Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
O vat man pasirode,kad lengviausia visgi derint akmenai...juos kad ir visus skirtingus susidek, ir tikrai neiskrisi is konteksto...Gali buti didesne dalis sidabriuku, keli tik akmenai, ir labai grazu...Ir nebaisu, kad spalviskai gal nusigrybavai... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 07, 08:35)
ir tiki , kad pasikraus  g.gif  nu gal, bet ar pas jus jau saule yra siryta?

Joo pas mus labai grazus rytas... wub.gif

Nu as tai visada nuplaunu po tekanciu vandeniu, kad ir is pardes, nes maza kas matavosi...o paskui, ant saulutes palaikau...Nu taip bent raso knygose...bet cia tik siai psichologinis momentas gal...Bet uz tai per galva nieks neduoda... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 07 rugsėjo 2010 - 07:44
o as noreciau dar zalio kvarco, ta prasme kad tas akmuo butu skaidrus ir permatomas, ne taip kaip amazonitas ax.gif
bet nieks tokio negamina....
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 07, 08:41)
O vat man pasirode,kad lengviausia visgi derint akmenai...juos kad ir visus skirtingus susidek, ir tikrai neiskrisi is konteksto...Gali buti didesne dalis sidabriuku, keli tik akmenai, ir labai grazu...Ir nebaisu, kad spalviskai gal nusigrybavai... ax.gif


Aha, bet tik pabandyk prie jų įdėti amazonitą, ir nusigrybavimas garantuotas doh.gif Amazonitas - mano pirmas akmuo, ir šiaip man gražus, bet seniai nebenešioju, nes turkio spalva nebepatinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 06, 21:46)
Varlės snukis tai tiksliai viltingas mastau.gif


Niu pralinksmino šį rytą lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 07, 09:17)
Aha, bet tik pabandyk prie jų įdėti amazonitą, ir nusigrybavimas garantuotas  doh.gif Amazonitas - mano pirmas akmuo, ir šiaip man gražus, bet seniai nebenešioju, nes turkio spalva nebepatinka  rolleyes.gif

Nu pas man jis irgi stovi suvertas apyrankeje...kol kas nenesiojamas...Bet kadangi zydri atspalviai man neatsibosta,...as vistiek prie jo grysiu dar...tai labai nepergyvenu... irnesakyk.gif
Atsakyti
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWNX:IT

fontenay ir kikirike,gi laimejau as sita sarva lotuliukas.gif ,o va dar sita bidinau,bet nepaemiau
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWAX:IT

tai kikirike,kuri bidinai,pirma ar antra?
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 07, 09:31)
fontenay ir kikirike,gi laimejau as sita sarva lotuliukas.gif ,o va dar sita bidinau,bet nepaemiau



Ot litovcai, visus laivus išperka, visus šarvuočius nubidina doh.gif
Atsakyti
user posted image

Labas rytas. Visai nieko akmenams i kompanija
Atsakyti
Kikirike,aciu beje uz nuoroda,pas ji dar viena nuziurejau juoda gintara


QUOTE(Noa @ 2010 09 07, 01:11)
Zaprasta. Kataloginis tas pats tamsiausias - nu tas etatinis - jis realiai juodas kaip negro subinė.

Gal jų yra juodesnių ir ne tokių juodų, kataloge tamsiai rudas atrodo, bet realiai tai juodi jie kaip velniai.


Nu geros naujienos,tai gal Lt paieskosiu,aciu
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 07, 08:06)
Labas rytas,
nei viena nei Kikirike nei Tacita nepaeme raudono sarvuocio  ax.gif , tik viena kitai kaina kele  doh.gif mergos per mazai statot uz ta grazuoli matomai  g.gif
o mano apyranke siandien papuose rozinis kvarcas  wub.gif iki siol neisivaizdavau kad sis akmuo gali buti toks grazus  thumbup.gif tik jo man ir truko iki pilnos laimes  smile.gif aciu Tacitai  4u.gif

paemiau paemiau,o faina kad kvarcas tiko ir patiko

QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 07, 09:33)
Ot litovcai, visus laivus išperka, visus šarvuočius nubidina  doh.gif

nugis svajone cia mano buvo,su tuo vokieciu nepasiseke,tai vat,dabar gal gausiu savo sarva lotuliukas.gif


-------


Beje,pasiulymas-kadangi pirksiu is sito pardavejo ebay,jei kas norit,junkites pirie siuntimo,nes siuntimas 6 eur,tai pasidalinsim.labai jau groziu pas sita pardaveja daug.prasom i az siandien iki kokiu 22.00,nes paskui jau mokejima darysiu

http://myworld.ebay....chmuck-domizil/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 07 rugsėjo 2010 - 08:39
[quote=danske,2010 09 07, 09:35]user posted image

Labas rytas. Visai nieko akmenams i kompanija
Aga ir as juos ziurejau, bet gundausi kitu... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 07 rugsėjo 2010 - 08:57
Labas rytas suraitytas biggrin.gif

Nu negerai čia išeia, kad jūs viena kitai kainas keliat unsure.gif Kita vertus, jei tikrai kelioms žūt būt mirtinai reikia to paties karoliaus, tai kitaip turbūt ir negali būti g.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 06, 21:32)
Davai pradedam formuot sarasa,...kad kai tik panos gaus,taip iskart ir mes nusiusim savaji biggrin.gif Bijau ka neuztekt gali... lotuliukas.gif

1. erilukaha - laivas;

Galim ir Vokiskaji varijanta pabandyt, kai pasirodys, tai maz busim pirmos... biggrin.gif

1. erilukaha - masina;


Jungiuosi prie vokiško varianto, aš irgi to automobiliuko norėč ax.gif Įdomu, tik kokio dydžio jis bus, bet bala nematė, koks bus, tokį teks imti cool.gif

Vokiškas variantas:

1. erilukaha - masina;
2. Ruti - mašina;

QUOTE(Tacita @ 2010 09 06, 21:58)
Mergaiciai,o LT galima rasti juoda gintara papirkt,ar as jau nusisneku?Nu truksta juodo karolio man i juodai raudona apyranke ax.gif


Erszebeth turi tamsiai juodą man regis. Taip kad galima mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruti: 07 rugsėjo 2010 - 08:59
Erilukaha, as akmenu neturiu, man spalva ne, bet siaip simpatiski.
Yra su perlais simpatiski, tik uzsegimas netikes, tik uzveriama. Noreciau laso formos, tik kokiu ilgesiu. Maziuku ir taip visokiu turiu.
Atsakyti