Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Panos jei uzsisakinesit tai ir mane priimkit 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Man irgi to laivo reikia biggrin.gif
Atsakyti
Aš kažkodėl irgi visai nesijaudinu. Danas nepaskaičiavo, kiek užsipirkti, paklausa didelė. Teks palaukti, baisus čia daiktas. Parplauks tie laivai, kur dėsis irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 09 06, 20:46)
Tada mes visos balsuosim už tave    mirksiukas.gif  Daug surinksi balsų      lotuliukas.gif

Tigis, kad dar neišdrožtas lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 06, 20:49)
Aš kažkodėl irgi visai nesijaudinu. Danas nepaskaičiavo, kiek užsipirkti, paklausa didelė. Teks palaukti, baisus čia daiktas. Parplauks tie laivai, kur dėsis  irnesakyk.gif

Tai faktas. Ir prikept jų belekiek negalima, nes nebus limituoti, jei taip kelis metus štampuos, kol žmonės norės...
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 09 02, 17:30)
Rinkis nesirinkes, maciau kaip juos pardavime ir pataiso  hihihi.gif

Tikra tiesa, savaitgali isitikinau savo akimis drinks_cheers.gif Veziau uzsegima, galvojau gal pakeis nauju, bet su miniatiurinemis replytemis sutvarke vietoje bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniulyte @ 2010 09 06, 21:18)
Tikra tiesa, savaitgali isitikinau savo akimis drinks_cheers.gif  Veziau uzsegima, galvojau gal pakeis nauju, bet su miniatiurinemis replytemis sutvarke vietoje bigsmile.gif

Ką darė? Gal pati pasitaisyčiau g.gif Nors man netrukdo tas tarpelis...
Atsakyti
Klausykit kas cia per varpelis kabo???? g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 06, 21:30)
Klausykit kas cia per varpelis kabo???? g.gif




Pandora

http://www.denmark-b...dora/60154.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza0922: 06 rugsėjo 2010 - 20:33
Merginos paklausykit, pasirodo ir Lietuvoj stebuklu yra... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif :wub

http://tv.delfi.lt/video/xrj3l1Ts/#c
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 06 rugsėjo 2010 - 20:58
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 06, 21:33)

Turi jie irgi nieko karolių. Bet tik ne šitą varpą hihihi.gif Ir stiklas pas juos stačiai gėdingas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 06, 21:57)
Merginos paklausykit, pasirodo ir Lietuvoj stebuklu yra... wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  :

Matem mes vakar per TV sita vaika, nu zinok asara isspaude wub.gif wub.gif wub.gif Bet kazkaip kalbejo, kad tris metus toks balsas pas ji bus...paskui vsio--mutuos ir nebebus jau tokio angelisko balso, nu bet kas zino, gal tas balsas bus dar nuostabesnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 06, 21:57)
Merginos paklausykit, pasirodo ir Lietuvoj stebuklu yra... wub.gif 

http://tv.delfi.lt/video/xrj3l1Ts/#c

Ko tu čia taip, motin? A tu jį pažįsti?
Ir aplamai man keista, kad keturiolikmetis bernas taip gieda. Mano bernui 14, tai jam dabar mutacija unsure.gif O ko šitam mutacijos nėr? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(tamosiuke @ 2010 09 06, 22:01)
Bet kazkaip kalbejo, kad tris metus toks balsas pas ji bus...

Iki 17os? blink.gif 16metis bernas čiulbės paukšteliu? blink.gif
Dar paskaičiau - Mažasis Princas - mažasis hihihi.gif Aštuntokas lotuliukas.gif Gal jis koks nedabrendęs unsure.gif Balsas tai geras, būtų merga, sakyčiau - super. Nu devynmetis būtų... O dabar unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 06 rugsėjo 2010 - 21:07
QUOTE(Noa @ 2010 09 06, 22:03)
Iki 17os? blink.gif  16metis bernas čiulbės paukšteliu? blink.gif

Gali būti. Buvo gi toks Robertino Loreti, čiulbėjo kaip paukštis, po to balsas mutavo ir tapo eiliniu operos dainininku.

Dėl laivų aš nesiparinu, atplauks. Ale parinasi mano diedas, kai Laisvės postą apie Ybėjų ir limited perpasakojau. Kad tik vieną papirkau lotuliukas.gif
Atsakyti