Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(danske @ 2010 09 07, 10:02)
Erilukaha, as akmenu neturiu, man spalva ne, bet siaip simpatiski.
Yra su perlais simpatiski, tik uzsegimas netikes, tik uzveriama. Noreciau laso formos,  tik kokiu ilgesiu. Maziuku ir taip visokiu turiu.

Tuos perlus ir gundausi... biggrin.gif ir dar su ametistu ziuriu...Planavau katyte pirkt su oniksu...bet jau nera... verysad.gif

user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 07 rugsėjo 2010 - 09:10
QUOTE(Ruti @ 2010 09 07, 09:56)
Erszebeth turi tamsiai  juodą man regis. Taip kad galima  mirksiukas.gif


Ja ja, tikrai galima, ypač su forumiečių pagalba drinks_cheers.gif

Ybėjuje juodų gintarų yra.

Juodas

Irgi juodas

Ir t.t. Anksčiau matydavau ir juodų kampuotų, va tie man patys gražiausi, bet šiuo metu nesimato...
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 07, 10:05)
Ja ja, tikrai galima, ypač su forumiečių pagalba  drinks_cheers.gif

Ybėjuje juodų gintarų yra.
Ir t.t. Anksčiau matydavau ir juodų kampuotų, va tie man patys gražiausi, bet šiuo metu nesimato...

acius,o jei ir kampuotu buna,nu jauciui tie graziausi,tai gal neskubesiu,reik rasti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 07, 09:31)
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWNX:IT

fontenay ir kikirike,gi laimejau as sita sarva lotuliukas.gif ,o va dar sita bidinau,bet nepaemiau
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWAX:IT

tai kikirike,kuri bidinai,pirma ar antra?


antrą antrą aš bidinau lotuliukas.gif doh.gif
ir dar vieną bidinau gražuolį,tokį juodą su rudu,labai jo norėjau,jau net vyras sako,davai daugiiau,ale labai jau daug statė,tai nepaėmiau unsure.gif

Ruti,nu tai aišku kad negražu vienai kitai kelti,fui fui fui,kokia aš negera blush2.gif ale niekas garsiai nesakė,kad bidiną šitą,bučiau gal nebidinus blush2.gif bet tą kur Tacita nukovė tai aš jo nebidinau schmoll.gif

Jungiuosi ir aš prie Erikos sąrašo,tik užmiršau nusikopinti doh.gif NOrėsiu laivo,o gal net dviejų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 07, 09:42)


Kaip Simono sveikata? Reikia tau kokio karoliaus, kuris vaikų ligas išvaro mirksiukas.gif Ir ožiukus bigsmile.gif Tokio tiesą sakant ir man reikėtų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 07, 10:49)
Kaip Simono sveikata? Reikia tau kokio karoliaus, kuris vaikų  ligas išvaro  mirksiukas.gif  Ir ožiukus  bigsmile.gif Tokio tiesą sakant ir man reikėtų  blush2.gif


aj normaliai,biški sloga ir kosija unsure.gif o kankolo ir man tokio reikia blush2.gif
Atsakyti
Erilukaha, aha situos irgi ziurejau. Tik tas uzsegima
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 07, 10:42)
antrą antrą aš bidinau  lotuliukas.gif  doh.gif
ir dar vieną bidinau gražuolį,tokį juodą su rudu,labai jo norėjau,jau net vyras sako,davai daugiiau,ale labai jau daug statė,tai nepaėmiau  unsure.gif

Ruti,nu tai aišku kad negražu vienai kitai kelti,fui fui fui,kokia aš negera  blush2.gif ale niekas garsiai nesakė,kad bidiną šitą,bučiau gal nebidinus  blush2.gif bet tą kur Tacita nukovė tai aš jo nebidinau  schmoll.gif

Nu o as ir ta ir ta bidinau,tai va ax.gif .nu mes gi negalim garsiai rekt,va,as imsiu sita,o gal sita-tyliai sau stebim,o kad pabidinom ta pati-sutapimas blush2.gif ax.gif
O koki ruda norejai?parodyk bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 07, 11:12)
Nu o as ir ta ir ta bidinau,tai va  ax.gif .nu mes gi negalim garsiai rekt,va,as imsiu sita,o gal sita-tyliai sau stebim,o kad pabidinom ta pati-sutapimas blush2.gif  ax.gif
O koki ruda norejai?parodyk bigsmile.gif


na toks juodas http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEDWX:IT
Atsakyti
Facebook'e jau yra Jurbarke vykusių linksmybių foto mirksiukas.gif
http://www.facebook.com/trollbeads.lt#!...1544&ref=mf
4u.gif
Atsakyti
Nu fainai.... thumbup.gif matosi, kad visiems buvo linksma biggrin.gif group.gif
Atsakyti
Bet taip išeina, kad statistinė lietuvė trolistė yra plus minus 30-ties, graži ir turinti gražių atžalėlių bigsmile.gif Bent jau pagal nuotraukas (ne tik šias, bet ir kitų susitikimų), toks įspūdis susidarė rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruti: 07 rugsėjo 2010 - 12:05