Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Mergaiciai,o LT galima rasti juoda gintara papirkt,ar as jau nusisneku?Nu truksta juodo karolio man i juodai raudona apyranke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 06, 22:46)
Varlės snukis tai tiksliai viltingas mastau.gif

Geras tas snukis, nesiruosiu as is jos princo daryt ( palauksiu tamsaus, tamsaus mirksiukas.gif ) .
Tai gerai, kad nezino kur cia mes. Bet mums skirtus trolius greitai suzinos, manau.
Atsakyti
eina š... nubidino mano šarvuočius doh.gif be reikalo sėdėjau tiek...nu ir tegu...sako vyras,kaip gerai,sutaupėm pinigų ph34r.gif gun_bandana.gif
Papildyta:
QUOTE(Tacita @ 2010 09 06, 22:58)
Mergaiciai,o LT galima rasti juoda gintara papirkt,ar as jau nusisneku?Nu truksta juodo karolio man i juodai raudona apyranke ax.gif


http://cgi.ebay.com/...=item45f10bd8a1
Atsakyti
Kikirike,tik nesakyk kad cia tu raudonam sarvui man kelei kaina doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 06, 23:39)
Kikirike,tik nesakyk kad cia tu raudonam sarvui man kelei kaina doh.gif  lotuliukas.gif


tau nuorodą juodo gintaro įmečiau ax.gif

parodyk kuriam šarvuočiui? doh.gif paemei?
Papildyta:
Tacita,ką rimtai mes tą patį bidinom?o tu bent laimėjai?
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 06, 22:58)
Mergaiciai,o LT galima rasti juoda gintara papirkt,ar as jau nusisneku?

Zaprasta. Kataloginis tas pats tamsiausias - nu tas etatinis - jis realiai juodas kaip negro subinė.

Gal jų yra juodesnių ir ne tokių juodų, kataloge tamsiai rudas atrodo, bet realiai tai juodi jie kaip velniai.

Seniai seniai, kai Megos taško dar nebuvo aplamai, užsisakinėjau aš iš trollbeads.com . Nes turėjau dvi unikas, gautas su apyranke, ir norėjau dar smile.gif Pirmuosius pajėmiau elfuką ir labradoritą, o tada užsisakiau gintarą, tą tamsiausią. Gavau ir akis išverčiau biggrin.gif Tikėjausi skaidraus tamsiai rudo kilnios konjako spalvos, o gavau kažką stipriai mažo ir spalvos nekilnios ruberoidinės laugh.gif

Bet labai gerai pritaikiau ir niekam neduosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 06, 23:31)

Tokią juodą gintarinę uniką vasarą pas tą patį daną pirkau.

Labarytis hi.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 07, 01:11)
Zaprasta. Kataloginis tas pats tamsiausias - nu tas etatinis - jis realiai juodas kaip negro subinė.

Gal jų yra juodesnių ir ne tokių juodų, kataloge tamsiai rudas atrodo, bet realiai tai juodi jie kaip velniai.

Ale gerai, kad neinsisokau... doh.gif Kai pamaciau taviskej apyrankej juoda gintara, norejau paklaust, ar pas tave tokie pat kaip pas man lietuviski po 20..lt...Ot buciau gavus i nosi... biggrin.gif

Laba ryta 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,
nei viena nei Kikirike nei Tacita nepaeme raudono sarvuocio ax.gif , tik viena kitai kaina kele doh.gif mergos per mazai statot uz ta grazuoli matomai g.gif
o mano apyranke siandien papuose rozinis kvarcas wub.gif iki siol neisivaizdavau kad sis akmuo gali buti toks grazus thumbup.gif tik jo man ir truko iki pilnos laimes smile.gif aciu Tacitai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 07, 07:06)
Labas rytas,
nei viena nei Kikirike nei Tacita nepaeme raudono sarvuocio  ax.gif , tik viena kitai kaina kele  doh.gif mergos per mazai statot uz ta grazuoli matomai  g.gif
o mano apyranke siandien papuose rozinis kvarcas  wub.gif iki siol neisivaizdavau kad sis akmuo gali buti toks grazus  thumbup.gif tik jo man ir truko iki pilnos laimes  smile.gif aciu Tacitai  4u.gif

Labas rytas, taip anksti iš ryto?? bigsmile.gif Aš jau suku akis ko man reik, ko aš nori, bet kadangi rugsėjis numatomas kaip be kankolų papildymo ,tai nutariau jog reik kuklumo ir susivėriau apyrankęv ien iš sidabrų - kad nereiktų spalvinių derinių galvot ir bandyt ką nors pritaikyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 07, 08:06)
o mano apyranke siandien papuose rozinis kvarcas  wub.gif iki siol neisivaizdavau kad sis akmuo gali buti toks grazus  thumbup.gif tik jo man ir truko iki pilnos laimes  smile.gif aciu Tacitai  4u.gif

O taip rozinis kvarcas man eina su oniksu koja kojo, neatsilieka...labai patinka... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2010 09 07, 08:16)
tai nutariau jog reik kuklumo ir susivėriau apyrankęv ien iš sidabrų - kad nereiktų spalvinių derinių galvot ir bandyt ką nors pritaikyt  lotuliukas.gif

Taip.taip...protyngai tu cia... drinks_cheers.gif
Papildyta:
Nesijuokit, bet pasakysiu ka as padariau...kadangi sian saulute nereali, tai isnesiau pasikaitint, ir uzsikraut saules energijos... bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 09 07, 08:16)
......,tai nutariau jog reik kuklumo ir susivėriau apyrankęv ien iš sidabrų - kad nereiktų spalvinių derinių galvot ir bandyt ką nors pritaikyt  lotuliukas.gif

thumbup.gif cia turbut kilo mintis is po vakarysciu foto kur apyrankes vien su sidabriukais, visai nieko isivaizduoju ziurisi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 07, 08:27)
Nesijuokit, bet pasakysiu ka as padariau...kadangi sian saulute nereali, tai isnesiau pasikaitint, ir uzsikraut saules energijos... bigsmile.gif  blush2.gif

ir tiki , kad pasikraus g.gif nu gal, bet ar pas jus jau saule yra siryta?
Atsakyti