Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 07, 13:04)
Bet taip išeina, kad statistinė lietuvė trolistė yra plus minus 30-ties, graži ir turinti gražių atžalėlių  bigsmile.gif

...ir dar turinti pakankamai pajamu arba geru sponsoriu biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 09 07, 12:06)
...ir dar turinti pakankamai pajamu arba geru sponsoriu  biggrin.gif  mirksiukas.gif


apie tai nediskutuosim irnesakyk.gif viena gal turi, kita gal paskutinius grašius troliukui krapšto... čia juk priklausomybė blush2.gif nesvarbu yra už ką ar nėra, reikia troliuko ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 07, 13:04)
Bet taip išeina, kad statistinė lietuvė trolistė yra plus minus 30-ties, graži ir turinti gražių atžalėlių  bigsmile.gif Bent jau pagal nuotraukas (ne tik šias, bet ir kitų susitikimų), toks įspūdis susidarė  rolleyes.gif

aha, būdama šventėje ir aš tą pastebėjau drinks_cheers.gif bet pastebėjau ir dar vieną dalyką - na tooookios šaunios ir malonios visos "trolininkės" ir nesvarbu jog esu šiek tiek jaunesnė, bet su visomis yra apie ką pakalbėti, o tik priėjus arčiau iškart pas visas šypsena veide biggrin.gif žodžiu visi kas myli troliukus yra labai mieli ir draugiški žmonės. Bent aš asmeniškai tik su tokiais kol kas susidūriau tongue.gif o pats jausmas, kai esi tarp būrio žmonių, kurių rankos ar kaklas papuoštas troliais, yra neapsakomas, kur žvelgi ten troliukai thumbup.gif
Atsakyti
Prasom prie auksinio kvarco:

user posted image user posted image

Cia prie duminio topazo:

user posted image

Prie ametisto:

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 07 rugsėjo 2010 - 12:51
Labai linksmos Jurbarko nuotraukos thumbup.gif

Erika, raminkis su tais auskarais gal, gerai? doh.gif
Atsakyti
Nu turbūt iš visų susitikimų Jurbarko šauniausias thumbup.gif na bent iš foto taip atrodo ax.gif
Atsakyti
O as va tokius turiu su topazais ax.gif
user posted image
Atsakyti
O , Fontenay. Grazus. Jie ilgoki? Vis ziuriu, tikra kokiu ilgesniu reikia. Kai foto, as nesuprantu. Man tokie prie ausies atrodo

Dasha, o man troliniai negerai, nes sidabras. Ir nepasakyciau, kad patinka. Tai ir ziurim kas dar tiktu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 07 rugsėjo 2010 - 13:16
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 07, 14:02)
Nu turbūt iš visų susitikimų Jurbarko šauniausias  thumbup.gif na bent iš foto taip atrodo  ax.gif

Ne tik iš foto taip atrodo, bet ir iš tikrųjų buvo NEREALU biggrin.gif thumbup.gif labai smagiai viskas suorganizuota, tikrai pasistengė Jurbarko troliukų parduotuvės mergaitės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 07, 14:02)
O as va tokius turiu su topazais  ax.gif

Nu gis labai grazu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 07, 14:14)
O , Fontenay. Grazus. Jie  ilgoki? Vis ziuriu, tikra kokiu ilgesniu  reikia. Kai  foto, as nesuprantu. Man tokie prie ausies atrodo


raso 23 mm smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 07 rugsėjo 2010 - 13:32
QUOTE(Ruti @ 2010 09 07, 13:12)
apie tai nediskutuosim  irnesakyk.gif viena gal turi, kita gal paskutinius grašius troliukui krapšto... čia juk priklausomybė  blush2.gif  nesvarbu yra už ką ar nėra, reikia troliuko ir viskas  biggrin.gif

uztai ir rasiau "pakankamai", kad nusipirktu troli....o jie paskutiniai ar ne, cia ne musu reikalas tease.gif
Atsakyti