Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti



QUOTE(Agniulyte @ 2010 09 06, 21:18)
Tikra tiesa, savaitgali isitikinau savo akimis drinks_cheers.gif  Veziau uzsegima, galvojau gal pakeis nauju, bet su miniatiurinemis replytemis sutvarke vietoje bigsmile.gif


ir as tokias turiu ax.gif
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 06, 21:21)
Ką darė? Gal pati pasitaisyčiau  g.gif  Nors man netrukdo tas tarpelis...

duok pataisysiu darbe pas save lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 06 rugsėjo 2010 - 21:08
QUOTE(Noa @ 2010 09 06, 22:03)
Ko tu čia taip, motin? A tu jį pažįsti?
Ir aplamai man keista, kad keturiolikmetis bernas taip gieda. Mano bernui 14, tai jam dabar mutacija unsure.gif O ko šitam mutacijos nėr? unsure.gif
Papildyta:

Iki 17os? blink.gif  16metis bernas čiulbės paukšteliu? blink.gif

Neee, bet suzaveta nerealiai...taigis brendimas prasideda ne visiems vienodai...Siaip vienintelis variantas ,kad toks liktu...tai nezinau, kaip pasakyt, nesivercia liezuvis...Bet pacios supratot...Aisku cia barbariska, ir nerealu... schmoll.gif Bet labai gaila, kad visa tai dinks...Man jis toks grazus, dar gyvenime nemaciau grazesnio berniuko...nos pati du bernus turiu, bet galiu drasiai sakyt... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 09 06, 22:07)
Gali būti. Buvo gi toks Robertino Loreti, čiulbėjo kaip paukštis, po to balsas mutavo ir tapo eiliniu operos dainininku.

Aš ne apie tai. Aš apie tai, kad pagal amžių seniai turi būt mutavęs. nebent amžius supainiotas... Nes dabar labai keistai atrodo - vaizdas berno, o dainuoja labai gražiu moterišku balsu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 06, 22:10)
Aš ne apie tai. Aš apie tai, kad pagal amžių seniai turi būt mutavęs. nebent amžius supainiotas... Nes dabar labai keistai atrodo - vaizdas berno, o dainuoja labai gražiu moterišku balsu unsure.gif

Baiktu viskas su juo tvarkoj,... 4u.gif
Atsakyti
As kazkaip jo amziaus nesupratau, man kazkodel pasirode, kad jam kokia 10 metu...bet jei 7 metus jis jau mokinasi vokalo, tai jauc kad jam tikrai 14. Nu bet...vistiek grazu wub.gif ir vaikas ir balsas.
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 06, 22:57)
Merginos paklausykit, pasirodo ir Lietuvoj stebuklu yra... wub.gif  wub.gif 

http://tv.delfi.lt/video/xrj3l1Ts/#c


Apsiverkiau, koks balsas wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 06, 22:14)
Baiktu viskas su juo tvarkoj,... 4u.gif

Tikrai? unsure.gif O ko mano sūnaus klasėj visi gergždžia, ūsai matosi, ir į mažuosius princus nei vieno niekaip nesukiši. O jau maniškį, aišku, patį paskutinį - 188 ūgio laugh.gif Jau užpernai jie visi gergždė. O čia? unsure.gif
Atsakyti
Taigi ir suauge visokiais balsais dainuoja. Gal nebus bosu.Loreti , kiek skaiciau, tai perspaude.Butent mutacijos metu reikia palikt ramybej visus dainavimus. Bent jau nepersistengti.

Uztat LT skirtu karoliu, jei tokie bus, mazai kas be musu gaus. Kiek yra placiai zinomu intershopu is LT?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 06 rugsėjo 2010 - 21:27
QUOTE(Rethimna @ 2010 09 06, 22:18)
Apsiverkiau, koks balsas      wub.gif     wub.gif

As nezinau jau kiek kartu klausau negaliu atsiklausyt...toks balsas malonus ausiai...laukiu rytdienos, kad galeciau paklausyt visu garsu... wub.gif
Papildyta:
Davai pradedam formuot sarasa,...kad kai tik panos gaus,taip iskart ir mes nusiusim savaji biggrin.gif Bijau ka neuztekt gali... lotuliukas.gif

1. erilukaha - laivas;

Galim ir Vokiskaji varijanta pabandyt, kai pasirodys, tai maz busim pirmos... biggrin.gif :

1. erilukaha - masina;
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 06 rugsėjo 2010 - 21:34
QUOTE(danske @ 2010 09 06, 22:26)
Taigi ir suauge visokiais balsais dainuoja. Gal nebus bosu.Loreti , kiek skaiciau, tai perspaude.Butent mutacijos metu reikia palikt ramybej visus dainavimus.  Bent jau nepersistengti.

Uztat LT skirtu karoliu, jei tokie bus, mazai kas be musu gaus. Kiek yra placiai zinomu intershopu is LT?

Nu bosu tai jis tiksliai nebus - duokdie, kad sopranu neliktų laugh.gif Nekokia iš manęs muzikos mylėtoja, pati žinau hihihi.gif Manęs pacypę neužkišit irnesakyk.gif

Kiek iš tų amerikonų aplamai žino, kad tokia Lietuva yra ant svieto?
Ar danai patys bent žino? unsure.gif

Atsakyti
Idomu to vokiskojo varliaus spalva kaip "vilties" arba "apple"...ar ne,.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 06, 22:38)
Idomu to vokiskojo varliaus spalva kaip "vilties" arba "apple"...ar ne,.. g.gif

Varlės snukis tai tiksliai viltingas mastau.gif
Atsakyti