www.modnique....D...300&tid=100
Atsakyti
O jis kitu komplektu neturi? Jei jam mirtinai reikia po dvi parduoti, gal sukeistu vietom?
Atsakyti